Citulja za Eskobara

neeeeeeeeeeee što nije ništa posebno??!! svi to kažu, a meni je fantastičan za opuštanje...nakon što smo odgledali, celo društvo je podobijalo nadimke po karakterima iz filma :D ja sam Kile bila xD
 
Ne, nego je paradoksalno otvarati temu za svaki nazovi-film koji izadje. Razumem teme za kultne filmove, blockbustere, i slichne, ali za prosechan film domatje kinematografije..
Uostalom, poprichaj sa moderatorkom.. :confused:

Pa dobro,ti onda otvori svoju temu sa blockbusterima,a mene pusti da furam svoju :whistling: A i by the way Citulja za Eskobara je jedan od gledanijih filmova u bioskopima,tako da ne stoji bas ta tvoja konstatacija da je to film SH kategorije :mrgreen:
 
Ja mislim da su i vremena Zikine dinastije bila mnogo mnogo bolja po nash film....chak i taj tresh narodnjachk milje je imao odredjenu podkluturu i autentichnost u odnosu na ovo danas.Zikina dinastija filmovi su visoka filozofija i za sve wannabe dubokoumne socijalni-stejtment Srdjane Golubovice...shto je jako jako tuzno jer su Zikina Dinastija filmovi zestje sranje.
 
0. Jedino što mi se svidelo je ono kad Nikola Simić kaže ''Borko, sine, pa ti se ništa nisi promenio!'' :rotf:

Jeste, to je extra fazon. Bas sam se slatko nasmejao. Ima jos par dobrih forica, one face kad mu saopstavaju da mu je riba ustvari Borko :rotf:

Nije los film, daleko je od neceg revolucionarnog, ali kao lagani film nije uopste los da prekrati vreme. Ustvari, vadi ga to sto je vecina glumaca dobra. Ima i losih, ali generalno ne zasluzuje da ga razapnemo. U sustini, domacem filmu fale dobri scenariji.
 
Ja mislim da je film dobar.Ima ozbiljnu poruku,muzika je odlicna,rezija zanimljiva.Samo je sve zajedno trebalo da bude malo prirodnije i opustenije,i iako je Zeljko Mitrovic producent ne mora i pola radnika sa njegove televizije da se pojavi u filmu.
Vojin Cetkovic je dobar glumac,ali ovo je mogao malo bolje da odigra.

:D
 
golo g0wno od filma
kakav proliv strasno
retardirane fore
koje bi nasmijale nekog arhaicnog bildericu sa upasanom trenerkom iz 90-ih
nafilovanog pijacnom Maliziom
cijeli film sam molio boga da se pojave Milica i Milsa
kad ono nista
ljudi nemaju stida
 

Back
Top