Мркоњић премијер?

Хахахахах, ма не верујем ни ја етби, али баш ме брига. Када бих живео од веровања, не бих ни живео. А знам да је теби криво, али ***. Него, чујем да преговори са ДС не долзе у обзир???? Шта је то сада? Е, да, а ако се Дачић ипак одлучи да преговара са ДС, СПС који је већ поцепан био пар пута се цепа поново. Па мислим, с правом, јер ДС је продала Милошевића Хагу, ДС је учинила зла СПС онолико колико нико ником није. А кад се сетим баба Вишње како је долазио код Милошевића. Хехееххе
 
Ма дај бре видиш да овде сви лажу. Те овај је директор, те онај, а што кажу у познатом филму "Видимо се у читуљи", "Све заједно да их изврнеш не би нашао 10 марака", само што су сада еури у моди. Мркоњић за премијера него шта. Назад у 90-те, пардон, нема назад, нисмо ни изашли из 90-тих, а ево средина је 2008. Супер
 
Pa sta znam. Suprug mi je direktor drugog stampanog medija i kod njega drugu pricu pricaju, a onda u Blicu izadje nesto sedmo :roll: :dash:


Dobro jutro i tebi :D

jedan događaj dva medija različito tumače?
to zna biti stresno za narod i jako lako može dovesti do podjela.
nadam se da će srbi imati snage prepoznati istinu.

kak je kod Tebe?sunčano jutro,ili tmurno?:)
 
Хахахахах, ма не верујем ни ја етби, али баш ме брига. Када бих живео од веровања, не бих ни живео. А знам да је теби криво, али ***. Него, чујем да преговори са ДС не долзе у обзир???? Шта је то сада? Е, да, а ако се Дачић ипак одлучи да преговара са ДС, СПС који је већ поцепан био пар пута се цепа поново. Па мислим, с правом, јер ДС је продала Милошевића Хагу, ДС је учинила зла СПС онолико колико нико ником није. А кад се сетим баба Вишње како је долазио код Милошевића. Хехееххе


Vise SRS syebao SPS nego DS , nije onih nekadasnjih milion i po glasaca SPSa iz 2000 . otislo kod Tadica i Cede nego upravo kod radikala , a syebavanju SPSa je u velikoj meri doprineo i sam krepani Sloba kada je pustio partiju niz vodu i podrzao radikale a sadasnje rukovodstvo SPSa na celu sa Dacicem javno nazvao pucistima i izdajnicima.
 
Хахахахах, ма не верујем ни ја етби, али баш ме брига. Када бих живео од веровања, не бих ни живео. А знам да је теби криво, али ***. Него, чујем да преговори са ДС не долзе у обзир???? Шта је то сада? Е, да, а ако се Дачић ипак одлучи да преговара са ДС, СПС који је већ поцепан био пар пута се цепа поново. Па мислим, с правом, јер ДС је продала Милошевића Хагу, ДС је учинила зла СПС онолико колико нико ником није. А кад се сетим баба Вишње како је долазио код Милошевића. Хехееххе

A veruješ Kuriru?!?!?!?

Kontradiktoran si........................:bye:
 

Back
Top