Poplava u gradu

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Jao ljudi, da li je neko juče posle one kiše bio primoran da presedi satima u kolima; u nezapamćenoj saobraćajnoj gužvi zbog doslovno poplavljenih ulica...
Šta se to desilo, zar naš Novi Sad ne može da izdrži ni jedan običan pljusak:confused:
:dash::dontunderstand:
 
...e pa to je bio zaista dozivljaj...kod mene u ulici, na jednom njenom delu bilo je i metar vode...iz obliznjeg kafica mladici se poskidali u bokserice, pomagali vozacima da izguraju automobile i pri tome se i okupali...bilo je i plivanja iz zezanja...ceo komsiluk je bio na terasama i slikao ih...hahaha..pri tome ne mislim samo na zenski svet...:lol:
...bilo je bas haoticno...dok sam stigla do svog auta (parkiran pred zgradom, a ja sam na I spratu) vec je dopiralo do listova...ali uspela sam da se preparkiram na vise mesto koje je pri tome i staza...ostali kad su videli kako sam se snasla, pohitali su da urade isto...
 
Jao ljudi, da li je neko juče posle one kiše bio primoran da presedi satima u kolima; u nezapamćenoj saobraćajnoj gužvi zbog doslovno poplavljenih ulica...
Šta se to desilo, zar naš Novi Sad ne može da izdrži ni jedan običan pljusak:confused:
:dash::dontunderstand:

ja sam glisirao po poplavi (*** kapetan broda:cool:) u kolima sam proveo oko sat vremena okolo naokolo trotoar gas rucna i tako dalje, jedva sam stigao kuci. uzas jedan katastrofa futoska i jevrejska.

onoliko kopanja a kanalizacija ne funkcionise
 

Back
Top