Директно из трибунала

Србе јесте. Славили сте и ваш је злочинац ђинђић славио кад сте испоручили Шешеља хагу. Злочинац ђинђић који је подржавао бомбардовање Србије.

Nije njega niko isporucio, vi ga ispratili uz pecenje i trubace....
Sta je trazio, to je i dobio.....
Ima ona izreka Gojka Sise-sto ulazis u frku kad znas da si slabiji?:mrgreen:

Sad nek se vadi kako zna, zabole me bas....
 
Nije njega niko isporucio, vi ga ispratili uz pecenje i trubace....
Sta je trazio, to je i dobio.....
Ima ona izreka Gojka Sise-sto ulazis u frku kad znas da si slabiji?:mrgreen:

Sad nek se vadi kako zna, zabole me bas....

Ви сте тражили да га хаг не враћа. То су речи вашег злочинца ђинђића. Шешељ се одлично брани, а ви подржавате антисрпски хашки трибунал и антисрпске зликовце. Ја славим дан кад је злочинац ђинђић престао да брука Србију:).
 
Да. Да није случајно Карла Дел Понте писала у својој књизи како је написана оптужница против Шешеља, зашто је написана, као и ко је писао оптужницу, то би било у реду што причате. Међутим, Карла Дел Понте је у својој књизи директно повезала Зорана Ђинђића са писањем оптужнице, коме сте се тада клањали, а сада очигледно пљујете по томе, самим уласком у владу са СПС, његовим највећим противницима. Свака част. Само, немојте да причате о длу З. Ђ. јер иако је био криминалац и олош, немате право да пишете о томе.
 
Србе јесте. Славили сте и ваш је злочинац ђинђић славио кад сте испоручили Шешеља хагу. Злочинац ђинђић који је подржавао бомбардовање Србије.
A ti si se nasao pozvan da odredjujes ko je Srbin, a ko nije, je l'? More, ebem li ti sunce bezobrazno...
 
Да. Да није случајно Карла Дел Понте писала у својој књизи како је написана оптужница против Шешеља, зашто је написана, као и ко је писао оптужницу, то би било у реду што причате. Међутим, Карла Дел Понте је у својој књизи директно повезала Зорана Ђинђића са писањем оптужнице, коме сте се тада клањали, а сада очигледно пљујете по томе, самим уласком у владу са СПС, његовим највећим противницима. Свака част. Само, немојте да причате о длу З. Ђ. јер иако је био криминалац и олош, немате право да пишете о томе.

Cekaj, vi verujete Karli kad nesto napise u svojoj knjizi(a to nema niko ni da posvedoci ni da demantuje uzgred), a inace je ona ovakva, onakva, mrzi Srbe itd itd, da ne nabrajam sve sad.

Pa odlucite se, ili je ona zena ok i na mestu, ili je ***** i lazov.
I sta je na kraju?:mrgreen:
 
A ti si se nasao pozvan da odredjujes ko je Srbin, a ko nije, je l'? More, ebem li ti sunce bezobrazno...

Сунце ја теби. Ти си подржао олују, највеће етничко чишчење Срба. Свако ко је за издају Српских бораца је изгубио право да се зове Србином. Нигде у свету не кажу да је њихов за издајника.
 
Meni je bas dirljivo kako je Karla del Ponte bila godinama najveci lazov i srpski neprijatelj koja se stalno sluzila izmisljotinama ne bili proglasila nevine i goloruke Srbe za najvece zlocince u ratu majkujojzlikovacuilazovsku , a sada kad napise knjigu niko odjednom ne sumnja u ono sto pise u njoj i od jednom je Karla mesija kojoj je samo istina na srcu :lol: mislim ne tvrdim ja da Karla laze al nije mi jasno kako oni koji su je pljuvali do juce na sva zvona sada veruju u svaku njenu rec
 
Seki. Uzivam da ga vidim kako se uzlizuje glavnom sudiji lol

Malo ponizavanja, tako. Ponizio je on previse ljudi samo zbog njihove nacionalnosti :ok:

Где се понизио? Ја пратим суђење и не улизује се уопште. А ти славиш злочинце као чанка и антисрпски суд који је ослободио тешке ратне злочинце насера и харадинаја.

Ви сте понижавали и славите још увек усташтво. чанак је био присутан усташком оргијању, Срем хрватској.
 
Сунце ја теби. Ти си подржао олују, највеће етничко чишчење Срба. Свако ко је за издају Српских бораца је изгубио право да се зове Србином. Нигде у свету не кажу да је њихов за издајника.

Ti to kada se tebi neko suprotstavi optuzujes ga da je ustasa :think:

Mislim da gresis, mnogo gresis...
 

Back
Top