Razocaranja. . (Razocarenja??)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
. . topao letnji dan, puca beton a kako ne bi covek na takvoj vrucini. .dosta je valjanja u koritu za surenje. . ustajem, odlazim do kuhinje. . pomahnitalo ronjam po zamrzivacicu( koji je je u ovom slucaju samo prikolica frizideru). . nalazim .konacno!! kutija "Grandisimo" sladoleda!! Otvaram, kad unutra uredno slozene sarmice :( :(

evociram secanja. .

-bako, bako, jel ima sta slatko da se jede?
-ima sine!
-yess, a sta bako??
-slatki kupus sine. . :(



moja secanja su trenutno opterecena razmisljenjima o hrani, jer sam u krajnje neurednom stanju ovog nedeljnog podneva,beskrajno me mrzi da odem i kupim nesto fino za pojesti(cak sam razmisljao da se ozenim zbog toga), vasa razmisljanja mogu ici i u drugom i sestom pravcu. .
 
Jako sam razočaran. Razočarao sam se u ljubav. Pružio sam devojci sve što se moglo pružiti, imala je moju bezuslovnu ljubav, zabavljali smo se skoro godinu dana i na kraju smo raskinuli iz najglupljeg mogućeg razloga, smetalo joj je što volim mnogo da putujem i uvrtela je sebi u glavu da je varam sa drugim devojkama. Ne kažem jesam izlazio sa drugim devojkama ali ni sa jednom je nisam prevario jer nije prevara ako ona zna da sam izašao sa drugom na piće.
 
Jako sam razočaran. Razočarao sam se u ljubav. Pružio sam devojci sve što se moglo pružiti, imala je moju bezuslovnu ljubav, zabavljali smo se skoro godinu dana i na kraju smo raskinuli iz najglupljeg mogućeg razloga, smetalo joj je što volim mnogo da putujem i uvrtela je sebi u glavu da je varam sa drugim devojkama. Ne kažem jesam izlazio sa drugim devojkama ali ni sa jednom je nisam prevario jer nije prevara ako ona zna da sam izašao sa drugom na piće.


TREBA, TI RODE, SAMO ZAGRLJAJ NEKE DOBRE RIBE. .to resava sve muske ljubavne muke
. . bice bolje, nemoj da si tuzan, niko ne sme da je tuzan na mojoj temi!!!! . . :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top