Ah uh oh njaaaaaaaaaaaa

Ma nisam se primio nego me nerviraju "jebaci", "rasturaci", sex masine i zivotinje. Ne znaju sta je to zena, osecaju se pozvanima da dele misljenje i svoja "iskustva". A u ostalom, red je da malo obrazujemo ove neznalice jel da? :)

Doduse, naci ce i on neku jadnicu koja ce u njemu gledati boga. Svaka rupa nadje svoju zakrpu...

Haha kakav kontradiktoran post. I mene takodje nerviraju ti sto misle da su pametniji i bolji od drugih, a u stvari su bog te pita kakvi. ;) :lol:
 
Konzumirate se??? :sad2: Mazu nokte dok se "tucaju" sa tobom? :dash: Vidim da bas uzivaju sa tobom! Covece, ako ti devojka ne izgrebe ledja, ne pocepa posteljinu, izgrize jastuk dok vodi ljubav sa tobom, nista nisi ni uradio. Ja ni jednu devojku u zivotu nisam "tucao", "torbao", "trpao", sa svima sam iskljucivo vodio ljubav. I trudio se da od svake izmamim makar jecaj ako ne vrisak... A bez toga ni meni nije lepo. Koji si ti muskarac ako mislis samo da se istreses?? Koj ce ti onda devojka? Kupi lutku. Mozes da je torbas kad hoces, tiha je nece ni glasa da pusti a nece ni posteljinu da ti umaze lakom za nokte.

Da. :worth: Da. :dash: Uživaju na svoj način. Ako hoćeš da oduzimaš nevinost moraš da radiš ovako. Blago tebi što si uzimao tuđe ostatke. Ti si moj idol. To ne može niko do ti. Ako već nisi kupio lutku do sad - pa slobodno je kupi. :klap:
 
Ma nisam se primio nego me nerviraju "jebaci", "rasturaci", sex masine i zivotinje. Ne znaju sta je to zena, osecaju se pozvanima da dele misljenje i svoja "iskustva". A u ostalom, red je da malo obrazujemo ove neznalice jel da? :)

Doduse, naci ce i on neku jadnicu koja ce u njemu gledati boga. Svaka rupa nadje svoju zakrpu...

Ti očigledno ne znaš na kakav si forum došao, ovde mlitavi romantičari ne prolaze. Samo likovi kao ovaj:

Dakle, ne prosipaj finoću, nego vredno treniraj da dostigneš mile nam forumske legende! Imaš vremena, još si ispod 100 postova.
 
Poslednja izmena:
Ti očigledno ne znaš na kakav si forum došao, ovde mlitavi romantičari ne prolaze. Samo likovi kao ovaj:

Dakle, ne prosipaj finoću, nego vredno treniraj da dostigneš mile nam forumske legende! Imaš vremena, još si ispod 100 postova.

Iskren da budem, ne jurim broj postova, briga me hocu li proci ili ne kod nekog/neke. Ja sam takav, kakav sam. A da glumim super-jebaca da bih se osecao ravnopravnim sa nekim kretenima ovde, ne pada mi na pamet. Ja sam apsolutno zadovoljan sobom, kolicinom i stilom ljubavi u svom zivotu. Za sebe i za zenu sa kojom sam, sasvim sam dobar ljubavnik.
 

Back
Top