Vase misljenje....?

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Trenutno sam student prve godine vise elektrotehnicke skole...ali vremenom kao da uvidjam da mi se to ne svidja.Zasto sam to upisao...pa ne znam ni sam...dobar je smer,mozda me je povuklo to sto cu se lako zaposliti(verovatno)...oduvek mi se svidjala istorija,psihologija...ali nekako sam odustao od toga razmisljajuci "sta cu posle da radim"(narocito sto se istorije tice)...da li sam u pravu,sta vi mislite?U Istoriju sam zaljubljen...znam ja da sve to moze da se postigne i nestudiranjem istorije,ondnosno samousavrsavanjem ali ja mislim da to nije to...S'jedne strane nije sve u parama,a s'druge strane mora i od necega da se zivi...
Molim vas da mi odgovorite na ovo pitanje u sto vecem broju,posto sam u velikoj dilemi
Sta bi ste vi radili da ste na mom mestu?!
Hvala puno!!!
 
Znam tacno kako ti je. Studiram matematiku nazalost ali je to bilo na foru " To ti je dobro, dobro ces zaradjivati ... buducnost..." Cija buducnost. Zelela sam da upisem nesto drugo ali je tesko to upisati iz prva i pretpostavila sam da necu uspeti pa sam upisala ovo a naravno tamo pala. KAJEM SE KAJEM KAJEM... i tesko mi je ovo sto studiram a matematiku iz dana u dan sve vise ne znam i sve vise mrzim. Mislim da je najbitnije da se covek bavi onim sto voli. Predlazem ti da upises ono sto volis a o zaposlenju brini kad za to dodje vreme. Ja ove godine pokusavam ponovo na akademiji drzi mi palceve a i ja cu tebi za istoriju. Srecno.
 
He, dobro razmisli sta ti je ciniti... Visa e.t.s. je, cula sam, jako dobra i nije mnogo tesko zavrsiti je....
Ali, ako volis, ali stvarno volis nesto drugo, bolje bi ti bilo da se time i bavis... Na kraju, uvek mozes da zavrsis i jedno i drugo, pa neka ti to bude nada! :wink:
 

Back
Top