Kako da ostavim devojku (sa kojom sam vec 3 god.)

gogogo

Obećava
Poruka
69
Ljudi, moja veza je duga nekih 3 godine. Oni clanovi koji su stalno na forumu setice se teme "Sinoc sam prisao jednoj ribi", tu devojku sam onda video, a potom se i zaljubio, zatim je nasao, popricao sa njom i sada smo u nekoj fazi muvanja.
Medjutim, moja devojka inace veoma staticna kako bih rekao, je i dalje tu, a ja da ne bih voleo da nacinim preljubu (ne bi bilo fer), potajno zelim da se upustim u vezu sa novom devojkom.
Cak sam joj i pesmu napisao, sto mi se dosad nije desavalo.
Devojke koje zele da procitaju pesmu, neka zatraze, mozda je i ubacim, jos nisam odlucio!
Svaki savet bi dobro dosao! NAPOMENA: Ja otprilike znam sta cu da odradim, ali bih zeleo da ovaj problem podelim sa vama strancima, dobrim prijateljima!
Hvala :wink:
 
Posto ste zajedno vec tri godine sigurno je postala ortak sa tvojima. Najbolji nacin je da joj zakazes izlazak. Posaljes najboljeg prijatelja sa izvinjenjem da ne mozes da dodjes i da je on izvede negde na pice, bioskop... Naravno ti se pojavljujes na tom mestu i pravis scenu. Posle toga je jos odrukas svojima... Bas me zanima kada ce opet da dodje kod tebe kad je tvoja keva pogleda ispod oka.

Ovo je samo u grubo. Sam malo razradi temu.
 
Pa sinoc sam vec poceo sa nekom vrstom raskida, jer smo poceli da analiziramo nasu vezu. Tada sam video da joj je ipak mnogo stalo do mene, sto je i normalno, ali sto se tice mene, ja sam ves po-dosta zaljubljen u ovu drugu, mada mi je i devojka mnogo draga. Ipak rasplet ce se desiti, vec veceras, samo ne znam u kojem ce pravcu ici!!!
 
DedaMraz:
Posto ste zajedno vec tri godine sigurno je postala ortak sa tvojima. Najbolji nacin je da joj zakazes izlazak. Posaljes najboljeg prijatelja sa izvinjenjem da ne mozes da dodjes i da je on izvede negde na pice, bioskop... Naravno ti se pojavljujes na tom mestu i pravis scenu. Posle toga je jos odrukas svojima... Bas me zanima kada ce opet da dodje kod tebe kad je tvoja keva pogleda ispod oka.

Ovo je samo u grubo. Sam malo razradi temu.

mozhe ovo i na ok nacin...posalji ortaka p anek se smuvaju ili tako n eshto
 
gogogo:
Ljudi, moja veza je duga nekih 3 godine. Oni clanovi koji su stalno na forumu setice se teme "Sinoc sam prisao jednoj ribi", tu devojku sam onda video, a potom se i zaljubio, zatim je nasao, popricao sa njom i sada smo u nekoj fazi muvanja.
Medjutim, moja devojka inace veoma staticna kako bih rekao, je i dalje tu, a ja da ne bih voleo da nacinim preljubu (ne bi bilo fer), potajno zelim da se upustim u vezu sa novom devojkom.
Cak sam joj i pesmu napisao, sto mi se dosad nije desavalo.
Devojke koje zele da procitaju pesmu, neka zatraze, mozda je i ubacim, jos nisam odlucio!
Svaki savet bi dobro dosao! NAPOMENA: Ja otprilike znam sta cu da odradim, ali bih zeleo da ovaj problem podelim sa vama strancima, dobrim prijateljima!
Hvala :wink:
Mislim da je najbolje da joj kazes istinu,sve od pocetka do kraja.E sada,ti je najbolje poznajes i mozes naslutiti kako ce reagovati.Uveri je da ces uvek biti tu za nju i da ce te ostati drugovi.Reci joj iskreno da si se zaljubio (na kraju krajeva,nisi ti kriv,jednostavno se desilo). Ako je razumna i ima zdrav stav,shvatice da se ljubav ne moze "siliti",i da je najpametnije da te pusti da odes,jer vasa veza nema vise smisla.I naravno cenice to sto si bio iskren.
Javi sta je bilo! SRECNO! :wink:
 
gogogo:
DedaMraz:
Moras da ides u Rio
Planirao sam put za Dubai zapravo! Ali tek na leto...
8)

Nije izgovor. U Dubaiu mozes da je prevaris samo sa nekom kosookom za lovu. Kad odes poseti malo i Abu Dabi. Mozda nije losa ideja da joj predlozis da se ofarba u plavo i da je vodis tamo. Za plavusu mozes da dobijes dobar broj kamila. Evo resssenja
 
Pa dragi moji, evo kako je protekla prosla noc.
Izasli smo, kao i uvek, s tim sto je ona pocela da prica kako ceu noc nije spavala i kako je razmisljala o nama. Tada je kako ona kaze uvidela mnogo gresaka koje je pravila a da pritom nije ni bila svesna. Dala mi je doznanja da ja treba da odlucim, samo mi je naglasila da bi poludela kada bi me videla sa drugom.
JA sam poslusao Vas savet i rekao sam joj istinu, da sam upoznao jednu devojku koja mi se mnogo svidja i dok je nasa veza bledila, moja ljubav se rasplamsavala prema toj devojci. Nakon toga smo spavali zajedno, ali rekao sam joj da mi treba jedno nedelju dana da pohvatam konce i da vidim sta mi je ciniti. Do tada cu nadam se videti ovu drugu i ozbiljno porazgovarati o svemu (nakon toga cu da joj dam pesmu koju sam joj napisao)! Cica mica gotova prica... :cry:
 

Back
Top