Kako da ostavim devojku (sa kojom sam vec 3 god.)
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Kako da ostavim devojku (sa kojom sam vec 3 god.)

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Kako da ostavim devojku (sa kojom sam vec 3 god.)

Ljudi, moja veza je duga nekih 3 godine. Oni clanovi koji su stalno na forumu setice se teme "Sinoc sam prisao jednoj ribi", tu devojku sam onda video, a potom se i zaljubio, zatim je nasao, popricao sa njom i sada smo u nekoj fazi muvanja.
    Medjutim, moja devojka inace veoma staticna kako bih rekao, je i dalje tu, a ja da ne bih voleo da nacinim preljubu (ne bi bilo fer), potajno zelim da se upustim u vezu sa novom devojkom.
    Cak sam joj i pesmu napisao, sto mi se dosad nije desavalo.
    Devojke koje zele da procitaju pesmu, neka zatraze, mozda je i ubacim, jos nisam odlucio!
    Svaki savet bi dobro dosao! NAPOMENA: Ja otprilike znam sta cu da odradim, ali bih zeleo da ovaj problem podelim sa vama strancima, dobrim prijateljima!
    Hvala :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mislim da bi najkorektnije bilo da joj kazes istinu...
    Jeste da u tom momentu vise boli nego neka uvijena laz, ali dugorocno gledano, takav raskid lakse ce podnijeti...
    Uostalom, valjda je za te tri godine, ako nista drugo, a ono bar zasluzila da joj kazes istinu...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

skupi hrabrosti i reci devojci sta se desava... nije fer prema njoj zavlaciti je, a ne bi bilo fer ni prema tebi da ostanes sa njom ako vec mislis da bi bio srecniji sa nekom drugom

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Posto ste zajedno vec tri godine sigurno je postala ortak sa tvojima. Najbolji nacin je da joj zakazes izlazak. Posaljes najboljeg prijatelja sa izvinjenjem da ne mozes da dodjes i da je on izvede negde na pice, bioskop... Naravno ti se pojavljujes na tom mestu i pravis scenu. Posle toga je jos odrukas svojima... Bas me zanima kada ce opet da dodje kod tebe kad je tvoja keva pogleda ispod oka.

Ovo je samo u grubo. Sam malo razradi temu.

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa sinoc sam vec poceo sa nekom vrstom raskida, jer smo poceli da analiziramo nasu vezu. Tada sam video da joj je ipak mnogo stalo do mene, sto je i normalno, ali sto se tice mene, ja sam ves po-dosta zaljubljen u ovu drugu, mada mi je i devojka mnogo draga. Ipak rasplet ce se desiti, vec veceras, samo ne znam u kojem ce pravcu ici!!!

Zainteresovan član Mala vesela (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

A u.....bas nezgodna situacija...Mislim da je gazdarica u pravu...bilo bi lepo da joj kazes istinu...mislim znam da joj je stalo do tebe,ali bice lakse i tebi i njoj...sorry

Primećen član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Nema nikakve dileme da devojka zasluzuje iskrenost, moras joj reci sve sto osecas. Ako to ne uradis, opseg posledica je toliki da nikada ne mozes znati sta ce da se desi. A ne valja da chekas i vidis...

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

''... kako glupo radi onaj ko ostavlja ono što već drži u ruci da bi se dočepao onoga čega još nema; sem ako ono što ostavlja nije malenkost prema onome što dobija i ako gaji nepokolebljivu nadu...''

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma sutni kucku.
    Ako dobro izgleda daj mi njen broj

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

reci joj da si poceo da vozish sk8 i da ti za to treba ceo dan kako postigao umetje klinaca :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio DedaMraz
    Posto ste zajedno vec tri godine sigurno je postala ortak sa tvojima. Najbolji nacin je da joj zakazes izlazak. Posaljes najboljeg prijatelja sa izvinjenjem da ne mozes da dodjes i da je on izvede negde na pice, bioskop... Naravno ti se pojavljujes na tom mestu i pravis scenu. Posle toga je jos odrukas svojima... Bas me zanima kada ce opet da dodje kod tebe kad je tvoja keva pogleda ispod oka.

Ovo je samo u grubo. Sam malo razradi temu.
    mozhe ovo i na ok nacin...posalji ortaka p anek se smuvaju ili tako n eshto

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Kako da ostavim devojku (sa kojom sam vec 3 god.)

