zasto se muskarci pale na kesh?

(nego, Pipi, jel' se samo meni čini da nas ovdje ignorišu?)

i tako, ja ti skontam da je se on loži na keš i na svašta nešto materijalno, i da me ne voli iskreno, i kažem mu da neću više da ga vidim :nono:....eto

:think: ignorishu temu...
E to je bash bedak kad provalish da ti se tip nakachio samo zbog kesha....
a znam ih gomilu koji kad neko putuje u inostranstvo obavezno kazzu da im taj neko tamo nadje neku babu da je zzene zbog love...


A znam jednog iz Beograda koji je ozzenio ribu samo zbog inostranih papira...i kad je dobio drzzavljanstvo, bilo je :
bye2.gif
 
Ja znam jednog iz jednog sela u vojvodini shto je ozzenio ribu samo zato shto je imala kuchu u Beogradu....
Čovek zna šta želi.
Jedan moj drug mi rekao pre desetak dana (isprovociran materijalnim
stanjem drugog druga koji živi sa devojkom koja studira), sledeće:
- Jebš ti to, studira, znaš koja je to zjbncija, jbš mi sve, ja ću pre da nađem neku
sa sela, domaćicu sa ektarom njive i sa sve kravama i kozama, i neću da mislim,
dovedem je u grad a njeni šalju i pare i namirnice, a kad' odeš tamo gledaju te k'o boga.
:eek: :rotf:
A od njega ne bih tako nešto očekivao, nije baš u tom fazonu krave kokoške koze kajmak.
 
:think: ignorishu temu...
E to je bash bedak kad provalish da ti se tip nakachio samo zbog kesha....
a znam ih gomilu koji kad neko putuje u inostranstvo obavezno kazzu da im taj neko tamo nadje neku babu da je zzene zbog love...


A znam jednog iz Beograda koji je ozzenio ribu samo zbog inostranih papira...i kad je dobio drzzavljanstvo, bilo je :
bye2.gif

jeste, ima takvih ihihi, "na izvoz" :lol:

nego, muškarci se ne uvlače u odjeću nekoliko brojeva manju, ne uvijaju se kao zmijice i ne privlače toliko pažnje kao žene dok obrađuju te lovarne, pa je to manje upadljivo nego žemske sponzoruše, ali isto mu to dođe...
material girl / boy, u čemu je razlika...ni u čemu, pih!
 
Slazem se inace sa Zex-om.
Novac je najvazniji onima koji ga nemaju i onima koji ga imaju previse.
Prvima jer usled nedostatka ne mogu da zadovolje ni najosnovnije potrebe ni da rese najlakse probleme, drugima sto im gomilanje novca i briga o tome da ih neko ne osteti postaju smisao zivota

Mi ostali smo nege in between
 
Slazem se inace sa Zex-om.
Novac je najvazniji onima koji ga nemaju i onima koji ga imaju previse.
Prvima jer usled nedostatka ne mogu da zadovolje ni najosnovnije potrebe ni da rese najlakse probleme, drugima sto im gomilanje novca i briga o tome da ih neko ne osteti postaju smisao zivota

Mi ostali smo nege in between

veliki hit od The Cure, lepo reche tada onaj Robert Smith sto izgleda k'o fras u shupi :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
a ja sam imao jednog druga koji je umeo da diskutuje potpuno normalno i bez da uvredi nekoga... i koji se nije, po svaku cenu, dokazivao i pretvarao kako je super i kako je on najbolji... i visok cetiri metra i super zanimljiv... majke mi vam kazem... nego, saslusa argumente koje neko drugi iznese pred njega... i zatim iznese svoje... a argumente druge osobe ne saslusa da bi ispao dobar... saslusa ih da bi iznova proverio i preispitao svoje stavove... i tu onda nije potrebno da bilo ko bilo kome kaze kako je 'glup', 'budala', 'debil'.... il' sta sve ne... to je ruzno... nekulturno... i bespotrebno...
kao prica o dva jarca na deblu preko reke... ne cita se to dzabe u prvom ili drugom razredu... al', steta je samo sto vecina ljudi ima kratko pamcenje...
 

Back
Top