sterilitet ili?

F

fransiss

Gost
postovana,

imam 26 godina, tri godine sam u braku i nikako ne mogu da ostanem trudna.Imala sam spontani pobacaj pre dve godine,u petoj nedelji trudnoce.Sve mi to nije izgledalo tako strasno,nije me brinulo u opste,sve do sad, kada zelimo da postanemo roditelji.
Od prvog ciklusa imam problem sa levim jajnikom,koji je dva puta veci od desnog,ali po misljenju mog ginekologa sve je u redu, nema nikakvih promena na njemu.A mozda i nije problem sa mnom?Posle svakog sexualng odnosa,sperma jednostavno iscuri iz mene.Izvinjavam se na opisu....Ciklus mi je neredovan i dosta bolan.Da li je moguce da je nesto u pitanju sa mojim suprugom ili je mozda sve to posledica pobacaja?
unapred zahvalna
 
Jao...zaista kako mogu da vam odgovorim na ovakva pitanja...pa valjda i sami znate da morate na pregled,na iskljucivanje prvo raznih infekcija koje mogu biti uzrok ne ostajanja u drugom stanju,pa onda muz treba da uradi spermogram,i spermokulturu,pa da se vidi u kakvom stanju je vasa ovulacija...
Ja nisam vidovida...u redu je dati savet za nesto konkretno ali vi pitate ima li sanse da nesto nije u redu,pa naravno da ima,uvek ima nesto ali za to je potreban pregled u lekarskoj ordinaciji.
 

Back
Top