Pravoslavni Bogoslovski fakultet u Beogradu

Dimche

Početnik
Poruka
40
Pozz svima!

Hteo bih da upisem Bogoslovski fakultet, ali mi svi govore da je strasno tezak i da ga necu zavrsiti i to me strasno ubija u pojam :(
Pa me interesuje misljenje nekoga ko ide na taj fakultet da mi kaze neke stvari.
Ukratko sve u svemu : Ljudi sta mislite o Bogoslovskom fakultetu?

Pozzdrav od Milana
 
Ceo zivot da bacim na tako neshto....nema....

Ma nemaš ti pojma......nije dečko lud uopšte. To je danas najunosniji biznis, mislim rad u božjem uslužnom preduzeću, ne ulažeš ništa, a zarađuješ dobro. Da mi je ova pamet bila kad sam upisivao fax, upisao bih i ja, a ono što mislim zaista o hrišćanskoj veri, zadržao bih za sebe...
 
Poslednja izmena:
E moji ljudi pa kakvi ste to? Iskren da budem od sveg srca ja ovo upisujem zbog vere, a ne zbog novca cak i ne razmisljam o tome. Ja ne zelim da budem svestenik iako to donosi mnogo novca vec samo profesor veronauke koji ce da uci decu o pravoslavnoj veri.
Zasto sve mora da bude u tom prokletom novcu!
 
E moji ljudi pa kakvi ste to? Iskren da budem od sveg srca ja ovo upisujem zbog vere, a ne zbog novca cak i ne razmisljam o tome. Ja ne zelim da budem svestenik iako to donosi mnogo novca vec samo profesor veronauke koji ce da uci decu o pravoslavnoj veri.
Zasto sve mora da bude u tom prokletom novcu!

Money money money always funny in the richmen's world! ABBA:heart:
 
Hajde ljudi, sta ste napali coveka, pa samo je pitao za fakultet. Ja mozda smatram da je marketing ispiranje mozga, pa sta? :p Kakve to ima veze sa temom?

Posto je ocigledno da ovde nema studenata Bogoslovskog fakulteta, jedino sto mogu da porucim psotavljacu teme da ne slusa sta se prica o tome da li je tesko ili nije (kao sto je vec Nesto porucila). Nijedan fakultet nije lak, svaki je tezak na svoj nacin. Samo valja pronaci onaj koji tebe najvise zanima. Mislim da je to jasno.
 
E moji ljudi pa kakvi ste to? Iskren da budem od sveg srca ja ovo upisujem zbog vere, a ne zbog novca cak i ne razmisljam o tome. Ja ne zelim da budem svestenik iako to donosi mnogo novca vec samo profesor veronauke koji ce da uci decu o pravoslavnoj veri.
Zasto sve mora da bude u tom prokletom novcu!

Auu...ovo tako lepo zvuchi...i vidi se da si dobar chovek...ali ti si toliko zastranio ako zelis da pomazes deci...
 
Znam dva momka koji su ove godine zavrsili Bogoslovski fakultet mislim da im je najteze pao grcki jezik na to su se zalili ali su ga sad valjda ukinuli.Nemoj da brines ako to volis nece biti problema kad su ova dvojica zavrsili onda moze svako.Nisu se mnogo namucili uceci, kazu da je sad mnogo laksi nego pre nekoliko godina.
 
Hajde ljudi, sta ste napali coveka, pa samo je pitao za fakultet. Ja mozda smatram da je marketing ispiranje mozga, pa sta? :p Kakve to ima veze sa temom?

Posto je ocigledno da ovde nema studenata Bogoslovskog fakulteta, jedino sto mogu da porucim psotavljacu teme da ne slusa sta se prica o tome da li je tesko ili nije (kao sto je vec Nesto porucila). Nijedan fakultet nije lak, svaki je tezak na svoj nacin. Samo valja pronaci onaj koji tebe najvise zanima. Mislim da je to jasno.

Smatram da je i marketing ispiranje mozga :) bez brige... Ne, zista ogadio mi se Bogoslovski fax koliko zbog tematike kojom se bavi (a koju smtram ispiranjem mozga) toliko i zbog ispranih mozgova koji tamo studiraju. ex-narkosi koji su shvatili da crkva najbolja droga(poznajem vise primeraka), pa onda onaj fantom klerofasisticki sto ga videh u mantiji ispred (imao je neku nazi tetovazu na saci). Uopste ne bih voleo da se mesam sa njima ni po koju cenu. Ne kazem da tamo nema ok ljudi, koji su tu zbog sebe i licne zelje al ima brate i ovih suludih idealista itd... Poz!
 
Smatram da je i marketing ispiranje mozga :) bez brige... Ne, zista ogadio mi se Bogoslovski fax koliko zbog tematike kojom se bavi (a koju smtram ispiranjem mozga) toliko i zbog ispranih mozgova koji tamo studiraju. ex-narkosi koji su shvatili da crkva najbolja droga(poznajem vise primeraka), pa onda onaj fantom klerofasisticki sto ga videh u mantiji ispred (imao je neku nazi tetovazu na saci). Uopste ne bih voleo da se mesam sa njima ni po koju cenu. Ne kazem da tamo nema ok ljudi, koji su tu zbog sebe i licne zelje al ima brate i ovih suludih idealista itd... Poz!

Ok, nije frka da imas svoj stav, samo mislim da to nije cilj ove teme. Momak je pitao prakticna pitanja o faksu, sta kako, da li je tesko i sl. Prakticna pitanja.
 
Smatram da je i marketing ispiranje mozga :) bez brige... Ne, zista ogadio mi se Bogoslovski fax koliko zbog tematike kojom se bavi (a koju smtram ispiranjem mozga) toliko i zbog ispranih mozgova koji tamo studiraju. ex-narkosi koji su shvatili da crkva najbolja droga(poznajem vise primeraka), pa onda onaj fantom klerofasisticki sto ga videh u mantiji ispred (imao je neku nazi tetovazu na saci). Uopste ne bih voleo da se mesam sa njima ni po koju cenu. Ne kazem da tamo nema ok ljudi, koji su tu zbog sebe i licne zelje al ima brate i ovih suludih idealista itd... Poz!
pAGANKO NE BUDI I GLUPAVKO...NA BOGOSLOVSKI FAKULTET DOLAYE DECA,NAJBOLJI UCENICI,DJACI GENERACIJE...ALI IH TAMO ISKVARE JER TAMO NE UČE KAKO SE MISLI O PRAVOSLAVLJU....NE...TAMO SE NAŠA DECA UČE EKUMENIZMU, MOLE SE SA KARDINALIMA,ČITAJU PROTESTANSKU LITERATURU...I ta dečica od dobrog materijala postaju loš proizvod koji zloupotrebljavaju komunistički episkopi,tj. DB u mantijama...:thumbdown:
 
alo bre sinovi SKOJevaca, ko je vas ovlastio da izbacujete ovako bahate komentare o veri, i uopste, covekovom opredeljenju.
verovatno vas je neko iz familije ispirao ''nemoj to, šta ćeš sa tim'' pričama.. pa sad iz svog kompleksa smarate lika bezveze

Dimche, ako si zainteresovan mogu da ti dam kontakt telefon mog bivšeg profesora veronauke, čovek je genije, gledali smo ligu šampiona zajedno i družimo se i dalje, on će sve lepo da ti kaže.

a titovi mašinci neka nastave sa poslom u železari, ko im je kriv kad ne prate svoje srce.
 

Back
Top