Dominacija ŽENA u svemu

~Hodza Palamudin~:
Šta mislite o tome
Da li one zaista upravljaju svetom . 8) :P


:? Mozda....... a mozda je ta dominacija podeljena izmedju polova. Ipak moras priznati da zene danas nisu ono sto su bile nekad. Zaboga, pogledaj one bacacice kugli, koplja i ostalog bremena?! A sa druge strane nisu li homosi oformili mocan lobi???
:?: :?:
 
~Hodza Palamudin~:
Šta mislite o tome
Da li one zaista upravljaju svetom . 8) :P
Ratovi su se vodili zbog zena...
Iza svakog uspesnog muskarca stoji uspesna zena!

Morate da priznate da se citav zevot povinujete vladavinama zena, prvo svojih majki(majcinska ljubav i briga navode vas da radite onako kako one kazu),
i kasnije neka nezna devojcica kojoj je potrebna vasa ljubav i zastita( pametne ce umeti da tu "zastitnicku crtu" usmere kako one hoce a da pritom smatrate da je to vasa zelja i odluka!) ciji poljupci ili suze brda pomeraju!

Ne kaze se dzabe "muskarac je glava kuce, a zena vrat!" (glava ide kuda vrat hoce)
 
Vesticica:
~Hodza Palamudin~:
Šta mislite o tome
Da li one zaista upravljaju svetom . 8) :P
Ratovi su se vodili zbog zena...
Iza svakog uspesnog muskarca stoji uspesna zena!

Morate da priznate da se citav zevot povinujete vladavinama zena, prvo svojih majki(majcinska ljubav i briga navode vas da radite onako kako one kazu),
i kasnije neka nezna devojcica kojoj je potrebna vasa ljubav i zastita( pametne ce umeti da tu "zastitnicku crtu" usmere kako one hoce a da pritom smatrate da je to vasa zelja i odluka!) ciji poljupci ili suze brda pomeraju!

Ne kaze se dzabe "muskarac je glava kuce, a zena vrat!" (glava ide kuda vrat hoce)
Slazem se sa tobom....ali ne mogu oni bez nas,ali ni mi bez njih...I tako sve u krug,ko ce ga znati 'Who is the boss?'
8)
 
hahahahahahah.... pa znas sta mozda i upravljaju ne znam ali sam se smejala kad sam jednom u Crnoj gori slusala jednu zenu koja kaze:Ma samo vam se cini da smo mi crnogorke ponizne pred nasim muzevima,tako to mora da izgleda pred svetom, a u stvari uvek bude kako zena kaze na kraju...i zaista ako ih nekada posmatrate videcete da je tako bar kod njih...verovali ili ne zena je glavna...]
 
Zene danas hoce da nose pantalone, figurativno receno. :lol: E pa ne moze, rodjene ste kao zene i to cete i ostati!

Salim se malo, mada u svakoj sali ima pola istine.. :shock: :D

Bezveze je sto zene gube zenstvenost, ono sto ih najjasnije izdvaja od muskog sveta. :(
 
~Hodza Palamudin~:
Šta mislite o tome
Da li one zaista upravljaju svetom . 8) :P

Ne, zene ne upravljaju svetom...Poneka uspe da upravlja svojim muskarcem, ali to je uglavnom sve...Takav odnos meni uostalom deluje smesno...Najbolje veze su one u kojima su partneri prilicno ravnopravni (emotivno, intelektualno ili kako god hoces). Ja licno ne ceznem za svetom kojim bi upravljale zene.
A knjige Jove Tosevskog bi mi bile zanimljive da imam jedno 15 godina...
 
Palamudin pokusaava da palamudi.
Zensko pitaanje je tek sagledano, neko priznaje da ono postoji, a neko nece da ga primeti.Zene su u problemu koji proizilazi iz odnosa njene prirode i savremenog zivota ,a kod nas i sirotinja igra veliku ulogu. Taj odnos je po svoj prilici dihotoman .Zenama se ne pomaze dovoljno ,ne pomaze se kvalitetno,sa obzirom da one decu radjaju ,to je buduci narod,drzavu mora da interesuje kakav ce biti njen buduci narod. Zene se jadne sa tim ogromnim problemom same bore , a sto je alarmantno sve cesce u borbi za sopstveni opstanak ,odustaju od dece ,ne radjaju ,ili ih rode pa odustaju od brige jer je preteska .
 
Oduvek vladaju, samo je problem što o nemaju pojma o tome. Evo gde su nas zavele, uništili smo skoro sva lovišta, a one i dalje nezadovoljne. Sad nas šalju na Mars. Kao, ići će i one sa nama, a sve rade da smisle kako da se kloniraju.
Dobro, da ne grešim dušu. Ima onih žena koje znaju i svesne su svog mesta. Sa takvima je život po taman. E, sad, što su takve retke zverke...
 
Malo je mesta na forumu.
Znaš, žena to ima u sebi i samo je do nje da li to prihvati ili sklanja u stranu. Najgore je kada potiremo biološki instalisane porive u sebi, a oni uzrokuju sve u vrsti.
Ponajmanje je to potcenjivanje, ne daj Bože nipodaštavanje, jednostavno se radi o predodređenju. I nismo ga mi birali, dato nam je, kao i mnoge druge stvari sa kojima živimo.
Ista stvar vredi i za muškarce.
 

Back
Top