Da li vam smeta...

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Da li vam smeta kada vam se djevojka pretjerano uparadi kada izlazi sa drugaricama i kada obuce majicu sa pretjeranim dekolteom, a ne izlazi sa vama?! Uvjek se osjecam kao da zeli nekoga drugog da impresionira, a ne mene.

Vasa perspektiva?
 
Da li vam smeta kada vam se djevojka pretjerano uparadi kada izlazi sa drugaricama i kada obuce majicu sa pretjeranim dekolteom, a ne izlazi sa vama?! Uvjek se osjecam kao da zeli nekoga drugog da impresionira, a ne mene.

Vasa perspektiva?

Ti si jos u bedaku???...
a moja perspektiva je na dekolteu tvoje cure koja se bas iz tog razloga i oblaci upadljivo jer ne izlazi sa tobom...:)..sta da ti kazem...Dobar ti ovaj novi lepi dan:)
 
rade, devojka ti verovatno voli što sa tobom može da bude onakva kakva jeste
i što je voliš i kad je u trenerci i pocepanoj majici.
to je čini opuštenom i srećnom dok je pored tebe.
a tako se ne oseća kad ide sa drugaricama u hladni tuđi svet.

takvo ponašanje ti je najnormalnije na svetu.
a ako bi ti voleo da se ona sredi i za tebe - reci joj slobodno. to će joj verovatno prijati.
 
rade, devojka ti verovatno voli što sa tobom može da bude onakva kakva jeste
i što je voliš i kad je u trenerci i pocepanoj majici.
to je čini opuštenom i srećnom dok je pored tebe.
a tako se ne oseća kad ide sa drugaricama u hladni tuđi svet.

takvo ponašanje ti je najnormalnije na svetu.
a ako bi ti voleo da se ona sredi i za tebe - reci joj slobodno. to će joj verovatno prijati.

Sve to stoji, ali mi opet smeta sto neki dripac gleda sike moje curice:) Kupio sam joj jednu majicu sa upadljivim dekolteom i sada se kajem:( Nadam se da joj samo ja vidim bradavice kada je obuce.:dash: A lijepo sam joj rekao da zelim da oblaci tu majicu samo kada je sa mnom.

*** kada sam posesivan.
 
Tako je zmajeva.
Mada ima i devojaka koje bi da impresioniraju nekog drugog, zašo ih ne bi bilo,
a ti najbolje znaš da li je tvoja cura takva...
U stvari, da se ispravim, mi bi svi uvek da impresioniramo sve, ali je bitan razlog,
da ne kažem motiv. :D
 
Sve to stoji, ali mi opet smeta sto neki dripac gleda sike moje curice:) Kupio sam joj jednu majicu sa upadljivim dekolteom i sada se kajem:( Nadam se da joj samo ja vidim bradavice kada je obuce.:dash: A lijepo sam joj rekao da zelim da oblaci tu majicu samo kada je sa mnom.

*** kada sam posesivan.
Е видиш.. чудна је та посесивност..

Цурица је твоја, па је и све што је њено твоје.

Закључак.
Теби заправо смета што гледају твоје.. овај.. у твој деколте...:lol:

Непријатно за мушкарца, заиста. :roll:
 
Sve to stoji, ali mi opet smeta sto neki dripac gleda sike moje curice:) Kupio sam joj jednu majicu sa upadljivim dekolteom i sada se kajem:( Nadam se da joj samo ja vidim bradavice kada je obuce.:dash: A lijepo sam joj rekao da zelim da oblaci tu majicu samo kada je sa mnom.

*** kada sam posesivan.

Brate, ne preteruj... pa to ponašanje uglavnom odbija ženu... Kad tad će da te otkači ako nastaviš tako... Može i na gaćke ako je nije sramota... Dokle god je budu gledali, znaću da pored mene imam dobru ribu... Problem će da bude kada je više ne budu gledali... Ni nju, ni mene... Znači da smo suviše omatorili...:lol:

Pritisni jače - sve više skače...
 
Sve to stoji, ali mi opet smeta sto neki dripac gleda sike moje curice:) Kupio sam joj jednu majicu sa upadljivim dekolteom i sada se kajem:( Nadam se da joj samo ja vidim bradavice kada je obuce.:dash: A lijepo sam joj rekao da zelim da oblaci tu majicu samo kada je sa mnom.

*** kada sam posesivan.

svaaaki džuuukac gleda guzu mojecurice
...
Hajdemo U planiiine
Jer tamo nema zime
...
Tople šalove i vunene rukavice
Hajdemo U planiiine ...
:D
 
Ma nije ni ona nista manje posesivna od mene. Znam ja da je to glupo, ne smeta meni dekolte, niti lijepo oblacenje ali ipak ne volim da se pretjerano izazovno oblaci kada nije sa mnom, a pogotovo da joj se vide bradavice. Prosto nije proglem da skrece paznju, vec to sto ne zelim da neko bali na nju!
 

Back
Top