M3plugin.dll
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: M3plugin.dll

Ističe se nikoneko (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano M3plugin.dll

pozdrav svima,imam problem kada startam računar izbaci mi neki error nemože da pokrene m3plugin.dll crogram 1 mywebs 1 bar 1 bin m3plugin.dll.E sad išao sam po internetu i tamo piše da je možda to neki virus,ja sam skidao neke skrinsejvere pa mi je nod to sklonio u karanten možda je od toga.Ono što mene zanima je dali ja mogu da to obrišem bez opasnosti za sistem ,i još nešto kada uđem u te program files pa u taj m3plugin pa u svojstva tamo piše da je fajl kreiran 10.6 a ja tada nisam ništa radio pa ako neko zna i još nešto pretraga interneta mi je jako usporena nemogu ni ovo da postavim

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: M3plugin.dll

Tebi u stvari izbacuje ovakvu grešku: "Error loading C\PROGRA~1\MYWEB~1\bar\1.bin\M3PLUGIN.DLL
    The specific module could not be found
    "

Šta da ti kažem, navuko si spywarea, nisi trebao da instaliraš taj screensaver! Odmah uradi deinstall istog, a ako si instalirao i neki My Web Search toolbar ukloni i njega takođe. Nakon deinstalacije uradi Reboot kompa, onda otvori Program Files i potraži foldere MyWebSearch ili FunWebProducts i ako ih ima obriši ih! Zatim iskeniraj komp sa nekim anti-spyware programom tipa Spybot S&D, Spyware Doctor, Ad-Aware... i time bi trebalo da se rešiš napasti.

I za u pamet ubuduće, nikad više ne instaliraj Free Screesavere, raznorazne Smajlije, Kursore itd!

Ističe se nikoneko (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

samo da ti zahvalim DekiM šteka mi internet nešto ,uglavnom riješio sam ono ali izgleda da toga ima još a ne uspjevam da skinem spybot sad dali je do vremena ili je nešto drugo vidjeću .

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ok, nema na čemu.
    Gledaj samo da skineš neki od onih programa što sam ti naveo (ne bi bilo loše da kombinuješ bar 2 takva programa) i da dobro pretreseš komp na pomenute napasti, jer to što ti on usporeno radi je siguran znak da tamo ima još nečega što treba da se odstrani! Pozzz

Početnik
    Učlanjen
    03.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DekiM Pogledaj poruku
    Tebi u stvari izbacuje ovakvu grešku: "Error loading C\PROGRA~1\MYWEB~1\bar\1.bin\M3PLUGIN.DLL
    The specific module could not be found
    "

Šta da ti kažem, navuko si spywarea, nisi trebao da instaliraš taj screensaver! Odmah uradi deinstall istog, a ako si instalirao i neki My Web Search toolbar ukloni i njega takođe. Nakon deinstalacije uradi Reboot kompa, onda otvori Program Files i potraži foldere MyWebSearch ili FunWebProducts i ako ih ima obriši ih! Zatim iskeniraj komp sa nekim anti-spyware programom tipa Spybot S&D, Spyware Doctor, Ad-Aware... i time bi trebalo da se rešiš napasti.

I za u pamet ubuduće, nikad više ne instaliraj Free Screesavere, raznorazne Smajlije, Kursore itd!

Početnik
    Učlanjen
    03.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

dugo nisam bio na krstarici a onda trzeci odgovor na problem M3PLUGIN.DLL naidjem na tvoj odgovor i resim problem za 2 minuta. hvala!

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav i tebi!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor