Kljucne reci?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kljucne reci?

nnnnnnneneneeeeee
    Guest

Podrazumevano Kljucne reci?

Moze li mi neko objasniti sta su to kljucne reci?Gde se upisuju,za sta sluze i sve vezano za njih,ako nije problem...Hvala.

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

kljucne reci ti sluze da te robot (deo pretrazivaca koji ispituje tvoje stranice) preciznije dodao u bazu i da bi posle na osnovu toga (izmedju ostalog) rangirao tvoj sajt kad neko trazi.
    unose se sa META, bla, bla, bla u vecini editora mozes da ih dodas automatski (bez kucanja koda), al ne znam iz glave.

pozdravi

nnnnnnnnenenenen
    Guest

Podrazumevano

Hajde seti se..Ako mozes da mi kazes gde se to radi u dreamweaveru...

galija
    Guest

Podrazumevano

Pisem za DW. U Insert panelu izaberes opciju HEAD a potom kliknes na ikonicu kljucic. Tamo upises sve moguce reci koje mislis da imaju veze sa tvojim sajtom i pomocu kojih bi te ljudi nasli

Obećava
    Učlanjen
    15.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Kljucne reci?

Citat Original postavio nnnnnnneneneeeeee
    Moze li mi neko objasniti sta su to kljucne reci?Gde se upisuju,za sta sluze i sve vezano za njih,ako nije problem...Hvala.
    Moj ti je savet da bolje odmah zaboravis na ovo jer nekako imam osecaj da ce ti prva ideja posle ovih odgovora biti da stavis za kljucne reci sve pojmove za koje bi voleo da te pretrazivaci pozicioniraju a ako nemaju veze sa sadrzajem na datoj stranici to je skoro siguran put da ti se rejting sajta totalno sroza u ocima vecine pretrazivaca. Tako da ako neznas bolje ih uopste ne koristis jer ako ih nemas - stete nikakve imati neces. Ono sto bi trebalo da stavis a to je sledece:

<HEAD>
    <TITLE>Ovde obavezno stavi naslov sajta</TITLE>
    <meta name="description" content="A ovde par recenica koje daju smislen opis onoga sto se na datoj stranici nalazi">

....
    </HEAD>

prvo igra kakvu takvu ulogu za pretrazivace a drugo pomaze da kada te pretrazivac pozicionira postavi to sto je napisano kao opis sajta.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio galija
    Pisem za DW. U Insert panelu izaberes opciju HEAD a potom kliknes na ikonicu kljucic. Tamo upises sve moguce reci koje mislis da imaju veze sa tvojim sajtom i pomocu kojih bi te ljudi nasli
    Imam DRMW 2004 MX ali tu opciju HEAD u insert panelu stvarno ne mogu da nadjem....

Registrovan korisnik
    Učlanjen
    23.03.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio galija
    Imam DRMW 2004 MX ali tu opciju HEAD u insert panelu stvarno ne mogu da nadjem....
    Idi na

Insert/HTML/Head Tags/Keywords

opet ja
    Guest

Podrazumevano

Ok,to sam nasao..E sada me interesuje jel ja upisujem te keyword za svaku sliku,text na strani ili kad unesem jednom vazi za celu stranu?

Slične teme

1. Kako ubaciti kljucne reci i videti se na google?
    Autor ljubafm u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.02.2007., 00:08
  2. kljucne reci
    Autor u forumu Web dizajn
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.03.2004., 01:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku