Sledeće nedelje nova vlada

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Beograd --
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je da će sledeće nedelje koalicija okupljena oko SPS-a formirati vladu sa Demokratskom strankom.

On dodaje da su za Jedinstvenu Srbiju razgovori sa narodnjacima i radikalima završeni. "Nema novih izbora, biće napravljena vlada sledeće nedelje", rekao je Marković novinarima u Skupštini Srbije i dodao da očekuje da će koalicija SPS-PUPS-JS danas ili sutra zauzeti jedinstven stav po pitanju formiranja parlamentarne većine sa DS.

:vatromet::vatromet::vatromet::orkestar::orkestar::klap::klap:
 
nisam verovao u to ali izgleda da ce tako biti.
iako mi nije drago da bude SPS u vlasti sa ''nasima'' ipak je to bolje od SRS i DSS na vlasti, jer ne zna se ko ima gori kadar i losije ljude.
iako sam ja onaj koji je mislio da su SPS i SRS morali da nestanu [da se zabrane ili isceznu na izborima] ipak svasta se dogodilo,puno pogresnih poteza od strane demokrata, i naravno DSS koji ih jehabilitovao [sad u sali bi rekao hvala bogu:rotf:], pa ce SPS dobiti jos jednu sansu [samo sansu, na njima je da je iskoriste da se promeni], niko neocekuje da od sutra budu demokrate ali ako promene malo rukovodstvo dodju neki mladji ljudi i uklone one najradikalnije struje ko zna...praticemo ih.
a o Palmi sta reci... iako mu ne verujem, jos pre izbora je pokazao inicijativu i zdrav razum,bio je jasan nedvosmislen, i bogami svalio na sebe veliku odgovornost,za to mu se mora odati priznanje.
mogao bi postati sasvim prihvatljiv za politicku scenu u buducnisti, ako se pokaze da moze da izdrzi sa demokratam bez nekih prevrtanja i podmetanja nogu vladi kada je najteze, kao sto je to radio Kostunica svaki put [a to ga je, i to ce ga unistiti]

vreme je da posmatramo i samo da se nadamo da ce biti bolje a mislim da je bolje od SRS-DSS-SPS u svakom slucaju, mozda nam nece ici ocekvano brzo na bolje ali ce ici nekako, necemo stati i necemo pokvariti odnose sa inostranstvom.
 
Poslednja izmena:
Дакле биће овако:

1. СПС+ДС
2. Отимање Косова и ратификација ССП
3. Хапшење Ратка и Раше
4. Излазак СПС из владе
5. Улазак ДСС у владу са ДС „да се спасе Србија”
6. Коштуница испунио обећања НАТО газдама.

Крај
 
Jedva chekam da se napravi ta vlada "nacionalnog evropskog pomirenja"-BoTicevci,Shopenovci,Dachicevci + Suljini mudzahedini i Chankovi fashisti....evropa nema alternativu,bato!
A evo vec je krenulo-s SPP-om mogu bulju da brishu,preti ekonomski krah ali ja verujem da ce opet nekako za sve to chak i ovoj novoj vladi biti krivi Koshtunica i Vadikali.:)
 
Jedva chekam da se napravi ta vlada "nacionalnog evropskog pomirenja"-BoTicevci,Shopenovci,Dachicevci + Suljini mudzahedini i Chankovi fashisti....evropa nema alternativu,bato!
A evo vec je krenulo-s SPP-om mogu bulju da brishu,preti ekonomski krah ali ja verujem da ce opet nekako za sve to chak i ovoj novoj vladi biti krivi Koshtunica i Vadikali.:)

Кхм... него нико не спомиње СПО и колико они имају мандата од 102... НЕШТО СЕ ВУК МлОГО УЋУТАО "к'о дете на ноши"... нешто ми ту смрдуцка....... аааааааа??? А и оно око унапређења оног лика и сукоба Дане и БоТе........:think::think::think:
 
А је л' успео неко ДА ПОБРОЈИ СВЕ СТРАНКЕ И ЊИХОВЕ ЛИДЕРЕ КОЈИ ЋЕ БИТИ У КОАЛИЦИЈИ ЗЕС-а, мислим да би то било врло интересантна сличица...
 
Дакле биће овако:

1. СПС+ДС
2. Отимање Косова и ратификација ССП
3. Хапшење Ратка и Раше
4. Излазак СПС из владе
5. Улазак ДСС у владу са ДС „да се спасе Србија”
6. Коштуница испунио обећања НАТО газдама.

Крај

meni zvuči, a toma svo vreme omamljuje i pasivizuje narod.
 
Дакле биће овако:

1. СПС+ДС
2. Отимање Косова и ратификација ССП
3. Хапшење Ратка и Раше
4. Излазак СПС из владе
5. Улазак ДСС у владу са ДС „да се спасе Србија”
6. Коштуница испунио обећања НАТО газдама.

Крај

Ovo je vrlo moguc redosled poteza.
 
190px-%C5%BDeljko_Ra%C5%BEnatovi%C4%87.jpg
 
DS +
g17 +
LSV +
LDP +
SPO +
SDP +
SDA +
JS +
PUPS +
SPS +
Pastor


= KOMENDIJA :mrgreen:

vlada 11 stranaka :lol:

Чекај, чекај, изоставио си Батића и коалицију ЛДП...ахахаах......има их још... права ПАПАЗЈАНИЈА...

п.с. Ја мало пре о Вуку - а магарац на врата:


SPO: Presuda u Požarevcu - matrica sramnog nacionalnog pomirenja

BEOGRAD - Srpski pokret obnove saopštio je danas da je ogorčen zbog presude suda u Požarevcu u kojoj se kaže da ne posto je dokazi da je sin pokojnog predsednika Srbije i SRJ Slobodana Miloševića, Marko, organizovao premlaćivanje članova "Otpora" i u njemu učestvovao.

U saopštenju SPO se podseća da je Marko Milošević, neposredno po zločinu, javno priznao da ih je tukao "sa velikim uživanjem", ali da sud nije prihvatio taj dokaz.
Prema navodima SPO, "sramna požarevačka presuda" pisana je na matrici najavljenog i sramnog "nacionalnog pomirenja" koje od žrtava traži izvinjenje dželatima.
Opštinski sud u Požarevcu je juče, zbog nedostatka dokaza, Marka Miloševića oslobodio optužbe da je, sa još petoricom prijatelja, pre osam godina naneo teške telesne povrede trojici članova požarevačkog "Otpora".
 

Back
Top