KO SE BOJI SEXA JOS

pa ne bojim se ali mi treba podosta vremena da se opustim Nije u pitanju samo prvi put vec i nekoliko narednih, pa i nekoliko meseci traje to moje savladavanje da l je to strah trema ebem li ga
nesto jeste
i uvek posle imam sijaset pitanja za sebe.... hm
mozda nisam normalna sto se toliko preispitujem

:dash:ma nisi jedina..ybt kao da cete ziveti 3 zivota:think:
 
A sta je isto i ribama?
Strah?
Ti se plasis kada vodis ljubav?
Svaki novi odnos, novi partner i sex sa njim, nosi tremu, ali, to nije strah od sexa vec iscekivanja, ocekivanja, nepoznato......................nikako strah od sexa.....

Cu, strah od sexa....o zivote!
To moze imati jedino ako vuces neku traumu ili fizicku bol!

Pa isto imaju tu neku tremu kod prvog sexa... uglavnom. Kasnije ne.
Pa eto lepo si i ti sama rekla nije to neki strah nego neka mini trema koja naravno vrlo brzo prodje. Ako imas dobrog i razumnog pratnera vrlo brzo prodje. ;) Ako imas neke bolide onda ces i u sexu biti neopustena i onda ni sam sex ne moze da valja. Fora je da se bude skroz opusten i da se nema nikakvih strahova. ;)
 
Pa isto imaju tu neku tremu kod prvog sexa... uglavnom. Kasnije ne.
Pa eto lepo si i ti sama rekla nije to neki strah nego neka mini trema koja naravno vrlo brzo prodje. Ako imas dobrog i razumnog pratnera vrlo brzo prodje. ;) Ako imas neke bolide onda ces i u sexu biti neopustena i onda ni sam sex ne moze da valja. Fora je da se bude skroz opusten i da se nema nikakvih strahova. ;)

Ali, tema nije trema pred sex, ves strah od sexa...............
Ko moze imati strah od sexa?
 
pa ne bojim se ali mi treba podosta vremena da se opustim Nije u pitanju samo prvi put vec i nekoliko narednih, pa i nekoliko meseci traje to moje savladavanje da l je to strah trema ebem li ga
nesto jeste
i uvek posle imam sijaset pitanja za sebe.... hm
mozda nisam normalna sto se toliko preispitujem

mozak
mogu da kazem sta hocu
pa zar ne?
a da mi niko ne vidi oci da li ih sakrivam ili se stidim ili lazem
ali zato ovi 4umi i postoje izmadju ostalog da pokazes i nesto sto mozda nisi a voleo bi da budes
evo na pr ja da budem opustena i ne stidljiva

Kapiramo te... foliras. :lol:
Ali ne sluze zato ovi forumi. Jer ipak nije fer ni prema drugima koji gube svoje vreme citajuci necije sprdnje i tripuju te sprdnje kao ozbiljne odgovore. ;)
 
Ali, tema nije trema pred sex, ves strah od sexa...............
Ko moze imati strah od sexa?

Pa pre sexa je to strah od sexa. Nemam pojma. Mozda ja nisam dobro razumeo pitanje. I ja sam odgovorio samo za prvi sex sa nekom osobom, mada zavisi i koliko se poznajete pre toga. Ako se dovoljno poznajete onda nema treme ni kod prvog sexa. A od sexa se plasiti bi bilo umobolno. Sex je uzivanje, a ko bi se plasio od uzivanja? ;)
Jel se ti plasis? :twisted: :lol:
 
mozak
previse razmisljam
previse
a pri tom svako u zivotu nauci da digne odbrambene zidove
moj opusteni govor je nesto sto sam gradila i izradila
ko me vidi pomisli kako sam puna samopouzdanja
ali brate kad pogrebes i pomirises a ono jedna sentimentalna osetljiva osoba da me bog sacuva
pri tom ko me od vas zna
mogu da kazem sta hocu
pa zar ne?
a da mi niko ne vidi oci da li ih sakrivam ili se stidim ili lazem
ali zato ovi 4umi i postoje izmadju ostalog da pokazes i nesto sto mozda nisi a voleo bi da budes
evo na pr ja da budem opustena i ne stidljiva


dal je i ova opustena?
bez sale, sto nam onda ne slikas po nesto sa svog tela posto te ne zanmo pa ko ga ebe:cmok:
 
posto... niko nece te poznat po sisi osim mozda par je.baca koji su ti videli si.se i par drugarica al to nema veze (ukoliko imas jedno ili drugo naravno, verovatno da).
Dokazi sebi da si takva (nesramezljiva na forumu) pa se slikaj. Evo ja i necu otvarati, samo dokazi da se na forumu nes ramis a ovamo si kao zatvorena!
 
Pa pre sexa je to strah od sexa. Nemam pojma. Mozda ja nisam dobro razumeo pitanje. I ja sam odgovorio samo za prvi sex sa nekom osobom, mada zavisi i koliko se poznajete pre toga. Ako se dovoljno poznajete onda nema treme ni kod prvog sexa. A od sexa se plasiti bi bilo umobolno. Sex je uzivanje, a ko bi se plasio od uzivanja? ;)
Jel se ti plasis? :twisted: :lol:

Lijepo rece KadBiBio.......ja navela dva razloga straha, al on ubode u metu.........

Plasim li se?
Ne...........
 
pa sto si takav
nisam se sprdala vec ozbiljno rekla sta sam imala
ali ocu da kazem kako je sve relativno
pa i to sve sto se ovde procita
pa ne bih ja stavila ruku u vatru da svi kazu bas onako kako jeste
verujem da kazu i kako misle da treba
ipak je ovo sve zafrkancija i sluzi za opustanje
a ako ti volis da cujes da sam ja plavusa sa velikim sisama pazi brate znas kojom cu brzinom napisati tu recenicu, ali nisam tj nemam velike sise ali jesam plavusa

Zoro da li mi ide od ruke a?

Ja ja vidis da se neandertalci loze na tebe ko majmun na bananu. :lol:
Ide tebi kuckanje. :lol: Al ko ebe kuckanje. ;)
 
pa sto si takav
nisam se sprdala vec ozbiljno rekla sta sam imala
ali ocu da kazem kako je sve relativno
pa i to sve sto se ovde procita
pa ne bih ja stavila ruku u vatru da svi kazu bas onako kako jeste
verujem da kazu i kako misle da treba
ipak je ovo sve zafrkancija i sluzi za opustanje
a ako ti volis da cujes da sam ja plavusa sa velikim sisama pazi brate znas kojom cu brzinom napisati tu recenicu, ali nisam tj nemam velike sise ali jesam plavusa

Realno razmisljas..a mislim da se uopsteno u rl ljudi tesko otvaraju..sve je veci problem sto se duze ceka i samo se postavljaju nova bespotrebna pitanja..ne treba se opterecivati previse.
 

Back
Top