Stitna zlijezda
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Stitna zlijezda

Nela--
    Guest

Podrazumevano Stitna zlijezda

Prije dva tri dana osjetila sam neki nelagodan osjecaj u predjelu vrata (u visini krajnika). Ne mogu reci da me to boli, ali sam ipak zabrinuta. Mozda se radi o istezanju nekog vratnog misica, ali moje misli idu i na to da bi u pitanju mogla biti i stitna zlijezda. Posto ne znam nista o njoj, kao i o simptomima koji se pojavljuju u vezi sa istom, interesuje me da li mi ukratko mozete objasniti koji su simptomi moguci u tom slucaju. Sta bi mogao biti uzrok toj pojavi? Da li mi preporucujete da se javim ljekaru ili da sacekam jos neko vrijeme? Iskreno receno, veoma sam zabrinuta i bojim se...

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Opet se vracamo na stvar koju nikako da zapapmtite...koliko godina imate?!Godine su vrlo bitne.
    Naravno da treba da se javite lekaru,nemate sta da cekate.
    Postoje stanja tireoiditisi,upalna stanja stitaste zlezde koja se manifestuju bolom,ali i crvenilom iznad podrucja zlezde,te povisenom temperaturom,otokom...ali sve to se moze utvrditi samo i jedino u lekarskoj ordinaciji.

Nela--
    Guest

Podrazumevano

Mozda sam trebala navesti da nemam ni temperaturu ni neko crvenilo. Jedino mozda sto imam jeste nelagodan osjecaj i vbojim se da je malo oteceno, ali se to golim okom ne vidi. Bolje da sam pitala na kojem se ona mjestu tacno nalazi. A godina imam dovoljno

Hvala unaprijed

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Otidjite kod lekara,napamet pricati o necemu ne vodi nicemu.
    Pozdrav!

Slične teme

1. štitna žlezda
    Autor veris u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.11.2008., 16:08
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.07.2008., 15:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge