A nekima je SSP bio glavni argument predizborne kampanje...
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 119

Tema: A nekima je SSP bio glavni argument predizborne kampanje...

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano A nekima je SSP bio glavni argument predizborne kampanje...

Izgleda da su kampanje nekih stranaka uoči majskh izbora bili samo farsa...
    Pošto su se jedni hvalili potpisivanjem SSP, a drugi se zaklinjali da će ga poništiti odmah čim preuzmu vlast...

Kad ono...

Vesti dana - utorak, 10. jun 2008. 22:37

holandija neće ratifikovati ssp sa srbijom
    Politika - Pre 33 minuta

HAG - Holandski ministar spoljnih poslova Maksim Ferhagen izjavio je da neće predati parlamentu na ratifikaciju Sporazum Srbije i EU o stabilizaciji i asocijaciji (SSP), uskraćujući time prednosti koje bi Srbiji pružio taj dokument, javila je agencija ANP.

Obraćajući se poslanicima, ministar je kazao da je tako odlučio jer Srbija ne sarađuje u potpunosti sa Međunarodnim tribunalom za ratne zločine u Hagu, navodi agencija ANP.

Holandski ministar se pozvao na izveštaj glavnog tužioca Serža Bramerca u kojem se navodi da Srbija nije načinila nijedan ozbiljan napor u potrazi za haškim beguncima Ratkom Mladićem i Radovanom Karadžićem.

Holandija i Belgija su se protivile potpisivanju ŠA Srbije i EU sve dok Beograd ne bude u potpunosti sarađivao sa Tribunalom u Hagu, odnosno dok ne bude uhapsio i priveo pravdi haške begunce.

Te dve države su međutim, uoči majskih parlamentarnih izbora u Srbiji, pristale da potpišu taj sporazum uslovljavajući njegovu ratifikaciju "potpunom saradnjom sa Tribunalom u Hagu".
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Re: A nekima je SSP bio glavni argument predizborne kampanje...

Citat Original postavio DraGo70 Pogledaj poruku
    Izgleda da su kampanje nekih stranaka uoči majskh izbora bili samo farsa...
    Pošto su se jedni hvalili potpisivanjem SSP, a drugi se zaklinjali da će ga poništiti odmah čim preuzmu vlast...

Kad ono...

Vesti dana - utorak, 10. jun 2008. 22:37

holandija neće ratifikovati ssp sa srbijom

Politika - Pre 33 minuta

HAG - Holandski ministar spoljnih poslova Maksim Ferhagen izjavio je da neće predati parlamentu na ratifikaciju Sporazum Srbije i EU o stabilizaciji i asocijaciji (SSP), uskraćujući time prednosti koje bi Srbiji pružio taj dokument, javila je agencija ANP.

Obraćajući se poslanicima, ministar je kazao da je tako odlučio jer Srbija ne sarađuje u potpunosti sa Međunarodnim tribunalom za ratne zločine u Hagu, navodi agencija ANP.

Holandski ministar se pozvao na izveštaj glavnog tužioca Serža Bramerca u kojem se navodi da Srbija nije načinila nijedan ozbiljan napor u potrazi za haškim beguncima Ratkom Mladićem i Radovanom Karadžićem.

Holandija i Belgija su se protivile potpisivanju ŠA Srbije i EU sve dok Beograd ne bude u potpunosti sarađivao sa Tribunalom u Hagu, odnosno dok ne bude uhapsio i priveo pravdi haške begunce.

Te dve države su međutim, uoči majskih parlamentarnih izbora u Srbiji, pristale da potpišu taj sporazum uslovljavajući njegovu ratifikaciju "potpunom saradnjom sa Tribunalom u Hagu".
    ахахахааааааааааааа......... па нека сачека још мало, сада ће Ивица Дачић и Мркоњић да у'апсе Младића и Караџића.........ахахахаааааа ааа... чим уђу у Владу и дају МУП Дани Драшковић......ахахахааааааа ааа.............
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ma Holandija ce da popushi...lulu mira kao i pre sporazuma, sta se nerviras.

Ističe se Toki-Voki (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Ovi holandjani izgleda rade za patriotsku vladu!

