Reklamiraj se i Zaradi
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Reklamiraj se i Zaradi

Smile Reklamiraj se i Zaradi

Cao drustvo,
    naime u pitanju je sajt preko koga mozete reklamirati vas link ili proizvod, za uzvrat ako moze moj link na vasu stranicu ili baner, a ako nemoze nikom nista.
    Takodje kod mene na sajtu ima objasnjeno o poslu PTC ili poznatom ti klikces pa ti plate.
    http://stampa80.googlepages.com/reklamafree

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Angry Re: Reklamiraj se i Zaradi

to o klikces pa ti plate zaboravi, a i ovo drugo o reklamiranju za dzabe neki fact..

npr PR domejna, alexa rating, unique clicks, shta ce nekome link na stranici na kojoj niko nikad nije bio.. :nono:

ukratko ne lozi ljude, kinta na netu se zaradjuje prilicno drugacije, jedan thread je premali da se o tome pricha..

Podrazumevano Svako ima prava na svoje misljenje

i na mogucnost pokusaja zarade na internetu.
    Mogucnostisu velike.
    Nekome moze korisiti link kao da se postavi jer se pri tome siri sama mogucnost posete vasoj stranici, a da li neko dolazi na moju stranicu, pa za sada jos slabo ali cu je razraditi pa da dloaze ljudi i da pogledaju sta ima interesantno ako nekoga zainteresuje.
    Pozdrav
    P.S. Interesuju me tvoji pogledi na mogucnost zarade tj. sta imas da ponudis

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Reklamiraj se i Zaradi

pa nemam da ti ponudim nista sve moras sam da izvedes

uglavnom u poslednje vreme se dosta kinte na netu koncetrise oko contextualnog advertizinga popot google adsense ili yahoo ads ima i drugih, i ili affiliate mreza kao shto je commission junction, shareasale, linkshare, itd.. Ima brdo drugih affiliate programa..

sustina je da bi zaradio moras nekako da konvertujes posetu stranice bilo kroz click na contextualni add ili kao lead, action, ili chak i prodaju

sve to varira od cent-dolar click 0.1-10 lead, razliciti procenti za razlicite prodaje.

u svakom sluchaju moras da imas saobracaj na stranici da bi bilo sta zaradio, ako imash najlepshi sajt svih vremena na kome nema nikog necesh nigde dogurati. to je zaista vrlo duga pricha

web development / optimizacija pretrazivaca / internet marketing / affiliate management..

Slične teme

1. odmaraj ili zaradi
    Autor camaj3 u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.01.2007., 21:22
  2. Radi i zaradi!
    Autor divian u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.04.2006., 05:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor