Sta da radim???

tiyana

Početnik
Poruka
1
Sa deckom sam bila 10 meseci i za to vreme raskinuli smo 2 puta, tacnije ja sam raskinula.Zasto?Svidjali su mi se drugi tipovi, htela sam promene...Posle izvesnog vremena shvatila sam da ja jednostavno ne mogu da zivim bez njega...Tako je i sada.Nismo zajedno a ja hocu da se pomirim sa njim.Poslala sam mu par porukica i nije mi odgovorio.Ne usudjujem se da ga nazovem, jer to sto mi nije odgovorio je samo dokaz da ne zeli vise sa mnom.Zar ne?A sto je najgore ZNAM da me voli koliko i ja njega!Da li da nastavim da se trudim oko njega? Kako da povratim njegovo poverenje jer on sada sigurno misli da ce sve biti po starom, da cu opet da tripujem stvari kao i prosla dva puta.Ili mozda da odustanem i definitivno zaboravim na njega?
 
tiyana:
Sa deckom sam bila 10 meseci i za to vreme raskinuli smo 2 puta, tacnije ja sam raskinula.Zasto?Svidjali su mi se drugi tipovi, htela sam promene...Posle izvesnog vremena shvatila sam da ja jednostavno ne mogu da zivim bez njega...Tako je i sada.Nismo zajedno a ja hocu da se pomirim sa njim.Poslala sam mu par porukica i nije mi odgovorio.Ne usudjujem se da ga nazovem, jer to sto mi nije odgovorio je samo dokaz da ne zeli vise sa mnom.Zar ne?A sto je najgore ZNAM da me voli koliko i ja njega!Da li da nastavim da se trudim oko njega? Kako da povratim njegovo poverenje jer on sada sigurno misli da ce sve biti po starom, da cu opet da tripujem stvari kao i prosla dva puta.Ili mozda da odustanem i definitivno zaboravim na njega?

pa ti si ocigledno nezrela i nemozes da se odlucis sta hoces i da si samnom tako ko sa njim ja ili te nebi konstatovao kao i on sto te je iskulirao ili bi ti pocepao guzu vaspitno :twisted: :twisted:
 
zavisi... ukoliko je jos uvek sam nastavi da se trudis najbolje sto umes... kleci, moli, preklinji jer tek kada bude video da je tvoja zelja za njim prevazisla tvoj ponos mozda ti da jos jednu sansu... ti si ta koja je zayebala stvar i sada moras da placas ceh tome... uostalom on ako te je voleo sigurno je prolazio kroz pakao kada si ga ostavljala i ti bi trebala da prodjes kroz isti takav, ako ne i grdji, da bi ga povratila...

ukoliko ima devojku ostavi ga na miru bas zato sto ga volis... mozes da probas da sacekas svoju sansu u trenutku kada se eventualno bude rastao sa trenutnom devojkom...
 
eh, tijana tijana,
pa ti da stvarno volis tog svog jadnog decka, ne bi mu nikada radila takve stvari,
pogotovo, ako on tebe zaista tako mnogo voli...
ti si za*ebala stvar, ali bash...
a sad, sta je tu je,
ako zaista mislis da ga volis i da ga ovoga puta sigurno zelis, a ne nekog drugog,
onda stisni petlju i zovi ga, pa sta bude-bude,
mada nemoj da se iznenadis ako ti bude svasta rekao...
jer ako si vec bila dovoljno bezobrazna da ga ostavljas i da se premisljas da li ti on treba ili ne,
onda moras i da snosis posledice,
i da sada budes dovoljno hrabra da mu se izvinis i da ga zamolis da ti se vrati...
i eto tako,
verujem da sada znas da je jako ruzno igrati se tudjim osecanjima...
 
d1:
zavisi... ukoliko je jos uvek sam nastavi da se trudis najbolje sto umes... kleci, moli, preklinji jer tek kada bude video da je tvoja zelja za njim prevazisla tvoj ponos mozda ti da jos jednu sansu... ti si ta koja je zayebala stvar i sada moras da placas ceh tome... uostalom on ako te je voleo sigurno je prolazio kroz pakao kada si ga ostavljala i ti bi trebala da prodjes kroz isti takav, ako ne i grdji, da bi ga povratila...

ukoliko ima devojku ostavi ga na miru bas zato sto ga volis... mozes da probas da sacekas svoju sansu u trenutku kada se eventualno bude rastao sa trenutnom devojkom...

