Teму посвећујем "грађанистичи" опредељеним форумашима

ja tadiću i ds-u ne branim da se mire sa kim su se već svađali, svoj lični odnos prema političkojsceni neću zbog toga promeniti.

vesna pašić je danas u kažiprstu objasnila svoj stav i smatram da ga je korektno koncipirala.

zašto uopšte pričati o "nacionalnom pomirenju"? treba uporeriti ciljeve i prioritete stranaka pa ko sa kim može naka se sparuje. politička scena je uvek bila bordel gde onaj ko bi da se .... a da mu ne uđe nema šta da traži.

politika je takva i nametati joj moral je besmislica. svako ko vam priča o moralu u politici vas laže a ako to još nista shvatli ja vam ne mogu pomoći. zato nikada neisam uzbajala kult bilokog političara i ljude koji su skloni takvom razmišljanju blago prezirem.
 
Poslednja izmena:
svako ko vam priča o moralu u politici vas laže a ako to još nista shvatli ja vam ne mogu pomoći. zato nikada neisam uzbajala kult bilokog političara i ljude koji su skloni takvom razmišljanju blago prezirem.

Ukoliko je to istina, zashto onda svoje vreme troshiti na to? Neka korist, mozda?
 
Пажљиво прочитајте овај текст,"Национално помирење", па да кренемо полако у конструктивну дискусију.

jel i ova svinja ide u penziju kao ona na prethodnoj temi?

mozda mu je i uplaceno onako... unapred
i dobio invalidsku
poshto ima pola mozga
a teshko i zvace
zbog obraza...
 
ja tadiću i ds-u ne branim da se mire sa kim su se već svađali, svoj lični odnos prema političkojsceni neću zbog toga promeniti.

vesna pašić je danas u kažiprstu objasnila svoj stav i smatram da ga je korektno koncipirala.

zašto uopšte pričati o "nacionalnom pomirenju"? treba uporeriti ciljeve i prioritete stranaka pa ko sa kim može naka se sparuje. politička scena je uvek bila bordel gde onaj ko bi da se .... a da mu ne uđe nema šta da traži.

politika je takva i nametati joj moral je besmislica. svako ko vam priča o moralu u politici vas laže a ako to još nista shvatli ja vam ne mogu pomoći. zato nikada neisam uzbajala kult bilokog političara i ljude koji su skloni takvom razmišljanju blago prezirem.

slazem se [potpisujem], ta prica ''nacionalno pomirenje'' koju pominju SRS i SPS je samo jedan nacin da se zavede diktatura i jednoumlje, da nam dodju ti koji su predstavnici ''cele pomirene srbije'' pa lepo kada neko pokusa da istupi iz te prljavstine, postace zasignurno i dokazano strani placenik,spijun,izdajnik,domaci placenik,fashista, i t.d,
pa ce biti sasvim nezapazeno ako neki izdajnik bude likvidiran,neke spijunske novine ukinute, imali smo mi nacionalno pomirenje 90-tih kada niko nije smeo ni rec da kaze protiv milosevicevog i sesaljevog rezima jer bi te pojeo mrak.

i ta prica o moralu u politici i obrazu a niko nije pokazao da ih ima, je totalno besmislena, jos gore oni koji to potenciraju kao da su nevini ko bebe, a najvise zla su napravili i najmanje ljudskosti i saosecanja su pokazali.

dodelili stanove sebi za vreme bombardovanja a moralisu i pricaju o obrazu.
ovi drugi barem ne pricaju toliko o casti i postenju vec nesto rovare rade da i nama krene na bolje, i krenulo je
 
Poslednja izmena:
slazem se [potpisujem], ta prica ''nacionalno pomirenje'' koju pominju SRS i SPS je samo jedan nacin da se zavede diktatura i jednoumlje, da nam dodju ti koji su predstavnici ''cele pomirene srbije'' pa lepo kada neko pokusa da istupi iz te prljavstine, postace zasignurno i dokazano strani placenik,spijun,izdajnik,domaci placenik,fashista, i t.d,
pa ce biti sasvim nezapazeni ako neki izdajnik bude likvidiran,neke spijunske novine ukinute, imali smo mi nacionalno pomirenje 90-tih kada niko nije smeo ni rec da kaze protiv milosevicevok i sesaljevog rezima jer bi te pojeo mrak.

