Muzika u kaficima

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Volim da idem u kafice. Nedeljom ujutru ustanem rano sredim se, obucem svoje roze starke na stiklice, roze carapice, roze suknjicu i roze majicu. Bas budem lepa. Onda se zaputim u svoj omiljeni kafic, koji necu da imenujem zbog reklame, ali i zbog intime, iako me mnogi moji obozavaoci tu pronadju. Cim me vide konobari se razbeze. Znam da je to zato sto hoce da me usluze, a ja sednem za mojim omiljenim stolom i pocnem da nabrajam konobaru: sendvic, topli nes sa slagom, veliki produzeni espreso, mokacino kafu, kiselu vodu sa ledom bez limuna, koka kolu sa mnogo leda i cedjeni mix: pomorandzu, grejpfrut, limun i malo cimeta. Onda tako zasednem i do tri pijuckam svoja picha i citam dnevnu stampu. Dok sedim i listam novine obavezno slusam muziku. Moj omiljni kafic ima i moju omiljenu plej listu. Na njoj se nalaze moderni muzicki hitovi: Ceca, Sinan, Semsa, Dragana Gaga, Miroslav Ilic, Zorica Brunclik, Stoja, Mina i naravno, Tina, ali volim i JK, Jovanu i Enu. Neke od tih pevacica mi se pridruze pa zajedno pijuckamo kaficu. Mnogi gosti se bune, ali ja im kazem da idu kuci. Mama mi je rekla: "Liiizo, nemoj da narucujes mnogo u kaficu, jer ce se konobari umoriti." Ipak, ja vidim da oni vole da me posluze i zbog toga im uvek ostavim baksis od pet dinara. To znaci da sam darezljiva i oni to znaju. Koja muzika se pusta u vasem omiljenom kaficu? 8)
 
jao blago vama..pa kod nas postoji kafic gdje se pusta folk, jedan gdje se pusta tehno, i jedan gdje se pusta metal,al je strasno, malo, zagusljivo, i onako...nije bas nesto...al nemamo ni jedan gdje se pusta punk, i rock!!!ponekad ubace negdje po koju pjesmu...al....:neutral: a ima i nekoliko kafica sa onako, ok muzikom gdje izlaze ljudi preko 40..pa....:roll: ex da mi je para pa da otvorim jedan svoj pub!!!
 
Moj omiljni kafic ima i moju omiljenu plej listu. Na njoj se nalaze moderni muzicki hitovi: Ceca, Sinan, Semsa, Dragana Gaga, Miroslav Ilic, Zorica Brunclik, Stoja, Mina i naravno, Tina, ali volim i JK, Jovanu i Enu. Neke od tih pevacica mi se pridruze pa zajedno pijuckamo kaficu. Mnogi gosti se bune, ali ja im kazem da idu kuci. Mama mi je rekla: "Liiizo, nemoj da narucujes mnogo u kaficu, jer ce se konobari umoriti." Ipak, ja vidim da oni vole da me posluze i zbog toga im uvek ostavim baksis od pet dinara. To znaci da sam darezljiva i oni to znaju. Koja muzika se pusta u vasem omiljenom kaficu? 8)

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
inache, volim kad pushtaju house, dance hitove itd.....
 
Uglavnom pushtaju one poznate pesme 90-tih, eventualno 80-tih, mada ponekad pushtaju i house i tehno shto je super...Muzika je veoma bitna, mada u kaficima se uglavnom i ne chuje puno od prolaznika!
 

Back
Top