Novi srpski program

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Основана нова српска политичка организација

Национална слобода-Социјална правда !


nsplogo01.jpg



Нови српски програм

БЕОГРАД – Србија од петка има још једну српску националистичку и патриотску организацију. Ради се о организацији под именом Нови српски програм чији је председник Александрар Ного.
Организација ће се залагати за националну слободу српског народа и социјалну правду у Србији.

„Промовисање основних вредности цивилизованог друштва али и очување традиције и културе као и афирмације духовних, моралних и других вредности српског народа, само су неки од циљева Новог српског програма који ће своје упориште имати највише у српској омладини“- чули смо од чланова Управног одбора Новог српског програма (НСП) међу којима су поред Нога и издавач Добрислав Ђуровић и Владимир Дицков.
Организација Нови српски програм сарађиваће на подручју Србије са свим патриотским организацијама, а ван Србије са српском дијаспором и са Србима на окупираним подручјима. Што се тиче Европе најављена је сарадња са странкама из Европског националног фронта али и са многим другим европским патриотским странкама и покретима који су просрпски оријентисани.

У припреми је интернет презентација НСП-а и уређивање просторија у неколико места и градова у Србији.
Нови српски програм подржао је Горан Давидовић као и многи други српски националисти.

:klap::super::worth:
 
БЕОГРАД – Србија од петка има још једну српску националистичку и патриотску организацију. Ради се о организацији под именом Нови српски програм чији је председник Александрар Ного.
Организација ће се залагати за националну слободу српског народа и социјалну правду у Србији.

„Промовисање основних вредности цивилизованог друштва али и очување традиције и културе као и афирмације духовних, моралних и других вредности српског народа, само су неки од циљева Новог српског програма који ће своје упориште имати највише у српској омладини“- чули смо од чланова Управног одбора Новог српског програма (НСП) међу којима су поред Нога и издавач Добрислав Ђуровић и Владимир Дицков.

Ne zna se ko je veci Srbin :super::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Više kao užas i sramota. Zbog ovakvih ispada i tapkamo u mestu.

Ma daj, baš zbog njih i sličnih mi tapkamo u mestu, dok su političari koji su zajašili ovaj narod verovatno ni krivi ni dužni zato što je u zemlji loše od ekonomije do svih društvenih institucija....Zbog njih će ove nacoške budaletine i dobijati sve veću i veću podršku....i biće ih sve više i više...

Tamo gde ne uspeva da se razvije parlamentarna demokratija, politički pluralizam , gde ne jačaju institucije, gde vlada korupcija i lopovluk, društvo obično i skreće u ekstremizam bilo tzv. desni ili levi......
 
misliš "NACIZAM"?!?!?!

poklopi se...!!!:dash:

Da, to je drugi izraz. Jasno je iz definicije. Nacionalizam + socijalizam. Mislim da ovo deca iz 1. razreda osnovne znaju da saberu. Ako si desnicar onda se zalazes za suroviji kapital. To je zdrava, prirodna desnica koja postoji u demokratskim drzavama. A to su osnovne definicije koje bi svako trebao da zna ako ga interesuje politika. Da da mozes da se pregazis gradskim :ok:
 
Ma daj, baš zbog njih i sličnih mi tapkamo u mestu, dok su političari koji su zajašili ovaj narod verovatno ni krivi ni dužni zato što je u zemlji loše od ekonomije do svih društvenih institucija....Zbog njih će ove nacoške budaletine i dobijati sve veću i veću podršku....i biće ih sve više i više...

Tamo gde ne uspeva da se razvije parlamentarna demokratija, gde ne jačaju institucije, gde vlada korupcija i lopovluk, društvo obično i skreće u ekstremizam bilo tzv. desni ili levi......

kakve "nacoške", šta ti to znači?!?!?!!
:dash:
:dash:
:dash:
....ja sam ZA: da se ukinu sve političke stranke!
 
Човек је мислио на нацисте, али никако да разграничи појам фашиста (којих има у Србији) и појам нациста (којих нема у Србији). Научио да гусла једну песму, па то ти је.
 
Više kao užas i sramota. Zbog ovakvih ispada i tapkamo u mestu.

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand: Је л' ти ово нека нова антисрпска КПЈ парола, или сматраш да Срби треба да се одрекну сопствене националности(историје, културе, језика, писма) и социјалне правде...:dash:

А ово да зато што
Срби желе да остану Срби "тапкамо у месту" стварно је жешћи бисер........
 
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand: Је л' ти ово нека нова антисрпска КПЈ парола, или сматраш да Срби треба да се одрекну сопствене националности(историје, културе, језика, писма) и социјалне правде...:dash:

Ja mislim da Srbija treba da se odrekne Davidovića i sličnih, ne svoje istorije i kulture. Oni nikako nisu dostojan reprezent bilo čega u Srbiji, a i ne bih ih dovodila u vezu sa srpskom istorijom i kulturom. Srbi nikad nisu podržavali takve ideje.
 