videla sam njihovo pomirenje na slučaju onog frnakenšajn ustava koji sam bojkotovala. :roll:

nekahvala.:whistling:
 
Социјалисти су овде потребни зато што је тамо где треба закључено да су довољно безопасни, мали, слаби и коруптивни. СПС је тој елити потребан за једнократну употребу, то јест, за прво гласање и преузимање преосталих полуга власти, а после ће кључне реформске одлуке већ моћи да се доносе и без њих, јер ће, злу не требало, поред пензионера и Палме у резерви спреман чекати и ЛДП.

doslovce...
 
Како је више него очигледно да ДС и СПС у политичком смислу немају ништа заједничко (покушај са приврженошћу „идеји левице” и Социјалистичком интернационалом као заједничким именитељем био је ипак сувише јадан и неубедљив), идеја националног помирења појавила се као спасоносни џокер, такорећи, кец из Тадићевог чаробног маркетиншког шешира.

nacionalno pomirenje:

Tadic, Dacic, Palma

Djindjic, Sloba, Arkan

Ruzica, Mira, Ceca

:dash::dash::dash::dash:
 
Пажљиво прочитајте овај текст,"Национално помирење", па да кренемо полако у конструктивну дискусију.

NEMA MIRENJA-trba pustiti ds da jos malo vlada pa onda da se narodu nakupi,a onda upad ne u skupstinu nego u stranacke prostorije uzimanje liste clanova,pa prozivka ko onomad u srebrenici,po istom principu.U__ Z_____ DA DEMOKRATA NE POSTOJI
 
NEMA MIRENJA-trba pustiti ds da jos malo vlada pa onda da se narodu nakupi,a onda upad ne u skupstinu nego u stranacke prostorije uzimanje liste clanova,pa prozivka ko onomad u srebrenici,po istom principu.U__ Z_____ DA DEMOKRATA NE POSTOJI

Да ли ћемо им потом вадити само бубреге или бубреге и :heart: (срчане мишиће)!?
 
Да ли ћемо им потом вадити само бубреге или бубреге и :heart: (срчане мишиће)!?

ne nego cemo ih sahraniti kako dolikuje ljudima a zatim tu otvoriti septicku jamu,i najvecu proizvodnju djubriva na svetu:mrgreen:i debelo ga prodavati,tj varati strance koji nece znati da od tog djubriva jedino uspeva korenje dok normalni usevi venu ..........:rtfm:
 
Vas niko nije ni pozvao, to sa pomirenjem je upućeno SPS-u. Radikali sa svojih 25% mogu biti potpuno zanemareni

a koje to nas?
a sto je upuceno sps-u?
radikali nemaju 25% nego 29%:dash::rtfm:
kako oni mogu biti sa 29% zanemareni a sps sa 8% nemoze?:dash:
vi ste ukrali 10%
zes je 5,6 stranaka i kako na osnovu toga mogu biti zanemareni radikali kao najveca stranka?:dash:
tako ste i zanemarivali 45%milosevicevih biraca posle 5 oktobra

ako je upuceno sps-u da ti kazem nesto
.
JA SAM SPS I NEMOJ VISE DA MI LJUBIS DUPE I DA MI SE UVLACIS U ISTO JEL JASNO.
POSTO MI NETREBAS NI TI NI TVOJA STRANKA.
GLASAO SAM ZA SPS I NISAM GLASAO ZA DS NI DINKICA,VEC SAM DAO SVOJ GLAS PROTIV TIH TERORISTA,KAO I SVI GLASACI SPS-A,i mofu javno da ti kazem u ime svih glasaca sps-a da mi tvoje pomirenje ne treba.
 

Back
Top