...propusti tokom sexa...

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...da li vam se deshava da ves neko, doslovce ( da ne kazzem doroslovce ili gore ) propusti kroz shake tijekom sexa...?
...i drugi propusti tipa , trebao sam da skrenem levo prilikom dogi poze , trebao sam pri shezdes'devetki da sam sebi pooshim...itd...koshmari koji vam nedaju mira u vrelim letnjim notjima...:mrgreen:
 
...da li vam se deshava da ves neko, doslovce ( da ne kazzem doroslovce ili gore ) propusti kroz shake tijekom sexa...?
...i drugi propusti tipa , trebao sam da skrenem levo prilikom dogi poze , trebao sam pri shezdes'devetki da sam sebi pooshim...itd...koshmari koji vam nedaju mira u vrelim letnjim notjima...:mrgreen:

Nda desava se da nesto ne odradim sto sam zamislio u svom mozgu da bi bilo lepo. Sad da li zbog toga sto mi padne naka druga ideja na pamet ili zbog toga sto me ponese zar i plam pa onda ko sad ebe ono ili u predigri ne mogu sad jos da cekam i to ili ako ona izrazi neku zelju koja nije u skladu sa ovom mojom idejom i tako... Mada tu je uvek i sledeci put. :mrgreen: :)
 
...da li vam se deshava da ves neko, doslovce ( da ne kazzem doroslovce ili gore ) propusti kroz shake tijekom sexa...?
...i drugi propusti tipa , trebao sam da skrenem levo prilikom dogi poze , trebao sam pri shezdes'devetki da sam sebi pooshim...itd...koshmari koji vam nedaju mira u vrelim letnjim notjima...:mrgreen:

Dobar sex je kada se ne sećaš koje ste poze isprobali....samo imaš onaj slatko-iscrpljujući bol u svakom božijem mišiću na telu i keziš se od uva do uva vasceli dan. Ako razmišljaš o propustima, i nije ti bio neki sex, da znaš... Moraćeš na popravni:mrgreen:
 
Nda treba se prepustiti osecaju i uzivanju... kako ti dodje a ne kako si zamislio... pa makar i propustio to nesto sto si zamislio... Ali ce te kopkati to sto si propustio... a to je i dobro jer imas ideje u glavi za drugi put... :)
 
Ne znam... Meni uglavnom dobre ribe isklizavaju. Moraću da pređem na Crnogorke. Pa samo podviknem:
- Ajd, ženetino, podvlači se!

To je zato što ti mamac ne stoji kako treba. Eeee...kad žensko mora da te uči kako da pecaš....zadnje vreme došlo. Možda bi trebalo da počneš od manjih riba, pa kad se izveštiš pređeš na one teže uhvatljive. Samo ne čekaj predugo da ne budeš "Starac i more"...:wink:
 
To je zato što ti mamac ne stoji kako treba. Eeee...kad žensko mora da te uči kako da pecaš....zadnje vreme došlo. Možda bi trebalo da počneš od manjih riba, pa kad se izveštiš pređeš na one teže uhvatljive. Samo ne čekaj predugo da ne budeš "Starac i more"...:wink:

Šta fali Starcu na moru? Znaš kakvu ribetinu je uhvatio? E sad... pojedoše ajkule :(
 
...da li vam se deshava da ves neko, doslovce ( da ne kazzem doroslovce ili gore ) propusti kroz shake tijekom sexa...?
...i drugi propusti tipa , trebao sam da skrenem levo prilikom dogi poze , trebao sam pri shezdes'devetki da sam sebi pooshim...itd...koshmari koji vam nedaju mira u vrelim letnjim notjima...:mrgreen:


"neko te samo štipne za *upe
a neko ume da razbije zube..."

lično ne podnosim nikakva filozofiranja tog tipa...ili se krešem ili divanim:D
 

Back
Top