Русија: Најлогичнија влада ДСС+СРС+СПС!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
11:38
РУСИЈИ ГЛАВНИ ИНТЕРЕС СТАБИЛНА И ПРОСПЕРИТЕТНА СРБИЈА

МОСКВА – Русији је главни интерес стабилна и просперитетна Србија, која има предвидиву политику и није оријентисана на неку тренутну политичку конјунктуру, изјавио је Танјугу председник спољнополитичког одбора руске Думе Константин Косачов.

Одговарајући на питање каква би влада највише одговарала Русији, Косачов је рекао да рачуна да ће влада бити формирана „у најскорије време, да ће бити ефикасна и ослањати се на сопствену већину у скупштини”.

„То је веома важно”, истакао је руски парламентарац.

Косачов је истакао да „никако не жели да се меша у процес формирања српске владе, мада он лично сматра да је најлогичнија и најстабилнија коалиција сачињена од три политичке партије: Демократске странке Србије, Српске радикалне странке и Социјалистичке партије Србије.

„Ако се појаве још неке варијанте, видећемо да ли ће оне бити стабилне”, рекао је Косачов.
 
11:38
РУСИЈИ ГЛАВНИ ИНТЕРЕС СТАБИЛНА И ПРОСПЕРИТЕТНА СРБИЈА

МОСКВА – Русији је главни интерес стабилна и просперитетна Србија, која има предвидиву политику и није оријентисана на неку тренутну политичку конјунктуру, изјавио је Танјугу председник спољнополитичког одбора руске Думе Константин Косачов.

Одговарајући на питање каква би влада највише одговарала Русији, Косачов је рекао да рачуна да ће влада бити формирана „у најскорије време, да ће бити ефикасна и ослањати се на сопствену већину у скупштини”.

„То је веома важно”, истакао је руски парламентарац.

Косачов је истакао да „никако не жели да се меша у процес формирања српске владе, мада он лично сматра да је најлогичнија и најстабилнија коалиција сачињена од три политичке партије: Демократске странке Србије, Српске радикалне странке и Социјалистичке партије Србије.

„Ако се појаве још неке варијанте, видећемо да ли ће оне бити стабилне”, рекао је Косачов.

"...on lično smatra..."
???
 
"...on lično smatra..."
???

...Ипак треба имати у виду да се ради о политичару из Русије, који не купује карте за Моцартов концерт и не информише се из "Блица"...
То су озбиљни политичари који одмере све пре него кажу...
 
...Ипак треба имати у виду да се ради о политичару из Русије, који не купује карте за Моцартов концерт и не информише се из "Блица"...
То су озбиљни политичари који одмере све пре него кажу...

Jasno mi je to, ali onda ti ne možeš da kažeš da je to stav Rusije, jer je on sam rekao da nije.

To ima svoju težinu, ali ne onu koju ti prišivaš.

Usput, draži mi je Čajkovski od Mocarta :D
 
Косачов је истакао да „никако не жели да се меша у процес формирања српске владе, мада он лично сматра да је најлогичнија и најстабилнија коалиција сачињена од три политичке партије: Демократске странке Србије, Српске радикалне странке и Социјалистичке партије Србије.

zasto???
pa zato sto ce srbija tada biti izolovana, i htela ne htela morat ce se okrenuti rusima koji su veoma zainteresovani da ulazu u srbiju [ne pare, vec dobru "volju"] da kupuju po srbiji razna preduzeca [ne sa parama, onako na lepe oci] a bogami veze ih bratska ljubav prema rusiji, mislim i jedne i druge.
 
Jasno mi je to, ali onda ti ne možeš da kažeš da je to stav Rusije, jer je on sam rekao da nije.

To ima svoju težinu, ali ne onu koju ti prišivaš.

Usput, draži mi je Čajkovski od Mocarta :D

ko je tebe uopste pitao da li ti je drazi cajkovski od mocarta i zasto je to uopste relevantno?

jedino ako si ti palma pa ovim putem sada demantujes one snimke.
 
Poslednja izmena:
ko je tebe uopste pitao da li ti je drazi cajkovski od mocarta i zasto je to uopste relevantno?

jedino ako si ti palma pa ovim putem sada demantujes one snimke.
Odgovarao sam na post manijače i našalio sam se.
Mislim da nije teško preleteti čitavu konverzaciju pre nego komentarišeš nekoga. Ispadaš glup...
 
