Gde su nestali komunisti?

Interesuje me gde su nestali stari komunisti,skojevci... Zar nemaju nikakvu svoju partiju?
Posto sam se razocarao u SPS sad trazim novu ljubav :cmok::klap::bye:

Njih možeš da nadješ ispred pošte početkom svakog meseca. Može da se desi da nekog pobrkaš sa autentičnim četnikom iz tog doba, ali nije bitno. Ebe se njima i za komunizam i za monarhiju. Došli u red da uzmu pare i namire stan i struju a za resto para da kupe babomicin 500mg i dedokur 1000mg
 
Njih možeš da nadješ ispred pošte početkom svakog meseca. Može da se desi da nekog pobrkaš sa autentičnim četnikom iz tog doba, ali nije bitno. Ebe se njima i za komunizam i za monarhiju. Došli u red da uzmu pare i namire stan i struju a za resto para da kupe babomicin 500mg i dedokur 1000mg

:( Ja verujem da je jos ostao neko

pa vjerovatno u redovima DS-a..!

E za to zasluzujes :klap: Ali nisu svi!!!
 
Cekaj bre, koji se to Rankovicevac uglavio u DSS?

Pa ja sam totalno van tokova.
pa ne rekoh staljinisticko-rankovicevskog tipa onako ideoloski ne mislim da su bili licno sa njim uostalom davno je on otisao ,npr. rahmetli Nikola Milosevic ,pa bivsi ministar pravde Stojke Vinjak , pa Sloba Samardzic a da ne govorim o crnogorskoj mafiji oko Kostunice copavom Jocicu ,Radu Bulatovicu i onom Nikitovicu to zaselo gore nego 45. ,ko sto su i u DSu sve sami "stambolicevci " a nijednog pravog Stambolicevca nema ,
doduse kod DSSa je staljinizam sublimiran sa Ljoticevom ideologijom tako da je nastao jedan potpuno neprirodni Kentaur da te bog sacuva ,verovatno zato i beze glasaci odnjih ko djavo od krsta .
 

Back
Top