Domaćin
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

holadnjani sat nam mogu

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

pa ja sam vam svo vreme pricao da je ta tema SSP obicna nebuloza i glupost. Dokument koji je potpisan od pocetka ne vazi lipova qrca i u njemu pise . Znaci ja jos nisam cuo da je neko potpisao neki dokument ili ugovor u kojem pise da ugovor ne vazi i ako je potpisan.

sve u svemu narode hleba i igara

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    ахахахааааааааааааа......... па нека сачека још мало, сада ће Ивица Дачић и Мркоњић да у'апсе Младића и Караџића.........ахахахаааааа ааа... чим уђу у Владу и дају МУП Дани Драшковић......ахахахааааааа ааа.............
    Mito, znam da te je obradovala ova vest, ali sam očekivao malo truda sa tvoje strane i neki bolji komentar...
    Npr. ti si kao simpatizer DSS-a i SRS-a mogao da prokomentarišeš kako nema potrebe da SRS i DSS formiraju vladu jer u toj vladi ne bi imali šta da rade, pošto se celokupna njihova kampanja zasnivala na nepriznavanju i poricanju sporazuma...

Ili ako si već hteo da se okomiš na DS, onda si mogao nešto u tom stilu, a ne ovako...

Domaćin
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

evo sace ivica dacic da nam uhapsi ratka mladica pa da idemo u eu!

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    Ma Holandija ce da popushi...lulu mira kao i pre sporazuma, sta se nerviras.
    Meni je sumnjivo zašto ta Holandija (uostalom kao i EU) stalno "gura prst u oko" Srbiji i tzv. prozapadnim snagama, pošto neprekidno rade neke stvari koje su u suprotnosti sa njihovim "dobrim namerama" i željom da u Srbiji pobede "one snage koje su za pridruživanje Evropi"...

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    pa ja sam vam svo vreme pricao da je ta tema SSP obicna nebuloza i glupost. Dokument koji je potpisan od pocetka ne vazi lipova qrca i u njemu pise . Znaci ja jos nisam cuo da je neko potpisao neki dokument ili ugovor u kojem pise da ugovor ne vazi i ako je potpisan.

sve u svemu narode hleba i igara
    Pa Markowac, slažem se donekle sa tobom, ali kao što sam rekao i drugom forumašu, očekivao sam neki bolji komentar...

Npr. nešto u ovom stilu: "Eto sada nema potrebe da vladu formiraju DSS i SRS jer je glavni argument njihove predizborne kampanje bio poništavanje ovog sporazuma..."

Dakle, oni su se koncentrisali samo na to, ne i na bolji život, napredovanje, ekonomski oporavak i rast itd...

Prema tome, koliko su ovom odlukom holandske vlade izgubili ljudi okupljeni oko ZES-a, toliko isto su ovim sporazumom izgubili i ovi drugi, jer sada nemaju šta da poništavaju...

Kapiaraš...

Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Meni je sumnjivo zašto ta Holandija (uostalom kao i EU) stalno "gura prst u oko" Srbiji i tzv. prozapadnim snagama, pošto neprekidno rade neke stvari koje su u suprotnosti sa njihovim "dobrim namerama" i željom da u Srbiji pobede "one snage koje su za pridruživanje Evropi"...
    Kako zasto?! Pa zbog Srebrenice naravno!

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Toki-Voki Pogledaj poruku
    Kako zasto?! Pa zbog Srebrenice naravno!
    O.K., ali zar ne primećuješ koliko je kontradiktorno da takvu odluku donose baš sada, pošto u isto vreme zapadne države i posebno američki ambasador u Srbiji, vrše lobiranje za formiranje vlade okupljene oko ZES-a.

Meni je sve to kontradiktorno i nerazumljivo...

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zato sto Holandija oseca grizu savesti zbog Srebrenice, i sad pokusavaju da se operu.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

pa valjda zato sto su oni bili na licu mesta kad se desio zlocin u srebrenici i sad ih kao pece savest i oce da izguraju svoje do kraja...dobre namere?svakako ali posle ispunjenja njihovih zahteva... meni se iskreno zgadise oni konkretno koliko imam osecaj da neke stvari prosto rade iz inata...tako reci nece da izadju u susret...
    you make me sick because i adore you so

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Pa Markowac, slažem se donekle sa tobom, ali kao što sam rekao i drugom forumašu, očekivao sam neki bolji komentar...

