Razlika qrvaluka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li moze neko objasniti slucaj da kad je musko sponzorusa, skoro da i ne moze naci partnericu ili ako vec uspe to je jako tesko i potraga traje godinama, a dok sponzoruse koje kad traze kesovitog partnera nadju to vrlo brzo, pa cak i one koje i ne izgledaju bas nesto posebno?
 
Nije se o tome radilo i promasila si odgovor na pitanje i to debelo, mislio sam da ti je inteligencija jaca strana, ali ti si joj izgleda dala crveni karton.

Nisi razmisljala da zene previse sve gledaju kroz kesh, da bi za sex platile.

Nisam ja omasila, napisala sam zasto je lako biti sponzorusa....
A muskarcu je tesko biti to isto, ne iz razloga sto zena gleda kroz kesh, vec zato sto ne trazi privesak, vec pravo musko........a pravo musko ima glavnu ulogu u snosenju porodicnih troskova.
Tako vam se zalomilo.
 
Nije se o tome radilo i promasila si odgovor na pitanje i to debelo, mislio sam da ti je inteligencija jaca strana, ali ti si joj izgleda dala crveni karton.

Nisi razmisljala da zene previse sve gledaju kroz kesh, da bi za sex platile.

ma ti sve neke avetinje zenske poznajes i upoznajes....ja bas mislim platile bishe vise i manje bi zalile nego muskarci...
 
Da li moze neko objasniti slucaj da kad je musko sponzorusa, skoro da i ne moze naci partnericu ili ako vec uspe to je jako tesko i potraga traje godinama, a dok sponzoruse koje kad traze kesovitog partnera nadju to vrlo brzo, pa cak i one koje i ne izgledaju bas nesto posebno?

zato sto ima puno mafioza pa zene imaju veliki izbor za koga da se zalepe
:mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:
de si ti vido zenu mafiozu...(ne rachuna se mira markovic :lol: ili Ceca)
salim se naravno....a mozda i jeste zato.... ko zna....:whistling:
mene sponzoruse nerviraju...mnogo....plitke su skroz....imaju glupe priche i razmishljaju o glupim stvarima koje su nevazne...bar ove koje sam ja imala priliku da upoznam
(chast izuzecima)
 
Da li moze neko objasniti slucaj da kad je musko sponzorusa, skoro da i ne moze naci partnericu ili ako vec uspe to je jako tesko i potraga traje godinama, a dok sponzoruse koje kad traze kesovitog partnera nadju to vrlo brzo, pa cak i one koje i ne izgledaju bas nesto posebno?

Zenama je izgleda bar kod nasi josh uvek spod chasti da platjaju ko i mushkarci za sex....misle da nisu dovoljno dobre ako to rade...shta retji....Balkanke.
 
Aaaaaaaa kako glumatas finocu:roll: najradje bi me sad sterala u k*rac, nego garant ima tu na forumu neko ko ti se svidja pa zelis ispasti fina pi,ca.

To ti je greska, ko te zeli istorbat to ce uraditi svejedno.:ok:

Ne sinnke, ne sluzim se tim metodama koje ti koristis, spustanje i stjeravanje u ***** mi nije zanimljivo.........
Da postoje ljudi koji mi se ovdje svidjaju.........postoje...
A onaj kog ja zelim i od koga ocekujem da me torba, to ce i uciniti.....bez potrebe da izigravam bilo sta.........
A onaj kog ne zelim, moze da se slika:ok:
 
Zenama je izgleda bar kod nasi josh uvek spod chasti da platjaju ko i mushkarci za sex....misle da nisu dovoljno dobre ako to rade...shta retji....Balkanke.
ne vise je stvar u tome koliko muskarac moze da bude ocajan pa da mora jadan da plati...
plus zeni je lakse da nadje bacjea iz gore navedenog razloga...sto bi placala potrcka.bolje da kupi cipele.ili sta god vec.
 
Da li moze neko objasniti slucaj da kad je musko sponzorusa, skoro da i ne moze naci partnericu ili ako vec uspe to je jako tesko i potraga traje godinama, a dok sponzoruse koje kad traze kesovitog partnera nadju to vrlo brzo, pa cak i one koje i ne izgledaju bas nesto posebno?

dobra kurchina ima dobar glas medju zenama i daleko se chuje..a ti ochigledno imas mali problem,a veliki u ocima zene
 
ne vise je stvar u tome koliko muskarac moze da bude ocajan pa da mora jadan da plati...
plus zeni je lakse da nadje bacjea iz gore navedenog razloga...sto bi placala potrcka.bolje da kupi cipele.ili sta god vec.

Na kapirahs ti sushtinu teme,to je za tebe visha matematika.
Uvek ce biti mushkaraca ko i zena koji platjaju...procenat bi trebao da bude odprilike isti.
Problem je shto kod nas zene josh nisu dosegle mentalni nivo jevrope za kojom kao fol cheznu...kad zene ovde budu gledale vecinom fudbal i ne bude ih smarao kao u celoj civilizovanoj evropi shto ne smara, tada i onima koje bi platile za sex to nece biti ispod chasti.:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top