Kako zamišljate idealnog partnera????
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Kako zamišljate idealnog partnera????

Aktivan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Kako zamišljate idealnog partnera????

E ako je i ova tema bila, onda ste se baš raspričali..ebi ga. ..

Idealan, idealna. ...Pa, kako ih zamišljate? Izgled, karakter, obrazovanje, država, generacija.... .....virtualizacija ili oskudacija/neoskudacija u djepu...

p.s. - ovo od virtualizacije ne čitajte... ops:

Nadam se da nisu već otvorili ovakvu temu...

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

visoka do 170 cm, po mogucstvu plavusa (nije obavezno), vece grudi i zgodna gradja, osmeh iz snova i mio glas; duhovita brem upola kao ja, zaljubljena u mene koliko i ja u nju, da voli da izlazi i da je ne mrzi d ponekad sedne i odigra po koju igricu na kompu samnom... da poput mene obozava muziku i mozda najvaznije, da je nimfomanka... dubina njenog dzepa mi je totalno nebitna, mozda bih vise voleo siromasniju... 8)

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Ne moram da zamisljam... dovoljno je samo da pogledam u ogledalo... :wink: ah, partner za sva vremena..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Ne moram da zamisljam... dovoljno je samo da pogledam u ogledalo... :wink: ah, partner za sva vremena..
    Egoista je onaj ko voli vise sebe nego mene

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio DedaMraz
    Citat Original postavio Steffan
    Egoista je onaj ko voli vise sebe nego mene
    Znaci svi smo egoisti osim dece? Ok, ja mogu da zivim sa tim...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Nemam zasto da zamisljam... vec imam idealnu partnerku

/me is the lucky one...

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio DJ_MaRe
    visoka do 170 cm, po mogucstvu plavusa (nije obavezno), vece grudi i zgodna gradja, osmeh iz snova i mio glas; duhovita brem upola kao ja, zaljubljena u mene koliko i ja u nju, da voli da izlazi i da je ne mrzi d ponekad sedne i odigra po koju igricu na kompu samnom... da poput mene obozava muziku i mozda najvaznije, da je nimfomanka... dubina njenog dzepa mi je totalno nebitna, mozda bih vise voleo siromasniju... 8)
    E, Mare ako ti pretekne neka ovakva, seti me se...

Podrazumevano

[quote="lepi dzoni"]
    E, Mare ako ti pretekne neka ovakva, seti me se...[Žao mi je ali ja sam srećno udata, a i nisam nimfomanka a ni siromašna/quote]

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Heh...Idealan partner...Skoro me je drug pitao kakvog decka bih volela da imam.Odgovorila samko 185cm visine,crna kosa,crne oci,lepe gradje,da nije narkoman i da nije alkoholicar...Tada mi je on kazao:IZVINI MARIJA,ALI TAKO NESTO MOZES DA POTRAZIS U APOTECI...

Obećava
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ma ima i ispred apoteke...

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana-Marija
    Heh...Idealan partner...Skoro me je drug pitao kakvog decka bih volela da imam.Odgovorila samko 185cm visine,crna kosa,crne oci,lepe gradje,da nije narkoman i da nije alkoholicar...Tada mi je on kazao:IZVINI MARIJA,ALI TAKO NESTO MOZES DA POTRAZIS U APOTECI...
    ladno....e..paa....nema veze

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Idealan... ako je fizicki izgled u pitanju, lakse bi mi bilo da kazem sta ne preferiram. Pa recimo, da do sada nikako nisam imala tipove sa plavim ocima.
    I uopste, plavusane... da nije preterano visok, a ni preterano nizak , ni predebeo, ni previse mrsav... ni previse ozbiljan, ni previse zayebant (ovo moze u neogranicenim kolicinama, samo ako zna da se uozbilji kada treba), naravno treba da zna da se nasali i na svoj racun (to mi je nekako posebno simpaticno) :wink: ... ni previse ekstrovertan, ni povucen preterano... da ne preteruje u picu ( ... mislim pitju), pushenje moze...
    Shalu nastranu :wink: , treba nekako da ima kicmu, if you know what I mean... fajter... da ne bude nekakav unjkavi patetik opsednut svojim problemima.
    Ih, ako nastavim ovako... Mislim, sve je zapravo vrlo jednostavno...

