Gradska vlada...?

nactu

Primećen član
Poruka
956
Sve je izvesnije da ce DS i SPS formirati vladu.Kakva je po vasem misljenju buduca pozicija gradske vlade?Da li ce Vucicevo ustolicenje biti kratkog veka ili ce Beograd postati radikalska enklava?
 
Ако Дачић оде са Тадићем појешће големо говн.о. Моја су процена нови избори или једва скрпљена "западна" влада са ПУПСом.
 
Ovde neki jos ne zele da veruju da su ga srs i dss gadno ispushili.
:)

Ispusili su za vlast to je 100% mada u principu na duze staze oni su na gubitku time sto ce sada da izduvaju posto je ta koalicija oko SPS-a teska smejurija i ista ce da sahrani onaj ZES mada problem je sto ce ZES da sahrani Srbiju jedino nam ostaje da se nadamo da ce ipak pre biti sahranjen ZES.
 
Znam da cemo videti,ali ja pitam kakve su vase prognoze? :)

Prognoze su da Srbiju ceka jos jedna pljackaska vlada.

Ajde neka ta SPS koalicija podrzi ZES.

Znaci taj DS koji je tu da kazemo glavni prvo treba da namiri svoje prohteve i prohteve svojih tajfuna , zatim tu je nezasiti G17 , onda SPO koj takodje voli lepo da se omrsi , onda ko zna sta ce morati Canku , Madjarim ai balijama da se da , onda treba namiriti Jagodinu za Diznilend ,pa Krkobabica i vesele penzionere i ajde SPS manje vise oni su tu cini mi se najmanji izdatak.

Da ne pominjem to da od EU opet nece biti nista kao ni od svega ostalog cime je ta ZES ekipa dala ZEZ gradjanima Srbije da bi ovi glasali za njih. Sve u svemu naje-bali smo.,

Moj komsa pali za Australiju covek.Mada ima neki privatan biznis i solidno zivi za nase uslove ali zena prevagnula i ne pada joj na pamet da ostaje ovde vise. Tako da najbolja preporuka svima je da ako mogu beze sto dalje odavde.
 
Moja zelja je da budu novi izbori. Tu cemo konacno odluciti hocemo li u srednji vek ili napred u neizvesnu buducnost. Nadam se da se Srbija po prvi put odluciti da je za buducnost. Ne svidja mi se pomisao da imamo Gljivicu u vladi. SPs je najodgovornija stranka za patnju koju smo osetili 90-ih.

Sto se prognoze tice, mislim da ce wadikali ispushiti u BG-u ako ne budu formirali republicku vladu...
 
Najveca fora bi bila kad bi onaj Antic iz sps-a koji je kao mitingovao sa Vucicem zbog Alimpica ladno dosao na Skupstinu i rekao da nece vise sa njima.
Vucicev izraz lica bi bio priceless.
:lol::lol:
@nocri
*** ovo je politika, nije za gadljive, i sam ceda je rekao da podrzava vladu ds sps zato sto je manje zlo.
Kad udjemo u EU bice sve lakse sto se tice politike.
 
Najveca fora bi bila kad bi onaj Antic iz sps-a koji je kao mitingovao sa Vucicem zbog Alimpica ladno dosao na Skupstinu i rekao da nece vise sa njima.
Vucicev izraz lica bi bio priceless.
:lol::lol:
@nocri
*** ovo je politika, nije za gadljive, i sam ceda je rekao da podrzava vladu ds sps zato sto je manje zlo.
Kad udjemo u EU bice sve lakse sto se tice politike.

Немој мене са Чедом :D :D
 
@nocri
*** ovo je politika, nije za gadljive, i sam ceda je rekao da podrzava vladu ds sps zato sto je manje zlo.
Kad udjemo u EU bice sve lakse sto se tice politike.

Ceda je to rekao iz vise razloga. Jedan dominira. Tadic je sujetan maneken koji sa LDP-om nikada ne bi isao zajedno da ga ovi ne podrze. Zato LDP to sada radi, da bi ih Tadija prihvatio kao partnera. I zato sto je ispao covek po prvi put i potpisao SSP. Tako barem ja mislim. Naravno, Ceda nije glup k'o Tadic da prica o pomirenju i to jos nacionalnom :dash:
 
Ceda je to rekao iz vise razloga. Jedan dominira. Tadic je sujetan maneken koji sa LDP-om nikada ne bi isao zajedno da ga ovi ne podrze. Zato LDP to sada radi, da bi ih Tadija prihvatio kao partnera. I zato sto je ispao covek po prvi put i potpisao SSP. Tako barem ja mislim. Naravno, Ceda nije glup k'o Tadic da prica o pomirenju i to jos nacionalnom :dash:

Vidi, Ceda ima mnogo blata na svojim rukama tako da od njega ne bih pravio idola.
Naravno ni Tadic nije cist.
A ove njegove izjave su samo za glasace sps-a, sve je to jedan veliki spin na koji se ljudi primaju.
Ovo je sve dogovoreno jos pre izbora.
 
Vidi, Ceda ima mnogo blata na svojim rukama tako da od njega ne bih pravio idola.
Naravno ni Tadic nije cist.
A ove njegove izjave su samo za glasace sps-a, sve je to jedan veliki spin na koji se ljudi primaju.
Ovo je sve dogovoreno jos pre izbora.

Ne, Cedi su ruk e krvave ali mu je savest cista. To je on sam rekao i to je potpuno tacno. A ne mislim da je ovo dogovoreno pre izbora. Ako jeste Vuk i Canak o tome pojma nisu imali...
 
Moja zelja je da budu novi izbori. Tu cemo konacno odluciti hocemo li u srednji vek ili napred u neizvesnu buducnost. Nadam se da se Srbija po prvi put odluciti da je za buducnost. Ne svidja mi se pomisao da imamo Gljivicu u vladi. SPs je najodgovornija stranka za patnju koju smo osetili 90-ih.

Sto se prognoze tice, mislim da ce wadikali ispushiti u BG-u ako ne budu formirali republicku vladu...
Grešiš,ako SPS uđe u tu vladu oni pale sve mostove za sobom,ostaće bez birača i moraće da vrbuju nove a za to treba vremena.Njima ne odgovaraju bilo kakvi prevremeni izbori.Upravo zbog toga će biti veoma konstruktivni :mrgreen: Ako ta vlada padne,neće biti zbog njih.

Naravno tačno je ovo za 90-te i kao neko ko je simpatizer i stalni glasač DS-a stomak mi se okreće,ne toliko što će oni biti koalicioni partneri nego zbog bespotrebnih hvalospeva na njihov račun.
 
*** ako ti je Ceda idol....:think:
Ceda je mutan lik, drugar sa Zemuncima, pa je prvi sa Bebom potrcao da rusi Silerovu zbog video zapisa.
I ne moraju Vuk i Canak sve da znaju.;)

Idola nemam. A verujes u DB-ovske izmisljotine najgore vrste. To od tebe nisam ocekivao. Ali kontam da svi mi imamo pukotine kroz koje je ta odvratna propaganda 90-ih prodrla. Zaista je te propagande bilo previse...
 
Vucic je izduvao.
Onaj Antic ili ce da raskine koaliciju ili leti iz SPS-a....
Djilas novi gradonacelnik.
Srbija ide u EU.
Srs i dss su prsli ko sisarke....
Kostunicu ohladili i penzosi danas....
Nova vlada je pitanje dana, kako u Bg tako i u republici....
:klap::klap::klap:
 

Back
Top