Npr. nešto u ovom stilu: "Eto sada nema potrebe da vladu formiraju DSS i SRS jer je glavni argument njihove predizborne kampanje bio poništavanje ovog sporazuma..."

Dakle, oni su se koncentrisali samo na to, ne i na bolji život, napredovanje, ekonomski oporavak i rast itd...

Prema tome, koliko su ovom odlukom holandske vlade izgubili ljudi okupljeni oko ZES-a, toliko isto su ovim sporazumom izgubili i ovi drugi, jer sada nemaju šta da poništavaju...

Kapiaraš...
    pa tvoj zakljucak je izuzetno glup.

ne zele radikali da dodju na vlast da bi ponistili SSP vec da bi ispunili program svoje stranke a program stranke nije SSP

radikali zele da pohapse lopove, zele da se obracunaju sa vasom demokratskom korupcijom, zele da unormale ovu drzavu, da sprece njen dalji raspad i rasulo u kojem je vi vodite, da ponovo pokrenu privredu koju ste vi unistili i rasprodali, da donesu bolji zivot svim gradjanim ove zemlje...

zato radikali zele da dodju na vlast . al anravno ti to znas samo tako volis da lupas s vremena na vreme

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Sta ti je tu sumnjivo???

Pa nema dobrih namera EU prema Srbiji a te "snage za pridruzivanje Evropi " su samo gomila lazljivih lopova i ovi iz EU to znaju pa tako uz pomoc tih lopova kojima je inace stalo samo do svog dzepa a zabole ih za narod i drzavu ta Evropa odradjuje poslove oko Srbije u interesu pojedinih mocnijih clanica iste i USA.

Inace to je stara fora kada je EU u pitanju kao nadje se uvek neka slepacka zemlja da nesto koci. To su price za malu decu i retarde.
    Jednostavno od EU sto se nas tice nema nista i ko u to veruje taj zaista mora da ode negde da malo pregleda mozak.
    Toj Holandiji cak ni USA ne mora da "naredi" vec mogu to da urade i Nemacka ili V.Britanija i oni ima da ratifikuju pevajuci ali poenta je u tome sto je prica o EU prica za malu decu i naivne a u slucaju Srbije Holandija je ta koja ce kao da "koci" nas pristup EU.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

O.K., ali zar ne primećuješ koliko je kontradiktorno da takvu odluku donose baš sada, pošto u isto vreme zapadne države i posebno američki ambasador u Srbiji, vrše lobiranje za formiranje vlade okupljene oko ZES-a.

Meni je sve to kontradiktorno i nerazumljivo...
    inace drago ovo sto si ti postavio je dokaz da ste vi demokrate lagali gradjane i da srbiji nema nista od te evrope o kojoj pricate barem ne u narednih 20-25 godina.

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    pa valjda zato sto su oni bili na licu mesta kad se desio zlocin u srebrenici i sad ih kao pece savest i oce da izguraju svoje do kraja...dobre namere?svakako ali posle ispunjenja njihovih zahteva... meni se iskreno zgadise oni konkretno koliko imam osecaj da neke stvari prosto rade iz inata...tako reci nece da izadju u susret...
    Ma zabole njih ona stvar za balije u Srebrenici i sve ostale.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Mito, znam da te je obradovala ova vest, ali sam očekivao malo truda sa tvoje strane i neki bolji komentar...
    Npr. ti si kao simpatizer DSS-a i SRS-a mogao da prokomentarišeš kako nema potrebe da SRS i DSS formiraju vladu jer u toj vladi ne bi imali šta da rade, pošto se celokupna njihova kampanja zasnivala na nepriznavanju i poricanju sporazuma...

Ili ako si već hteo da se okomiš na DS, onda si mogao nešto u tom stilu, a ne ovako...
    Прича о "предприступним фондовима" је најобичнија лаж и жвака за будале исто као иприча о Фијату - а све у оквиру кампање ДС-а.