Citat Original postavio gogogo
    Ljudi, moja veza je duga nekih 3 godine. Oni clanovi koji su stalno na forumu setice se teme "Sinoc sam prisao jednoj ribi", tu devojku sam onda video, a potom se i zaljubio, zatim je nasao, popricao sa njom i sada smo u nekoj fazi muvanja.
    Medjutim, moja devojka inace veoma staticna kako bih rekao, je i dalje tu, a ja da ne bih voleo da nacinim preljubu (ne bi bilo fer), potajno zelim da se upustim u vezu sa novom devojkom.
    Cak sam joj i pesmu napisao, sto mi se dosad nije desavalo.
    Devojke koje zele da procitaju pesmu, neka zatraze, mozda je i ubacim, jos nisam odlucio!
    Svaki savet bi dobro dosao! NAPOMENA: Ja otprilike znam sta cu da odradim, ali bih zeleo da ovaj problem podelim sa vama strancima, dobrim prijateljima!
    Hvala :wink:
    Mislim da je najbolje da joj kazes istinu,sve od pocetka do kraja.E sada,ti je najbolje poznajes i mozes naslutiti kako ce reagovati.Uveri je da ces uvek biti tu za nju i da ce te ostati drugovi.Reci joj iskreno da si se zaljubio (na kraju krajeva,nisi ti kriv,jednostavno se desilo). Ako je razumna i ima zdrav stav,shvatice da se ljubav ne moze "siliti",i da je najpametnije da te pusti da odes,jer vasa veza nema vise smisla.I naravno cenice to sto si bio iskren.
    Javi sta je bilo! SRECNO! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Moras da ides u Rio

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Moras da ides u Rio
    Planirao sam put za Dubai zapravo! Ali tek na leto...
    8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Moras da ides u Rio
    Planirao sam put za Dubai zapravo! Ali tek na leto...
    8)
    Nije izgovor. U Dubaiu mozes da je prevaris samo sa nekom kosookom za lovu. Kad odes poseti malo i Abu Dabi. Mozda nije losa ideja da joj predlozis da se ofarba u plavo i da je vodis tamo. Za plavusu mozes da dobijes dobar broj kamila. Evo resssenja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Znam da ce me pljuvati ali neka. Iako devojka zasluzuje da joj kazes istinu , nemoj. Izgubices je a posle ces shvatiti sta si imao. Ako mislis da to sa novom vredi probaj , pa ako ne onda nista. Niko nije povredjen.

Podrazumevano

Probaj, odvagaj, ako umeš, vozi na dva koloseka, ako ne umeš, reci istinu i počni novu vezu...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Kako god da ona sazna istinu.Mrzicete.Najednostavniji najposteniji i najefikasniji nacin.Je da joj kazes da postoji druga koja te privlaci i da je kraj.Sve ostalo paralelne veze pod uslovom ako ih nevolis(ja ih volim)su za ribe sranjje.

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa dragi moji, evo kako je protekla prosla noc.
    Izasli smo, kao i uvek, s tim sto je ona pocela da prica kako ceu noc nije spavala i kako je razmisljala o nama. Tada je kako ona kaze uvidela mnogo gresaka koje je pravila a da pritom nije ni bila svesna. Dala mi je doznanja da ja treba da odlucim, samo mi je naglasila da bi poludela kada bi me videla sa drugom.
    JA sam poslusao Vas savet i rekao sam joj istinu, da sam upoznao jednu devojku koja mi se mnogo svidja i dok je nasa veza bledila, moja ljubav se rasplamsavala prema toj devojci. Nakon toga smo spavali zajedno, ali rekao sam joj da mi treba jedno nedelju dana da pohvatam konce i da vidim sta mi je ciniti. Do tada cu nadam se videti ovu drugu i ozbiljno porazgovarati o svemu (nakon toga cu da joj dam pesmu koju sam joj napisao)! Cica mica gotova prica...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

jel ovo prvoaprilska sala?

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio nevesela
    jel ovo prvoaprilska sala?
    nije!!!

Iskusan
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

a zasto si sada tuzan
    da li znas "sigurno"sta zelis i hoces???meni ne moras da odgovoris,vec sebi(nesigurnost-moze posle da boli...kolebljivost,neckanje)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

rekao sam joj istinu, da sam upoznao jednu devojku koja mi se mnogo svidja i dok je nasa veza bledila, moja ljubav se rasplamsavala prema toj devojci. Nakon toga smo spavali zajedno

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ti si bio iskren... svaka ti cast...
    Mene moj bivsi posle 4 godine nije udostojio istine nego price da on mene ostavlja jer sam matora (25) i da niko nece hteti da me ozeni ... i slicne nebuloze.
    Evo ti 5 za hrabrost i iskrenost.

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Princeza
    Ti si bio iskren... svaka ti cast...
    Mene moj bivsi posle 4 godine nije udostojio istine nego price da on mene ostavlja jer sam matora (25) i da niko nece hteti da me ozeni ... i slicne nebuloze.
    Evo ti 5 za hrabrost i iskrenost.
    Hvala ti princezo! Nikome nema on pravo da kaze da si matora...

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.06.2007., 11:25
  2. Kako otkačiti devojku sa kojom ste duže vreme
    Autor inspirion u forumu Muškarci
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 20.01.2006., 06:49
  3. Neću da ga ostavim njoj...
    Autor mackica ns u forumu Žene
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 11.11.2004., 17:26
  4. KAKO DA JE OSTAVIM