Apsolutno se slazem!!
Samo neizvestno je kakav je decko.
Ja na primer nikada ne bi mogao da prihvatima nazad bivsu devojku, pogotovu ako smo se rastali zato sto je ona nasla drugog tipa. Ja mislim da meni to jednostavno nebi dalo mira do kraja zivota. I mislim da bi u tom slucaju napravio pakao od veze i za mene i za nju.
Dok saduge strane moj najbolji ortak zivi tako sa ribom. posvajaju se, ona od kod drugog tipa on kod druge ribe. posle mesec dana se pomire, sve divno tri dana. posle ljubomorne scene opet svadja (ti si sa njom!! a, ti urvo kako si mogla sa njim ...i.t.d)
onda kao ovo je gotov kraj nikada vise . pa posle mesec dana se pomire. sve divno... i tako u krug u nedogled. to vec traje godinama.
I na moje pitanje zasto se tako mucis? Odgovor je sta cu kada je volim....

Ja tako nebi mogao...skupio i snage da oj kazem zbogomjednom i za sva vremena. verovano bi pobega iz zemlje promenio drustvo u zivotu nebi pricao o njoj...i sigurno za jedno godinu dve postala bi samo magla u mom secanju....

U glavnm poslusaj d1 i moli se da ti uspe. I NE PONAVLJAJ VIE TAKVE GRESKE NIKADA !!
 
tiyana:
Sa deckom sam bila 10 meseci i za to vreme raskinuli smo 2 puta, tacnije ja sam raskinula.Zasto?Svidjali su mi se drugi tipovi, htela sam promene...Posle izvesnog vremena shvatila sam da ja jednostavno ne mogu da zivim bez njega...Tako je i sada.Nismo zajedno a ja hocu da se pomirim sa njim.Poslala sam mu par porukica i nije mi odgovorio.Ne usudjujem se da ga nazovem, jer to sto mi nije odgovorio je samo dokaz da ne zeli vise sa mnom.Zar ne?A sto je najgore ZNAM da me voli koliko i ja njega!Da li da nastavim da se trudim oko njega? Kako da povratim njegovo poverenje jer on sada sigurno misli da ce sve biti po starom, da cu opet da tripujem stvari kao i prosla dva puta.Ili mozda da odustanem i definitivno zaboravim na njega?
******** will do... :wink:
 
Mozes da znas da te voli, ali isto tako treba da znas da nije bas u redu da povredjujes nekoga i da iskoriscavas to sto te on voli.
I draga, ma sta ti mislila da osecas - ne volis ga. Da ga volis drugi ti ne bi padali na pamet. Ucini uslugu tom decku i prvo odrasti i nemoj da mu se vracas niti da ga molis da se on tebi vrati. Zamisli samo da on tebi radi to sto ti radis njemu, kako bi se osecala.
Ala koristim diplomatski recnik mada bih ti rekla svasta, jer to sto radis je veoma bezobrazno. Isto to bih rekla i muskarcu da je uradio isto sto i ti.
 
Dajem pravo svima onima koji su pre mene odgovorili. Sta si mu samo uradila.. samo jos fali ona fora:"Ako mi se i sada vrati - onda je shonja, a ko mi se ne vrati onda je [po izboru ubaciti]".. ma nije vazno.. treba da ga klecis, molis, da mu otvoris srce, da patis kao sto je i on. trebace ti mnogo srece da mu se vratis.. ali samo ako si se opametila.. Puno srece.. drzim ti palceve.. jer ako ga stvarno volis i on tebe onda je glupo da niste zajedno.
p.s. pod uslovom da ti vise ne pada napamet da ga ostavis
 
Ronik:
******** will do... :wink:

Or one brutal anal seks... :P

Nikada ti on vise nece verovati, jer ti to svakako ne zasluzujes... cak i ako ti bude opet oprostio vasa veza nema apsolutno NIKAKVU perspektivu... izvuci pouke iz svega ovoga i gledaj da ne ponovis iste greske... svako mora da plati za svoje greske na jedan ili drugi nacin i ti ih upravo odplacujes... ako vec hoces da uradis nesto pametno kazi mu da ti je jako zao sto si ga povredila i da si ga uvek volela i da mu zelis puno srece i posle toga nemoj vise nikada da ga zoves.. ako te on bude nazvao znaci da ne moze bez tebe... jadnicak...
 

Back
Top