Мислим да Србија треба не да се одрекне него да протера Чеду Јовановића. Што се тиче Давидовића, не бих га се одрекао, јер ради у интересу Срба и Србије. Чеду на острво Лезбос, па да се не врати.
 
@ administratori
@ supermoderatori
@ moderatori



Добронамерно упозорење!

Било би пожељно да се модератори, супермодератори, администратори и остала власт на пдф политика Крстарице УЗДРЖАВАЈУ ОД СТАЛНИХ ПОЛИТИЧКИХ ИЗЈАШЊАВАЊА, СКРЕТАЊА или "УСМЕРАВАЊА" ДИСКУСИЈА, И ПРИТИСАКА НА ПОЛИТИЧКО МИШЉЕЊЕ И СТАВОВЕ ДРУГИХ КОРИСНИКА а нарочито њихових неистомишљеника. Поготово што су сви они дојучерашњи корисници И ВРЛО ДОБРО ЗНАМО ЊИХОВА ПОЛИТИЧКА ОПРЕДЕЉЕЊА, СТАВОВЕ И СТРАНАЧКУ ПРИПАДНОСТ.


Грдно се преварио онај који верује да се на тај начин може управљати људским мислима и мењати политичка воља других корисника.
 
Мислим да Србија треба не да се одрекне него да протера Чеду Јовановића. Што се тиче Давидовића, не бих га се одрекао, јер ради у интересу Срба и Србије. Чеду на острво Лезбос, па да се не врати.

Ne znam da li je u pitanju fotomontaža, ili nešto drugo, tek imali smo prilike da vidimo Davidovića i njegovu ekipu kako "ponosno" stoje i pozdravljaju nešto podignutom rukom (nekako isto kao i nacisti), simboli koje možemo videti u njihovom okruženju neobično podsećaju na kukaste krstove, u stvari izgledaju identično, tako da stvarno ne znam kakve to sve ima veze sa Srbijom i Srbima, koji su užasno mnogo stradali upravo od tih koji su pozdravljali Hitlera na način na koji to radi Davidović, a i koristili ista znamenja.:roll: Teško da mogu da se složim s tim. A o Čedi, drugi put, nije tema.
 
Е ако си им рекао. Ја тек сад видех да је Рег. постала модератор. Ужас од пдф постаје полако, али сигурно. Па видим и филателиста. Ма ово је бре ... Добро рече један овде... да се не понављам. Мислим да ће ово превршити сваку меру када Нокшир постане модератор. Е, онда мислим да у животу више нећу посетити овај пдф.
 
Ne znam da li je u pitanju fotomontaža, ili nešto drugo, tek imali smo prilike da vidimo Davidovića i njegovu ekipu kako "ponosno" stoje i pozdravljaju nešto podignutom rukom (nekako isto kao i nacisti), simboli koje možemo videti u njihovom okruženju neobično podsećaju na kukaste krstove, u stvari izgledaju identično, tako da stvarno ne znam kakve to sve ima veze sa Srbijom i Srbima, koji su užasno mnogo stradali upravo od tih koji su pozdravljali Hitlera na način na koji to radi Davidović, a i koristili ista znamenja.:roll: Teško da mogu da se složim s tim. A o Čedi, drugi put, nije tema.

Хајде једном за сва времена научите која је разлика између фашиста и нациста. С друге стране, НС није фашистичка, него клерофашистичка организација. Искрено, сваки Србин који држи до своје вере и своје православне цркве је клерофашиста. Што се тиче подизања десне руке, ја је подижем такође. Да ли ме треба осудити?
 
Da, to je drugi izraz. Jasno je iz definicije. Nacionalizam + socijalizam. Mislim da ovo deca iz 1. razreda osnovne znaju da saberu. Ako si desnicar onda se zalazes za suroviji kapital. To je zdrava, prirodna desnica koja postoji u demokratskim drzavama. A to su osnovne definicije koje bi svako trebao da zna ako ga interesuje politika. Da da mozes da se pregazis gradskim :ok:

ajde ne laprdaj............
 
Хајде једном за сва времена научите која је разлика између фашиста и нациста. С друге стране, НС није фашистичка, него клерофашистичка организација. Искрено, сваки Србин који држи до своје вере и своје православне цркве је клерофашиста. Што се тиче подизања десне руке, ја је подижем такође. Да ли ме треба осудити?


A jel' ovaj

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6750725&postcount=55

nacista, fasista, klerofasista, rasista ili je nesto drugo?

Sto se tice podizanja desne ruke, ne treba te osuditi. Treba te streljati bez sudjenja.

Smrt fasizmu.Sloboda narodu.
 

Back
Top