Nije fer...

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Generalni sekretar Srpske radikalne stranke (SRS) Aleksandar Vučić izjavio je da ta stranka ima informacije o intenzivnim sastancima socijalista i predstavnika liste "Za evropsku Srbiju".

Vučić je na konferenciji za novinare rekao da su neki od tih sastanaka održavani i dok su vođeni pregovori socijalista, radikala i narodnjačke koalicije DSS-NS, kao i da su oni poslednjih dana učestali.

Prema njegovim rečima, "nije fer" da socijalisti lažu SRS i DSS-NS da ne pregovaraju o formiranju vlade sa Demokratskom strankom.
:sad2::sad2:

I Vucko je skapirao....Konacno....:mrgreen:
 
Sta je fer, a sta nije to ne bi trebao niko od politicara da prica.
Onaj ko skupi 126 poslanika u parlamentu, bira vladu, bilo to nekome po volji ili ne, i bilo to fer ili ne.
Ali, lepo kaze nasa narodna:
Pamti pa vrati.
Na sledecim izborima(odnosi se na SVE).
 
Јасно, али нигде не пише да је Вучић рекао да није фер. С друге стране, мислим да ДС може лако прекинути преговоре са СПС због хапшења, а занмо врло добро да се СПС залаже за прекидање односа са ХАГОМ. Е па сад, ја не знам ко би ту требао више да брине СРС или ДС. СРС је рекла да је спремна за опозицију, а једино Тадић ту није могао да поднесе пораз, па је чак и претио својим политичким противницима, а и својима у странци.
 
Јасно, али нигде не пише да је Вучић рекао да није фер. С друге стране, мислим да ДС може лако прекинути преговоре са СПС због хапшења, а занмо врло добро да се СПС залаже за прекидање односа са ХАГОМ. Е па сад, ја не знам ко би ту требао више да брине СРС или ДС. СРС је рекла да је спремна за опозицију, а једино Тадић ту није могао да поднесе пораз, па је чак и претио својим политичким противницима, а и својима у странци.

Kako ne pise?
Prema njegovim rečima, "nije fer" da socijalisti lažu SRS i DSS-NS da ne pregovaraju o formiranju vlade sa Demokratskom strankom.
A pazi, te fore sa Hagom i SPS-om su samo za naivne.
Da se oni stvarno protive saradnji sa Hagom, davno bi oni oborili Kostunicinu manjinsku vladu kojoj su davali podrsku i koja bez njih nije imala teoretskih sansi da opstane...A za vreme te vlade, nema ko nije odleteo put Haga....Sto uhapseni, sto kao dobrovoljno, sto u pidzamama i papucama....
I sta je uradio SPS po tom pitanju?
Nista.
Tako ce i sada biti.
 
Јој и ти верујеш у бајке. Нема званичног интервјуа, па самим тим нема ни тих речи. Само "Prema njegovim rečima", што може бити и закључак аутора.
 
А кад си већ поменуо СПС који је подржавао мањинску владу ДСС, како то не поменеш да је тада основни разлог неуласка ДС у владу био тај што их је СПС подржавао?
 
Јеси ти чуо да је то изјавио? Мислим, није његов стил да тако кука. То је више Тадићев стил. "Не би било фер да ДС не направи владу јер је освојила највише мандата"
 
Јеси ти чуо да је то изјавио? Мислим, није његов стил да тако кука. То је више Тадићев стил. "Не би било фер да ДС не направи владу јер је освојила највише мандата"

Bila konferencija za stampu....Tad je izjavio....Uostalom, bice na tv-u verovatno pa ces videti....

nije valjda da vise ni Vucicu ne verujes?:mrgreen:
 

Back
Top