Peta beogradska :))

Ana Prising Zivkovic-moja razredna :).Ja blage nemam sa nemackim,tako da ne znam sta da ti kazem da li je tesko,stroga jeste.Prve tri godine su prosle lako posto kod novih tekstova pita citanje i prevod sto se nabuba i dobijem 3 :D.Za hemiju si se izvukla mogla je da ti dodje ivinka ili spira,muzicko ces da ucis,ali je zanimljivo dobices cd sa klasicnom muzikom od nekoliko pesama koje naucis da prepoznas kad ti ona pusti na casu,a likovno nemam pojma ali se i to ovde uci za razliku od osnovne gde je sprdnja.to je to sto znam.E da, za sve koji su sad upisali Petu,za bilo sta pitajte domara-Zokija lik je car i moze da vam pomogne oko svega,a Rastka-profesor srpskog,celav sa bradom(ponekad se obrije pa ga ne prepoznas :hahaha: )izbegavajte kad god mozete,smarac za medalju,stalno ce da zove na promocije knjiga i sl. ali na to nemojte da idete ni slucajno posto ce vas udaviti,a nista necete dobiti.i evo spisak profesora i kome predaju:http://www.vbeogradska.edu.rs/?page_id=133
 
Poslednja izmena:
Zoki je stvarno extra lik pomaze svima,i ucenicima i profesorima,a dobar je i Rastko daje karte za pozoriste u pola cene i te su predstave sasvim dobre,nisu neke smaracke.Ako vam likovno predaje Natalija bice vam lagano,na kontrolnima se prepisuje kako oces,a sto se Ilije tice.....nista dobro o njemu nisam cuo,jako je zahtevan.Svi hemicari u Petoj su manje-vise ludi:),ali podela je ovakva:u strozije spadaju Spira,ivinka i Anica(jeste stroga ali je korektna,daje da se poprave kontroni i zakljucivanje je lagano),a lagano je kod Slavoljuba,Ninoslava i Malinarke.Pitajte malo za matu i fiziku tu ima svasta da se kaze:)
 
Ako neko moze da mi kaze nesto o ovim profesorima:
Kecman Violeta-srpski
Mladenovic Ksenija-latinski
Radovic Snezana-istorija (valjda)
Jovanovic Maja-geografija
Zujovic Dragoslava-matematika
Jasmina Jesic-fizika
Mirjana Ivin-hemija
Vanja Milovanovic-informatika
Santovac Ljiljana-muzicko
Bogdanovic Natalija-likovno
Ljilja Rakocevic-fizicko
Jovicic Branka-biologija
Anja Zivkovic (razredna)-nemacki

Bar ukratko, hvala
 
Poslednja izmena:
Evo ja da ti ukratko odgovorim
Jasmina Jesic(fizika)-kontrolni nisu teski,ako redovno radis zadatke moze 5 da se dobije,ali zato usmeno ima da se pomucis za dobru ocenu,cesto zbog samo jedne greske ume da smanji ocenu...u prvom polugodistu imas dva kontrolna i jedno usmeno odgovaranje,a u drugom dva kontrolna i dva usmena.Ne daje mnogo prilike za popravljanje,ili da ali na samom kraju polugodista pa ko stigne da popravi(ako popravi)dobro je,ko ne stigne...takodje obara bez problema tako da se pazi.
Mirjana Ivin(hemija)-meni ne predaje ali sam cuo da je jako nezgodna.Jednom uceniku je dala dva keca za jedan cas i jos ga izbacila,znaci moze joj se...
Istoricarka Snezana je presla u neku drugu skolu,ne predaje vise u Petoj,sad je dosao neki lik,Predrag valjda,veoma cudan lik,prica o nekim temama koje nemaju veze sa zivotom kamoli istorijom,a ne zatvara ceo cas i tao u krug.
Muzicko i likovno skroz opusteno,sve se uci iz sveske i pitanja na kontrolnim su laka.
Ana Prising-znam lika kome ona predaje,jako je zahtevna,ali posto ti je razredna mozda malo i popusti videces uostalom.
Za ostale profesore uglavnom nisam ni cuo pa necu pisati.
 
Završite pored gimnazije i medicinsku školu.....Možda ne uspete na studijama,ili odstudirate nešto ,tralalal,,i tavorite.....Sa med, školom odmah posao u EU...to ste valjda čuli....Javite se ako ste zainteresovani za Uporedno skolovanje uz Gimnaziju.....Ili za prekvalifikaciju posle zavšene gimnazije.....Uzmite život u svoje ruke....Više info u pp...a dosta toga ima i na blogu http://prekvalifikacija.blogspot.rs/
 
Razmisljam da upisem Petu, mozda i Trinaesta pa me zanima sta mislite o ove dve skole koja je bolja itd. Sto se tice Pete jel moze neko da mi napise ko su bili razredni generaciji 97, i od ovih profesora za koje ste pisali da su teski ko moze da mi dodje i ko uopste i dalje predaje od svih njih. Pretpostavljam da tuca i slicnog nema al da pitam i to za svaki slucaj, sto se tice drustva da li pri upisu stavljaju one koji su bili u osnovnoj i u srednju i ako to ne rade da li je moguce da se prebaci neko u drugo odeljenje (imam dobro drustvo iz osnovne pa me zanima).
 
Da li mi moze neko jos jednom da napise nesto o nastavnicima(ucim francuski), zanima me kakvo je drustvo da li ima problematicnih, ko su bili razredni generaciji 97, i da li se odeljenja prave po tome sto se gleda ko je isao u osnovnu?
 

Back
Top