Jasno mi je to, ali onda ti ne možeš da kažeš da je to stav Rusije, jer je on sam rekao da nije.

To ima svoju težinu, ali ne onu koju ti prišivaš.

Kako i moze postojati zvanican stav Rusije ko treba da formira vladu u drugoj drzavi??
Naravno da nijedan organ Rusije nece izdati zvanicno saopstenje u tom smislu, ali zato mogu davati izjave najvisi drzavni funkcioneri Rusije. Sasvim je jasno koju vladu ce podrzati Rusija kao verovatno jedini ozbiljan spoljnopoliticki partner Srbije. U Srbiji se moze formirati i neka frankenstajnovska koalicija kakvu najavljuje DS ali ona ce za posledicu imati to da Srbija ostaje potpuno sama na medjunarodnoj politickoj sceni.
 
decko ne impliciraj drugome svoje osobine, vrati se i procitaj sta je napisano pa onda samom

sebi reci da si glup, eto dovoljno sam ti pomogao
Aleksandar je implicirao na mene kada je pomenuo slušanje Mocarta (zbog moje lokacije) i informisanje iz Blica, jer ponekad otvorim temu zbog navoda iz Blica. Je li sad tebi jasno?

Kako i moze postojati zvanican stav Rusije ko treba da formira vladu u drugoj drzavi??
Naravno da nijedan organ Rusije nece izdati zvanicno saopstenje u tom smislu, ali zato mogu davati izjave najvisi drzavni funkcioneri Rusije. Sasvim je jasno koju vladu ce podrzati Rusija kao verovatno jedini ozbiljan spoljnopoliticki partner Srbije. U Srbiji se moze formirati i neka frankenstajnovska koalicija kakvu najavljuje DS ali ona ce za posledicu imati to da Srbija ostaje potpuno sama na medjunarodnoj politickoj sceni.

Rusija će sarađivati sa Srbijom bez obzira kakva je vlada u Srbiji, jer ih za Srbiju vežu interesi, a ne ljubav prema radikalima ili demokratama.
 
zasto???
pa zato sto ce srbija tada biti izolovana, i htela ne htela morat ce se okrenuti rusima koji su veoma zainteresovani da ulazu u srbiju [ne pare, vec dobru "volju"] da kupuju po srbiji razna preduzeca [ne sa parama, onako na lepe oci] a bogami veze ih bratska ljubav prema rusiji, mislim i jedne i druge.

samo nam ti reci sta treba da radimo,i mi cemo odma prionuti na posao....ma samo reci:dash::dash:
 
zasto???
pa zato sto ce srbija tada biti izolovana, i htela ne htela morat ce se okrenuti rusima koji su veoma zainteresovani da ulazu u srbiju [ne pare, vec dobru "volju"] da kupuju po srbiji razna preduzeca [ne sa parama, onako na lepe oci] a bogami veze ih bratska ljubav prema rusiji, mislim i jedne i druge.

Ко си ти да се питаш о будућности Србије? Један шиптар који је под окриљем УН-а и НАТО-а дошао на Космет (100% илегално) вероватно протеравши пар српских породица.
 
...Ипак треба имати у виду да се ради о политичару из Русије, који не купује карте за Моцартов концерт и не информише се из "Блица"...
То су озбиљни политичари који одмере све пре него кажу...

lol koja provala! :klap:
jesi ti video njihov parlament [dumu] i njihove politicare.
pa oni su bre gori od nas 5 puta najgori su,tu su negde i kinezi kada vidim one njihove snimke masovnih tuca,
tuce kod rusa svaki cas, biju se i zene i muskarci, neke tamo kgb ubice koji su naprasno postali politicari kvazidemokrate, ko onaj general iz radikalne stranke koji je sada veliki politicar samo sto nije seljak da se tuce kao tamo sto rade,
pa kad vidis tucu ima da naucis jos po koji potez iz dzudoa,
oni tamo nemaju odmerene reci veruj mi, nije ni cudo sto onaj jedan rus u opoziciji trenutno ne mogu da mu se setim imena je veliki prijatelj sa sesaljem nasla sve dva brata po ponasanju.
ali podrzavam da rusija postane jaka i odmerena u spoljnoj politici i da ojaca samo sto to nema nikakve veze sa nama niti cemo mi imati vajde od toga.

po meni crnogorski parlament je za primer za sve kako se vodi rasprava, i sa kakvom elokventnoscu i smirenoscu govore i opozicija i pozicija.
 

Back
Top