Peta beogradska :))

mawa_45

Obećava
Poruka
68
Secam se koliko sam se ja smarala i koliku frku pravila proshle god oko upisa.. e pa poshto se to isto i vama deshava,evo pitajte slobodno neshto u vezi Pete,jer nije uopshte onakva kakvom su mi je mnogi predstavljali :)
iskreno :)
I ako ima neko iz Pete,osim broken braina(nemojte da ga slushate) nek se javi :))
 
Nisam iz Pete, al' verujem da cu biti. Da li sam pogresila sto sam je stavila na listu zelja kao prvu skolu? Svi pricaju da je puno teska, a niko ne kaze sta se pod tim podrazumeva.

Teska je na početku,dok ne uhvatis tempo kojim se radi,a i profesori odmah vrse selekciju.Ali,opusteno,nije toliko ocajna da dan i noc provodis sa knjigom.Zavrsio sam prvi razred-na polugođu sam bio 4,00,a na kraju odličan.Spremi dobro prve lekcije i nećeš imati problema oko ocena...:cool:
 
Ja se ove godine upisujem u srednju i dvoumim se izmedju 1,5 i 6...
Odlican sam ucenik (5,00) ali nisam odusevljena time da upisem neku gimnaziju u kojoj cu uciti dan i noc...
Kakva je 5 po tom pitanju,kakvo je drustvo,profani??
E da i mislim da bi upisala prirodni smer...
 
Ih, koliko je njih sa 5, 00 doslo u Petu, pa je posle vodilo bitku za odlican uspeh (licno iskustvo!)... Btw, Peta ti sigurno nije skola gde neces morati da ucis! Sto se tice drustva - treba biti imbecil pa ne naci nikog u onolikoj skoli. E, kada su profani u pitanju... to je najlepsi deo price! Ako ti u nastavnickom kadru ne budu Eugen, Divna i Anica - zivot ti je stvarno lep. Mada se uvek nadje neki smrad koji ce ti zagorcavati zivot (a u Petoj ih ima k'o na rasprodaji!). Ja sam prirodni smer i nije ni da mi je super, niti ocajnicki lose - vremenom se uhodas u ritam profesora i naviknes se na njih. Za kraj: 'JEDNI ZIVE ZIVOT, DRUGI IDU U PETU...'
 
Ih, koliko je njih sa 5, 00 doslo u Petu, pa je posle vodilo bitku za odlican uspeh (licno iskustvo!)... Btw, Peta ti sigurno nije skola gde neces morati da ucis! Sto se tice drustva - treba biti imbecil pa ne naci nikog u onolikoj skoli. E, kada su profani u pitanju... to je najlepsi deo price! Ako ti u nastavnickom kadru ne budu Eugen, Divna i Anica - zivot ti je stvarno lep. Mada se uvek nadje neki smrad koji ce ti zagorcavati zivot (a u Petoj ih ima k'o na rasprodaji!). Ja sam prirodni smer i nije ni da mi je super, niti ocajnicki lose - vremenom se uhodas u ritam profesora i naviknes se na njih. Za kraj: 'JEDNI ZIVE ZIVOT, DRUGI IDU U PETU...'

:???: joj...znaci jeste teska...
Nego,da li ima onako prosecno da se uci ili bas,bas puno...
Jao pa dvoumim se izmedju 1,5,6 (mozda ubacim i jos neku,za sad mi je ovo na spisku pod :?:)...ne znam sta da radim...mada ima vremena...
Pa dobro,u svakoj skoli ima neki nastavnik koji ce zagorcati zivot...
Cula sam za to...:hahaha:...i nadam se da nije bas tako ;)!
p.s. sorry sto smaram samo eto treba mi pomoc...
 
Znaci, teska je? ***... Mislila sam da upisem 5u ili 3u, i cula sam dobre i lose stvari o obe (mada Peta ima vise losih), ali bih volela da mi nesto vise kazete, npr ko je kakav od profesora, sta se oceqje, itd, posto mi je glupo da ne upisem skolu koju sam oduvek zelela samo zbog losih prica... Na kraju krajeva, o mom hemicaru kruze razne price i bila sam jako utripovana od njega, ali ispade covek savrseni profesor... Hvala!!! =)
 
gotovo sam siguran da upishem prvu -drustvaeni smer
nego sam cuo da tamo ima debila od nastavnika
meni su problem fizika matematika i hemija(pogotovo hemija)
pa kakvi su profesori tih predmeta???????
ako su dobri da imam rezervu za prvu

Unapred hvala!!!!
 

Back
Top