Robovlasništvo...

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
slika

Šta mislite, da li je brak moderna verzija robovlasništva? Do koje mere jedan partner postaje rob drugog partnera i njenih/njegovih navika?

Da li ste vi rob ili robolasnik?

Generalno, ja zastupam tezu da je brak moderna verzija robovlasništva, mada su skoro sve žene sa kojima sam pričao o toj temi užasnute samim terminom. Heh, jedna me uvek zove "Hej ti što ne veruješ u brak"...

Ime mi je Pavel, ti nedoj#$%""$ #$%&&&%$tino!!!!
 
Poslednja izmena:
robovlasnistvo to ti je kao kad imas skup automobil koji se stalno kvari
najradije bi ga zapalio - a onda pomislis koliko si vremena i para u njega ulozio!
zato su robovi (u istorijsko vreme) ziveli bolje nego mnogi 'slobodni' ljudi danas

a brak - uh, ili si dobrovoljni rob ili nista...
a, da - bila je ona tema - 'da li ste plod necije ljubavi ili plod necije greske?'
glasali ljudi - pa vidi rezultate:)
 
na onoj slici vidim da ima mesta za robove žene, dečake i muškarce,
a gde je mesto za devojčice ?

Pa u oficirskim odajama, naravno :twisted::twisted::twisted:

Zamislite to doba kada je robovlasništvo bilo sistem, recimo da ste Turčin u Srbiji negde u
15. - 18. veku, pa u slobodan dan uzjašete svoga ata i negde usput nabasate na
mladu tek propupelu pra-pra-pra-čukun-čukun-babu najjebozovnije maloletnice koju ste ovih
dana videli u gradu i kod kuće onanisali zamišljajući kako je deflorišete.
E, tu njenu pra-pra-pra-čukun-čukun-babu, koja izgleda isto kao ona i ima tek po koju menstruaciju za sobom, taj Turčin pita iz kojeg je sela, i koje je vere, a onda izluduje ono što danas mnogi samo zamišljaju...
Inače, i danas tako nešto može da se nađe, na Kosovu, Iraku, po Africi, ma gde god vidite
UN zastavu i plavi šlem, samo se učlanite u neku Ovo-ono-bez-granica organizaciju,
i sex sa maloletnim devicama vam je zagarantovan.
 
Gledala sam emisiju o robovlasnishtvu u Portugalu...tamo su slali na plantazze mlade krimose bez porodica da ih maknu iz drushtva...i onda dokument iz onog doba gde robovlasnik trazzi devojchicu od tri meseca i bebu tek rodjenu za seks...i to je bilo chesto...zato su robinje vrshile surove improvizovane abortuse da im deca ne bi tako zavrshila...:(
Chovek je zver.
 
Gledala sam emisiju o robovlasnishtvu u Portugalu...tamo su slali na plantazze mlade krimose bez porodica da ih maknu iz drushtva...i onda dokument iz onog doba gde robovlasnik trazzi devojchicu od tri meseca i bebu tek rodjenu za seks...i to je bilo chesto...zato su robinje vrshile surove improvizovane abortuse da im deca ne bi tako zavrshila...:(
Chovek je zver.

zveri ne čine takve stvari, čovek je posebna kategorija
 
slika

Šta mislite, da li je brak moderna verzija robovlasništva? Do koje mere jedan partner postaje rob drugog partnera i njenih/njegovih navika?

Da li ste vi rob ili robolasnik?

Generalno, ja zastupam tezu da je brak moderna verzija robovlasništva, mada su skoro sve žene sa kojima sam pričao o toj temi užasnute samim terminom. Heh, jedna me uvek zove "Hej ti što ne veruješ u brak"...

Ime mi je Pavel, ti nedoj#$%""$ #$%&&&%$tino!!!!

ti si budala
 

Back
Top