KO SE BOJI SEXA JOS

Nije da se plasim ali recimo kod prvog sexa sa nekom devojkom ponekad imam neku kao trenu... nekako se malo teze opustam al kasnije toga nema uopste.

Pa sta ja znam kako prevazilazim, samo polako vremenom, ljubljenjem, mazenjem, pricom i polako se opustam. ;)

Svaka cast na iskrenosti, vecina se inace pravi da su sex experti, a ustvari sve trube...
 
"Limene trube duvaju, ne volim vojnu muziku" ;)

Isto je tako i ribama i to treba osetiti i razumeti i samo polako i sigurno... ;) I bingo zagarantovan. :lol: :twisted: :p

A sta je isto i ribama?
Strah?
Ti se plasis kada vodis ljubav?
Svaki novi odnos, novi partner i sex sa njim, nosi tremu, ali, to nije strah od sexa vec iscekivanja, ocekivanja, nepoznato......................nikako strah od sexa.....

Cu, strah od sexa....o zivote!
To moze imati jedino ako vuces neku traumu ili fizicku bol!
 
Nije da se plasim ali recimo kod prvog sexa sa nekom devojkom ponekad imam neku kao trenu... nekako se malo teze opustam al kasnije toga nema uopste.

Pa sta ja znam kako prevazilazim, samo polako vremenom, ljubljenjem, mazenjem, pricom i polako se opustam. ;)

ti si zensko? Ili je gubljenje nevinosti bio istovremeno tvoj poslednji seks to je gldano od sad pa proslost prvi
 

Back
Top