sterilitet ili?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: sterilitet ili?

fransiss
    Guest

Podrazumevano sterilitet ili?

postovana,

imam 26 godina, tri godine sam u braku i nikako ne mogu da ostanem trudna.Imala sam spontani pobacaj pre dve godine,u petoj nedelji trudnoce.Sve mi to nije izgledalo tako strasno,nije me brinulo u opste,sve do sad, kada zelimo da postanemo roditelji.
    Od prvog ciklusa imam problem sa levim jajnikom,koji je dva puta veci od desnog,ali po misljenju mog ginekologa sve je u redu, nema nikakvih promena na njemu.A mozda i nije problem sa mnom?Posle svakog sexualng odnosa,sperma jednostavno iscuri iz mene.Izvinjavam se na opisu....Ciklus mi je neredovan i dosta bolan.Da li je moguce da je nesto u pitanju sa mojim suprugom ili je mozda sve to posledica pobacaja?
    unapred zahvalna

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Jao...zaista kako mogu da vam odgovorim na ovakva pitanja...pa valjda i sami znate da morate na pregled,na iskljucivanje prvo raznih infekcija koje mogu biti uzrok ne ostajanja u drugom stanju,pa onda muz treba da uradi spermogram,i spermokulturu,pa da se vidi u kakvom stanju je vasa ovulacija...
    Ja nisam vidovida...u redu je dati savet za nesto konkretno ali vi pitate ima li sanse da nesto nije u redu,pa naravno da ima,uvek ima nesto ali za to je potreban pregled u lekarskoj ordinaciji.

Slične teme

1. sterilitet
    Autor nanijelica u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2008., 21:02
  2. muski sterilitet
    Autor mimmi u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.08.2005., 19:18
  3. sterilitet - grožđe sa Hilandara
    Autor anadanilo u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0