Ти очигледно не разумеш ДА ЕУ НЕ ЖЕЛИ СРБИЈУ у свом оквиру - они ће Србију разбити у парам-парче што ћеш имати прилике ускоро да видиш и ти и сви ови дебили који су гласали за ЗЕС. ЕУ жели овде да покупује и загосподари ресурсима који им требају и територијом за одлагање отпада - а када то са овим марионетама заврше ИМА ДА ОТВОРЕ ГРАНИЦЕ И ДА НАС СВЕ РАСТЕРАЈУ ОДАВДЕ "К'О МАЧКЕ С' ЈЕБИШТА"...... ЈЕ Л' ТИ ТО ЈАСНО ???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

ne zele radikali da dodju na vlast da bi ponistili SSP vec da bi ispunili program svoje stranke a program stranke nije SSP

radikali zele da pohapse lopove, zele da se obracunaju sa vasom demokratskom korupcijom, zele da unormale ovu drzavu, da sprece njen dalji raspad i rasulo u kojem je vi vodite, da ponovo pokrenu privredu koju ste vi unistili i rasprodali, da donesu bolji zivot svim gradjanim ove zemlje...

zato radikali zele da dodju na vlast . al anravno ti to znas samo tako volis da lupas s vremena na vreme
    Ako sam glup i ako je moj pokušaj da ti nešto napišem glup, onda je to zato što sa ekstremnim radikalom pokušavam da zapodenem normalni i civilizovani razgovor, što je očigledno nemoguće, jer je on toliko zaslepljen svojom političkom opcijom da ne može da skapira ni ovako jednostavnu tezu koju sam ja postavio....

Ili u prevodu, drž' se Drago rasprave sa normalnim ljudima, a kloni se glupih ekstremista...

Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    Zato sto Holandija oseca grizu savesti zbog Srebrenice, i sad pokusavaju da se operu.
    **** se njima za savest, nego su popizdeli i sujetni su, sto su im dve vlade pale zbog Srebrenice i "tamo nekih Srba"!

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

EU ne zeli srbiju u svojim redovima barem ne u narednih 25 godina to vam je reklo vise zvanicnika EU pogotovo nemci. i sad oni igraju sa vama glupim srbima demokratama klasicnu igru DOBAR POLICAJAC LOS POLICAJAC

i kao imate solanu koji je dobar pandur i holandjane i belgijance koji su navodno nakurceni na nas zbog srebrenice i ratka mladica a prava istina je da njih savrseno boli ona stvar i za srebrenicu i ratka jer da ih nije bolela ne bi pustili da mi onako usetamo u srebrenicu bez da oni ista preduzmu...

i tako vi radite kako vam se servira nude vam sargarepu na jednom stapu dugackom 20-30 godina , zemlja vam je okupirana, strani ambasadori kroje vlade, privreda je u njihovim rukama, zemlja vam je razbijena, nista se ne proizvodi sve se zivo uvozi i vi i dalje grcate u siromastvu i nadate se da cete jednog dana uci u tu EU gde vas ceka zivot dostojan coveka. MALO MORGEN

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

inace drago ovo sto si ti postavio je dokaz da ste vi demokrate lagali gradjane i da srbiji nema nista od te evrope o kojoj pricate barem ne u narednih 20-25 godina.
    A vi niste lagali građane kada ste kao glavni i udarni deo predizborne kampanje postavili tezu o poništavanju ovog sporazuma...

O drugim lažima da i ne govorim...

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ako sam glup i ako je moj pokušaj da ti nešto napišem glup, onda je to zato što sa ekstremnim radikalom pokušavam da zapodenem normalni i civilizovani razgovor, što je očigledno nemoguće, jer je on toliko zaslepljen svojom političkom opcijom da ne može da skapira ni ovako jednostavnu tezu koju sam ja postavio....

Ili u prevodu, drž' se Drago rasprave sa normalnim ljudima, a kloni se glupih ekstremista...
    nisam rekao da si ti glup vec da ti je zakljucak glup a to je velika razlika.

mislim kako ti zakljucak moze biti pametan kad kazes da sobzirom da SSP ne vazi da radikali nema razloga da dolaze na vlast

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Jao, Jarry... I za radikala je mnogo.

Slične teme

1. "Smešna stana predizborne kampanje"
    Autor milegr u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 30.03.2008., 18:44
  2. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 15.01.2007., 22:05
  3. Najgluplji argument ikada
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.02.2005., 23:07