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Citat Original postavio Kapris
    Idealan... ako je fizicki izgled u pitanju, lakse bi mi bilo da kazem sta ne preferiram. Pa recimo, da do sada nikako nisam imala tipove sa plavim ocima.
    I uopste, plavusane... da nije preterano visok, a ni preterano nizak , ni predebeo, ni previse mrsav... ni previse ozbiljan, ni previse zayebant (ovo moze u neogranicenim kolicinama, samo ako zna da se uozbilji kada treba), naravno treba da zna da se nasali i na svoj racun (to mi je nekako posebno simpaticno) :wink: ... ni previse ekstrovertan, ni povucen preterano... da ne preteruje u picu ( ... mislim pitju), pushenje moze...
    Shalu nastranu :wink: , treba nekako da ima kicmu, if you know what I mean... fajter... da ne bude nekakav unjkavi patetik opsednut svojim problemima.
    a kad ga nadjes......os me upoznas sa njim?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

e pa i ti.....neverovatno :shock:

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma podelicete ga vec :wink: .... a mozda ima i brata blizanaca :shock: 8) :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

kao ja samo zenskom rodu
    znaci
    lepa zgodna pametna emotivna duhovita radoznala strastvena romanticna . . . .

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana-Marija
    :wink:

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    ma podelicete ga vec :wink: .... a mozda ima i brata blizanaca :shock: 8) :wink:
    /me ne deli tak'e stvari...
    I bolje se izjasni, nego sto tu dobacujes sa strane.. :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

napisah jednom... ali na drugom podforumu... pa me Inco isprozivao.... sada ne smem... a ni copy mi ne radi... a paste jos manje

Kapris
    Guest

Podrazumevano

napisah jednom... ali na drugom podforumu... pa me Inco isprozivao.... sada ne smem... a ni copy mi ne radi... a paste jos manje
    Hah... setjam se... nekakav gerilski tip zenske..? :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

E ovaj, Kapris, možeš i meni da eventualno proslediš jednog takvog

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio wishfish
    E ovaj, Kapris, možeš i meni da eventualno proslediš jednog takvog
    Evo bash citam prirucnik "Kloniranje u tri lekcije", pa cim savladam gradivo (i nadjem zrtvu), ne brini... sve cu vas opskrbiti...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hah... setjam se... nekakav gerilski tip zenske..? :wink:
    :shock: kakav crni gerilski :shock: Bog s' tobom :shock: nemoj me strasiti :shock: sav sam se frapiro :shock: a trebam sad spavati :shock: IJU :shock:

mala vampirka crne kose, lepe gooze i zgodnih nogu iz all I need... 8) ... pa da vodimo ljubav dok ne umremo... 8) ... znaci do kraja sveta.... ... eeeehhhhhh :wink:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

[quote="apotekarka"]
    Citat Original postavio lepi dzoni
    E, Mare ako ti pretekne neka ovakva, seti me se...[Žao mi je ali ja sam srećno udata, a i nisam nimfomanka a ni siromašna/quote]
    nisam ni rekao da MORA siromasna... a ako stvarno odgovaras opisu, onda je tvoj muz vrlo srecn covek! e sad, jedino sto nisi nimfomanka... :wink:

SnowQueen
    Guest

Podrazumevano Hmmmm... Mr. Idealni

Pa, ... Razlika u godinama +6, -4. Nikako nizi od 180cm i to je sve po pitanju fizickog izgleda. Mmm, da ne volim mrsave tipove

Ali zato mora da ima svoje
    ja, da je duhovit i da me povremeno prijatno iznenadi nekim lepim gestom :wink:

Slične teme

1. Kako si astroloski predstavljate idealnog partnera?
    Autor gost 83076 u forumu Astrologija odnosa
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.09.2011., 19:49
  2. kako zamisljate
    Autor modestib u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 31.01.2008., 07:11
  3. kako vi zamisljate...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.01.2007., 15:04

Pravila za slanje poruka