Vase misljenje....?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Vase misljenje....?

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Vase misljenje....?

Trenutno sam student prve godine vise elektrotehnicke skole...ali vremenom kao da uvidjam da mi se to ne svidja.Zasto sam to upisao...pa ne znam ni sam...dobar je smer,mozda me je povuklo to sto cu se lako zaposliti(verovatno)...oduvek mi se svidjala istorija,psihologija...ali nekako sam odustao od toga razmisljajuci "sta cu posle da radim"(narocito sto se istorije tice)...da li sam u pravu,sta vi mislite?U Istoriju sam zaljubljen...znam ja da sve to moze da se postigne i nestudiranjem istorije,ondnosno samousavrsavanjem ali ja mislim da to nije to...S'jedne strane nije sve u parama,a s'druge strane mora i od necega da se zivi...
    Molim vas da mi odgovorite na ovo pitanje u sto vecem broju,posto sam u velikoj dilemi
    Sta bi ste vi radili da ste na mom mestu?!
    Hvala puno!!!

Vladana6
    Guest

Podrazumevano

da, potpuno razumem tvoje dvoumljenje - da li ostati zbog sigurne buducnosti ili da li rizikovati buducnost radi zanimljivije sadasnjosti. moj savet ti je da dobro razmislis o svemu pozitivnom sto sada imas, a onda uporedis sa svim pozitivnim sto mozes da dobijes ako upises istoriju. kad saberes sve to, onda se odluci za ono gde si imao vise pozitivnih stavova. i zapamti, sta god budes odlucio, bice dobro, jer je to bila TVOJA i SAMO TVOJA odluka ! :wink:

Slične teme

1. vase misljenje
    Autor k750i u forumu Automobilizam
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2006., 23:07
  2. Vase misljenje
    Autor IGRAC 22 u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.05.2006., 17:58
  3. Vase misljenje
    Autor IGRAC 22 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3