IZVEŠTAJI SA RIBOLOVNIH TERENA 2008

ja sam ovih dana bio na Mlavi,tacnije na uscu Mlave u Dunav i nisam nista upecao,na tom mestu lepo radi Saran ali po prici ljudi koji koju iz tog mesta vec nedelju dana je potpuno mrtvilo...:confused:

ima li neko informaciju kako je u Pozezenu kog Velikog Gradista i radi li uopste negde Saran lepo...?
 
Ljudi ostavite prepirke oko velikog i malog slova kod reči šaran.Može biti greška u kucanju pa mi smo prvenstveno ribolovci a ne daktilografi .Šaran sa velikim ili malim slovom je svakako ista riba i razumemo se u potpunosti... Nego idemo dalje sa izveštajima kako bi imali potpunije informacije za kolege koji nemogu ići često na pecanje i omogućiti im prave destinacije , a na njima je da odluče da li mogu i žele ići tamo. Pozdrav i BISTRO.
 
Babuska radi non-stop, a cuo sam da radi velika Deverika i da radi velika Bodorka i to na plovak, jer drug pecao. Poceo da se javlja i Smudj na dubinski sistem, ali sitniji primerci tako do 600-700 gr, inace na dzig jos nisam probao, ali nadaj se uskorom izvestaju !!

kazi mi jel pristupacan put kolima ja sam bio samo do brane na kojoj strani je najbolje?

pozdrav
 
Poslednja izmena od moderatora:
Животиње, грађевине и ствари
Имена животиња, грађевина и ствари се пишу такође великим словом: Брундо (медвед), Шарац (коњ Краљевића Марка), Хектор (пас), Јаблан (бик), Лабуд (брод), Савски мост, Вакуфски небодер, Омладинска пруга итд. Ако ови називи нису властита имена, онда се пишу малим словом: дунавски мост (било који мост на реци Дунав). Исто се дешава и са називима животиња која се дају по некој физичкој особини исте: вранац, сивоња, шаруља, блекна, млијекоша, mrena ,klen, šaran итд.
 

Back
Top