Softver za sigurnosnu kameru

benitez

Primećen član
Poruka
556
Da li neko zna da li mogu obicnu web kameru da iskoristim kao sigurnosnu. Konkretno zeleo bih da ostavim racunar ukljucen u stanu tako da sa odredjenim programom aktiviram snimanje prilikom pokreta u prostoriji. Cuo sam da je dobar program za to Pico 2000. Da li su moje ideje ostvarive i imate li neki predlog kako i pomocu cega bih to mogao da ostvarim. Hvala svima raspolozenim da pomognu.:worth:
 
Interesuje me da li web kamera moze da odradi to sto mi treba ili to mora da bude neka ozbiljnija kamera? Interesuje me podesavanje tog programa, da li je on free ako nije ima li neki free? Da sam se pametan rodio da znam sve, verovatno ne bih nikoga davio sa ovim. Ako je smesno to sto trazim pomoc :rotf: ajde da se smejemo zajedno
 
Dobro brate u redu je...
Sta sam rekao sto nije tacno? Ako ti se ne svidja tvoj problem,ja nemam nista s tim ;) Sledeci put malo razmisli kako da formulises pitanje ;) , jer je i odgovor uglavnom takav kakvo je pitanje ;)

U pitanju navodis sta ti je treba kao i sa kojim programom se to moze uraditi ;) A onda pitas da su tvoje ideje ostvarive :D:D...

No nebitno,necemo da se natezemo oko toga...pozzz
 
Ja znam da postoji program pico2000 imam ga na poslu ali to su profi kamere e sad ne razumem se dobro da li tu za snimanje podataka na disk treba i neka kartica to nemam pojma a ono sto me najavise zanima je i moje osnovno pitanje " Da li obicna web kamera moze to sve da odradi, kako funkcionise tj kako se podesava pico2000" Svi koji ovde pitaju nesto, znaju da to o cemu pitaju postoji ili su pak culi da postoji ali traze pomoc onoga ko je da ne kazem ekspert u toj oblasti ali bar imao dodir sa time Pozdrav svima .
 
Ja znam da postoji program pico2000 imam ga na poslu ali to su profi kamere e sad ne razumem se dobro da li tu za snimanje podataka na disk treba i neka kartica to nemam pojma a ono sto me najavise zanima je i moje osnovno pitanje " Da li obicna web kamera moze to sve da odradi, kako funkcionise tj kako se podesava pico2000" Svi koji ovde pitaju nesto, znaju da to o cemu pitaju postoji ili su pak culi da postoji ali traze pomoc onoga ko je da ne kazem ekspert u toj oblasti ali bar imao dodir sa time Pozdrav svima .
Pico 2000 nije ni blizu profesionalnog programa, on ide u kartise sa 4 video ulaza koja kosta 25-35eur;)
Pico prepoznaje karticu kao video signal i dalje sljaka sam, da li ce prepoznati web kameru moras da probas...
Samo da napomenem da sa jednim video ulazom XP 2000+ je radio 100%cpu 24-7 ;)
 

Back
Top