Vlada SRS-a I DS-a

krv

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
460
Znam da je nemoguce,nazalost,ali licno bih bio najsrecniji da dve najvece stranke naprave koaliciju i vladu i da oduvaju ove sitne 5-10 % ucenjivacke jajare,razne dacice,palme,kostunice,krkobabice,ilice i sl.,jer rezultati izbora jasno pokazuju da je vreme da odu u zaborav.
Da je SRS-u i DS-u zapravo stalo do drzave i naroda,ova varijanta uopste ne bi bila problem,zar ne?
 
Znam da je nemoguce,nazalost,ali licno bih bio najsrecniji da dve najvece stranke naprave koaliciju i vladu i da oduvaju ove sitne 5-10 % ucenjivacke jajare,razne dacice,palme,kostunice,krkobabice,ilice i sl.,jer rezultati izbora jasno pokazuju da je vreme da odu u zaborav.
Da je SRS-u i DS-u zapravo stalo do drzave i naroda,ova varijanta uopste ne bi bila problem,zar ne?

Zaboravio si Dinkica,Vuka i Canka:!:
 
Znam da je nemoguce,nazalost,ali licno bih bio najsrecniji da dve najvece stranke naprave koaliciju i vladu i da oduvaju ove sitne 5-10 % ucenjivacke jajare,razne dacice,palme,kostunice,krkobabice,ilice i sl.,jer rezultati izbora jasno pokazuju da je vreme da odu u zaborav.
Da je SRS-u i DS-u zapravo stalo do drzave i naroda,ova varijanta uopste ne bi bila problem,zar ne?

ds nije stranka nego sekta,a i sve je to od onih 18 pigmeja dos-a,tako da su jedine 2 stranke u srbiji sps i srs
 
zasto stalno gledate u retrovizor,sta je bilo bilo je,idemo dalje...buducnost

То је бар једноставно, треба вратити све оно што се види у ретровизеру и онда продужити даље, без ретровизора или са чистим ретровизером.
 
Djindjic unistio zemlju 90-ih?
eeek3.gif
 

Back
Top