Ubacivanje mape na navigacioni uredjaj
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Ubacivanje mape na navigacioni uredjaj

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Ubacivanje mape na navigacioni uredjaj

Kupila sam nedavno u Beogradu navigacioni uredjaj za auto "Blaupunkt" i uz njega dobila Dvd sa instaliranim mapama za zapadnu Evropu. Problem je sto pojma nemam kako da to sa dvd prebacim na uredjaj da bi mi naravno koristio...Zna li neko kako se to radi i kome da se obratim? Hvala unapred...

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: navigacioni uredjaj

Pa ako nisi kupila na ulici, imas u kutiji uputstvo i to na srpskom. Ukoliko ga nemas zahtevaj u radnji da ti ga daju jer im je to zakonska obaveza.

Drugi nacin je ubaciti taj DVD u PC pa videti sta se desava
    Najverovatnije se instalira neki program na PC koji kasnije preko kabla prebaci mapu u sam uredjaj.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Oggy Pogledaj poruku
    Pa ako nisi kupila na ulici, imas u kutiji uputstvo i to na srpskom. Ukoliko ga nemas zahtevaj u radnji da ti ga daju jer im je to zakonska obaveza.

Drugi nacin je ubaciti taj DVD u PC pa videti sta se desava
    Najverovatnije se instalira neki program na PC koji kasnije preko kabla prebaci mapu u sam uredjaj.
    ma nisam ga kupila na ulici, eto uzeh ga u stvari dragoj osobi za rodjendan...nisam ni otvorila, vec me uplasi to sto pise da je sve instalirano osim zapadne Evrope koja je na dvd...a to mi bas i treba...velim da se covek ne razocara, bolje da se informisem malo kako to ide...Hvala ti u svakom slucaju a ako jos ko sta ima da doda izvolite...

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Nema sta puno da se doda.Ako nisi sigurna sta radis nemoj nista da radis.Ides lepo tamo gde si kupila i informises se Jedino ako taj kome si kupila dobro stoji sa racunarima,mozda uspe i sam da sredi.Ako je to nesto sto korisnik radi (ubacuje mape) onda je postupak sigurno pojednostavljen.U protivnom poseti prodajno mesto

Slične teme

1. Navigacioni meni
    Autor loop u forumu Web dizajn
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.02.2005., 01:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •