Veliki ljubavni problem

Zaljubili..mnogo volis..preko neta..mosh misliti..aj ti ali ona je valjda malo zrelija.

ovo vazi za nekog ko je iskusan po pitanju neta...mozda zvuci bezveze ali ko jos nema iskustva sa ovakvim odnosima moze da se desi da se platonski zaljubi...i meni se desilo, takodje sa likom iz Amerike...ali, vremenom uvidis da to nema dubinu, da je to samo projekcija sopsvenih htenja i da nesto sto nije ostvarivo niti opipljivo vremenom gubi na znacaju...ohladice on glavu cim naidje prva zanimljiva u RL....:whistling:
 
ovo vazi za nekog ko je iskusan po pitanju neta...mozda zvuci bezveze ali ko jos nema iskustva sa ovakvim odnosima moze da se desi da se platonski zaljubi...i meni se desilo, takodje sa likom iz Amerike...ali, vremenom uvidis da to nema dubinu, da je to samo projekcija sopsvenih htenja i da nesto sto nije ostvarivo niti opipljivo vremenom gubi na znacaju...ohladice on glavu cim naidje prva zanimljiva u RL....:whistling:

Istina! Ali uvek postoje i izuzeci od pravila. Nekad se zaljube i iskusne "chatadjije" a nekad ta ljubav ima i dubinu,ipak u vecini slucajeva je ovako kako pises.
 
Istina! Ali uvek postoje i izuzeci od pravila. Nekad se zaljube i iskusne "chatadjije" a nekad ta ljubav ima i dubinu,ipak u vecini slucajeva je ovako kako pises.

naravno izuzetci...ali zamisli koliko neko ocajan treba da bude da se vec na relaciji cheta tako zatreska da izgubi glavu...vec za telefon dajem vecu ocenu...ako mi se neko jako svidi preko telefona jos samo fali jedan dodir...i sve je obavljeno....:mrgreen:
 
Neznam kako ce ovo da vam izgleda ali...
Prije 5 mjeseci sam otisao na jedan chat, tamo sam upoznao jednu osobu sa kojom sam prvo poceo kao drug da pisem, razgovarali smo kao prijatelji o svim temama i tako duze vrjeme, a onda smo poceli i da ulazimo malo i u intimnije razgovore. Vremenom stekli smo povjerenje jedno u drugo. Ali vremenom smo se zaljubili jedno u drugo, sada nemozemo da cekamo ponovo da budemo zajedno na netu i da se dopisujemo, kada nisam sa njom cjeli dan mislim na nju, a ona na mene. Nikad nisam bio tako zaljubljen. Na chatu nikad trazio nesto tako da imam djevojku preko neta, nego cista malo zabave i ubijanje dosade, ali ispade drugacije. Sve bi to bilo lijepo da ona nije 9 godina starija od mene i ima jedno djete ali to mi ne smeta, a jos smo daleko, ja sam u Novom Sadu, a ona je u Americi. Ja sam tek upisao fakultet i neznam sta da radim, zelio bi da budem sa njom, ali bi i fakultet nastavio, a pitanje je sta ce bude jos. Tesko mi je ostaviti jer je veoma osjecajna i neznam sta bi moglo da bude, a i ja je mnogo volim tako da ni meni nije svedno da je ostavim.
Molim za savjet jer neznam sta da radim. Da li je neko imao slicnu situaciju ili neko od vasih prijatelja i kako postupiti. Razmiljsao sam da razgovaram sa roditeljima, ali se bojim njihove reakcije na sve to. I na pocetku kao sto reko kako vam izgleda, ja sam zbunjen jer sam cuo za ovakve slucajeve ali nisam obracao paznju jer sam smatrao da je glupost, kako moze neko imati djevojku preko neta, smijao sam se i svasta nesto, ali sad sam u istom problemu.

Net ''ljubav'' dodje i prodje .... svi se mi smejemo, ali kad se nadjemo u toj situaciji onda razmišljamo kao i ti ''šta i kako'' ....

Ja sam preko neta upoznala svog sadašnjeg dečka .... dopisivali se mesecima .... onda se jednog dana sreli...izlazili ..... shvatili da se dopadamo jedno drugom .... i od tada smo zajedno svaki dan .... sada i živimo zajedno.

Sve je moguće ..... zavisi samo šta očekuješ i da li si realan u svojim željama.
 
Neznam kako ce ovo da vam izgleda ali...
Prije 5 mjeseci sam otisao na jedan chat, tamo sam upoznao jednu osobu sa kojom sam prvo poceo kao drug da pisem, razgovarali smo kao prijatelji o svim temama i tako duze vrjeme, a onda smo poceli i da ulazimo malo i u intimnije razgovore. Vremenom stekli smo povjerenje jedno u drugo. Ali vremenom smo se zaljubili jedno u drugo, sada nemozemo da cekamo ponovo da budemo zajedno na netu i da se dopisujemo, kada nisam sa njom cjeli dan mislim na nju, a ona na mene. Nikad nisam bio tako zaljubljen. Na chatu nikad trazio nesto tako da imam djevojku preko neta, nego cista malo zabave i ubijanje dosade, ali ispade drugacije. Sve bi to bilo lijepo da ona nije 9 godina starija od mene i ima jedno djete ali to mi ne smeta, a jos smo daleko, ja sam u Novom Sadu, a ona je u Americi. Ja sam tek upisao fakultet i neznam sta da radim, zelio bi da budem sa njom, ali bi i fakultet nastavio, a pitanje je sta ce bude jos. Tesko mi je ostaviti jer je veoma osjecajna i neznam sta bi moglo da bude, a i ja je mnogo volim tako da ni meni nije svedno da je ostavim.

Molim za savjet jer neznam sta da radim. Da li je neko imao slicnu situaciju ili neko od vasih prijatelja i kako postupiti. Razmiljsao sam da razgovaram sa roditeljima, ali se bojim njihove reakcije na sve to. I na pocetku kao sto reko kako vam izgleda, ja sam zbunjen jer sam cuo za ovakve slucajeve ali nisam obracao paznju jer sam smatrao da je glupost, kako moze neko imati djevojku preko neta, smijao sam se i svasta nesto, ali sad sam u istom problemu.

mislim da bi ipak trebalo da se malo distanciras od situacije. ugasi komp i ne kaci se nedelju dana. ako ti je tesko, idi kod nekog druga u neki drugi grad na nedelju dana, ali drug ne sme da ima komp:P. ili daj svoj komp nekome na nedelju dana. ili na dve.
mislim da si malo preozbiljno shvatio sve to. ova recenica da zelis d akazes roditeljima mi ukazuje na to. kao, to je sada ljubav tvog zivota, nesto tako bitno da moras da obavestis roditelje. hm...... mislim da relanost treba bar nekom tankom linijom da odvojis od virtuelne. da malo lezernije gledas na to izmedju vas dvoje, a malo vise humora i sa manje ozbiljnosti. neka sve bude vid igre.
i mislim da, umesto sto se zatvaras u osamu (chat), treba da krenes da sreces zive ljude. mozda ti se dopadne, z apocetak, parfem neke devojke u prolazu. neciji lep osmeh..neciji glas.
i da, za utehu, svi su manje-vise prosli kroz slicne zezalice sa virtuelnim likovima. nista strasno.
 
Da je iz Srbije pa ajde ali iz Amerike + starija + ima toliko dete sve to = propast.. Zakacio si se za nju a toliko drugih lepih, pametnih i zanimljivih devojaka ima ovde.. I sta? Vi ste sad kao u nekoj sajber vezi preko neta.. Savetujem ti da sve to prekines dok se prekinuti moze jer to sve ne vodi nikuda.. Nemoj nikako to da kazes roditeljima, glupo je i oni ce da ti dignu frku..
 
<sherwood> hi, i'm looking for a girl with a glass eye, is that you?
<TOYOL> nope
<sherwood> but are you a girl?
<TOYOL> no
<sherwood> oh
<sherwood> but do you have a glass eye?
<TOYOL> no
<sherwood> oh well, do you know any girls with a glass eye?
<TOYOL> yes
<sherwood> can you introduce me to them?
<sherwood> i would very much like to chat with a girl who has a glass eye
:lol:
 
Sve bi to bilo lijepo da ona nije 9 godina starija od mene i ima jedno djete ali to mi ne smeta, a jos smo daleko, ja sam u Novom Sadu, a ona je u Americi. Ja sam tek upisao fakultet i neznam sta da radim, zelio bi da budem sa njom, ali bi i fakultet nastavio, a pitanje je sta ce bude jos. Tesko mi je ostaviti jer je veoma osjecajna i neznam sta bi moglo da bude, a i ja je mnogo volim tako da ni meni nije svedno da je ostavim.

Ne smeta ti $to ima dete?! Da nisi mozda nastrani "decoljub" :mrgreen: !?

Momci oprez! Bogate strejndzerke sa prikolicom savatavaju siroma$nu omladinu iz ovog dela Evrope i treceg sveta. Ne prodajte penise za dolare i eure vec punite i $amarajte njima ove na$e pobesnele devojke koje takodje ne znaju gde biju
 

Back
Top