...da li verujete u ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...da li verujete, kao shto vetj rekoh, u "genitalne reinkarnacije"...
...meni je klonuo, tj. crk'o majmun i to na rukama... i vratijo se u obliku kishne gliste...
...i sad mene zanim da li i vi imate slichnih problema???
...tj. da li postoji kod svakoga perijod u odrastanju kada mu se deformishe spolni organ i shto me josh vishe zanima, da li vash medjunozzni ljubimac ima prsonaliti, moj ima, povuchen je, tih, ljubazan i svima izlazi u susret, radopomozljiv je da se tako duhovito izrazim...:)
 
peachwise, ja bih za otvaranje ovakve teme dobio crveni karton. (Stop tiraniji!) Inače je dobra i provokativna tema. Moj odgovor na tvoje pitanje je: moguće je. Ako si sada muško - ništa ti ne garantuje da u prošlom životu nisi bio žensko ili da u budućem nećeš biti žensko. I obrnuto. Živio.
 
...da li verujete, kao shto vetj rekoh, u "genitalne reinkarnacije"...
...meni je klonuo, tj. crk'o majmun i to na rukama... i vratijo se u obliku kishne gliste...
...i sad mene zanim da li i vi imate slichnih problema???
...tj. da li postoji kod svakoga perijod u odrastanju kada mu se deformishe spolni organ i shto me josh vishe zanima, da li vash medjunozzni ljubimac ima prsonaliti, moj ima, povuchen je, tih, ljubazan i svima izlazi u susret, radopomozljiv je da se tako duhovito izrazim...:)

dobro, el to samo za muske forumase?
posto ja nemam ideju koja zivotinja bi moja ribica mogla da bude ili je bila u svom prethodnom zivotu :rotf:
 
...da li verujete, kao shto vetj rekoh, u "genitalne reinkarnacije"...
...meni je klonuo, tj. crk'o majmun i to na rukama... i vratijo se u obliku kishne gliste...
...i sad mene zanim da li i vi imate slichnih problema???
...tj. da li postoji kod svakoga perijod u odrastanju kada mu se deformishe spolni organ i shto me josh vishe zanima, da li vash medjunozzni ljubimac ima prsonaliti, moj ima, povuchen je, tih, ljubazan i svima izlazi u susret, radopomozljiv je da se tako duhovito izrazim...:)

Brrrr, jezivo...
Jel to scenario za "STVOR 2"?
:rotf::rotf::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top