c:windows\system 32\cpusave.exe

F

france

Gost
Imao sam jednog trojanca u kom i isterao ga...sad svaki put kad upalim kom.kaze mi da windows ne moze da nadje fajl c:windows\system32\cpusave.exe ,i kaze da proverim postoji li taj fajl. ja sam gledao i nema ga i zatim napravio jedan sa tim imenom doduse prazan samo ime.e sada kad upalim kom odmah mi se pojavi taj prazan fajl koji sam napravio...ja mislim da mi je to trojanac unistio...kako da instaliram taj fajl kao sto je bio i vratim kom. u prvobitno stanje? UNAPRED HVALA!!!!
 
to su skoro sigurno fajlovi koji su i bili trojanci.. cpusave nije u okviru win paketa i jedino ako nije instaliran naknadno neki program tog imena... sto se tice cmd32.exe taj fajl ne postoji u windowsu, ali postoji cmdl32.exe...
 
Ma znam da cmd32.exe ne postoji u windowsu, ima cmd.exe koji se nalazi u system32. E sad taj cmd32.exe je trojanac, bio sam nasao taj file bio mi je cudan pojavio mi se u tasku ugasio ga obrisao lepo, i sve to sredio, posle otisao da procackam vise o njemu i u stvari ispostavilo se da je neki P2P trojanac. E sve je to ok on obrisan skenirao taj folder sa antitrojanom posle i sve je to ok, ali kad palim masinu pri podizanju tj prikazivanju desktopa i tog ostalog meni iskoci greska, kao ne system ne pronalazi taj file, e sad ne kapiram koji je to trip windowsa nije nikakav system file, a on mi prijavljuje kao da je system file nestao, i uvek uzme 10ak sekundi duze podizanje pa cak i duze, da bi ocitao to i onda izbacio error, u cemu je trip?
 

Back
Top