Koliko su jadni....

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
DSS razmišlja o deklaraciji o SSP

Od odgovora koalicije okupljene oko socijalista na pravnu analizu Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa EU zavisi da li će Srbija u narednim danima dobiti nacionalnu vladu, izjavio je portparol DSS-a Andreja Mladenović.

On je za "Večernje novosti" rekao da je predlog zamenika predsednika radikala Tomislava Nikolića da se SSP ratifikuje uz usvajanje skupštinske deklaracije konstruktivan i da se o njemu može razgovarati.

Pa zar ne rekose da je pravno nevazeci, protivustavan, pravno nepostojeci, a sad bi da ga pregovaraju?
Pa kako da pregovaras o necemu sta ne postiji? Sto je protivustavno?:dash::dash::dash:

Eeee, dokle su stigli, sve svoje reci da pogaze samo da uvale guze i fotelje....
Al sva srece rece Palma-necu da mi Kostunica bude premijer.:rotf::rotf::rotf::rotf:
Tako da ostaju 2 resenja, penzija ili opozicija.:mrgreen:
 
Pa zar ne rekose da je pravno nevazeci, protivustavan, pravno nepostojeci, a sad bi da ga pregovaraju?
Pa kako da pregovaras o necemu sta ne postiji? Sto je protivustavno?:dash::dash::dash:

Eeee, dokle su stigli, sve svoje reci da pogaze samo da uvale guze i fotelje....
Al sva srece rece Palma-necu da mi Kostunica bude premijer.:rotf::rotf::rotf::rotf:
Tako da ostaju 2 resenja, penzija ili opozicija.:mrgreen:


...cek da prvo urade pravnu analizu deklaracije :rotf:
 
Pogresno si skapirao.
To NIJE demokratski blok, to je stav i srozavanje dss-a, koji su inace "patriJotski" blok.

Pa kako sad patriotski????

Koliko se secam posle svakih izbora Tadic i ekipa su imali pricu da je demokratski blok pobedio a najveca stranka uvek je bio SRS.
Znaci sada odjednom posto se DSS -u ogadio DS oni vise nisu demokratski blok. A to DS odredjuje ko je demokratski a ko nije?? A sam DS je najnedemokratskija stranka u Srbiji.
 
Pa to ti je taj takozvani demokratski blok:

- Vuk i SPO se odavno srozao sto se dostojanstva tice
- Evo i DSS isto
- Boki i DS pljugaju Dacicevu k... vec nedeljama.... nije ni cudo sto ga u Briselu zovu cocksucker

poslednji tadićev govor o bolu koji dve stranke dele zbog gubitka predsednika jeste srozavanje ali dss-ovo obilaženje oko mi ssp-a je stvarno odvratno.

pa na tome su gradili kampanju a sada ne znaju šta bi. :roll:
 
poslednji tadićev govor o bolu koji dve stranke dele zbog gubitka predsednika jeste srozavanje ali dss-ovo obilaženje oko mi ssp-a je stvarno odvratno.

pa na tome su gradili kampanju a sada ne znaju šta bi. :roll:

Ma koji bre SSP kada su to njesra jos potpisali Makedonci i ustase pa sta imaju od toga?Nesto ih ne vidim u EU a necemo ih nikada ni videti kao ni nas. Posle tog SSP-a smislice neki novi papir za potpis i tako vecno.A da ne pricam da i sama EU je rekla da je SSP na ledu zbog nase "saradnje" sa Hagom tako da oni ce uvek da nalaze nesto sto kod nas nije kako treba
 
Ma koji bre SSP kada su to njesra jos potpisali Makedonci i ustase pa sta imaju od toga?Nesto ih ne vidim u EU a necemo ih nikada ni videti kao ni nas. Posle tog SSP-a smislice neki novi papir za potpis i tako vecno.A da ne pricam da i sama EU je rekla da je SSP na ledu zbog nase "saradnje" sa Hagom tako da oni ce uvek da nalaze nesto sto kod nas nije kako treba

Makedoniju blokira Grcka zbog imena Makedonija.
Hrvati ako mislis da nemaju nista od SSP gresis.
I nema novih papira, sledeca stvar je kandidatura zl clanstvo i onda clanstvo.
 

Back
Top