Koju od ove 2 TV karte da uzmem???

HYBRID

Primećen član
Poruka
522
1. Leadtek WinFast TV2000 XP Deluxe
1082643690350curd293.jpg


2. Pinnacle PCTV Analog PCI
27476-pinnacle_pctv_analog_pci_ee.jpg


Ili neku trecu...??? i Zasto?
Samo ne bih da dam vise od 30, 35 evra... Pa...hvala unapred...
 
jel bi mogao samo da mi kazes zbog cega? jel ima bolji softver, bolju reprodukciju, ili sta vec,...???
Pitao ovo zato sto sam ja cuo da je Pinnacle najbolji proizvodjac TV tunera, pa me interesuje samo zasto je bas ovaj leadtek-ov model bolji od pinnacle-ovog modela?
 
jel bi mogao samo da mi kazes zbog cega? jel ima bolji softver, bolju reprodukciju, ili sta vec,...???
Pitao ovo zato sto sam ja cuo da je Pinnacle najbolji proizvodjac TV tunera, pa me interesuje samo zasto je bas ovaj leadtek-ov model bolji od pinnacle-ovog modela?

Leadtek... reprodukcija i snimanje kao i kompresija je moguca u bilo kom od standardnih formata,najbolja je za nashe podneblje kao i za uslove .Ranije je bio problem naci tu kartu (Leadtek Winfast Xp Expert) tj a nema ko je nije trazio ,a starije loshe verzije i nema na trzishtu ,a i shta ce nam...Softver koji dolazi uz nju je verovatno zastareo pa bi trebalo skinuti noviji s neta ali ne verujem da su bash dobri ti koji dolaze uz model .Najbolje je neki Cyber ili FlyTv ,a ima takvih koliko zelis samo koji ti odgovara...

Leadtek Winfast Xp je losh ... Leadtek Winfast Xp Expert je odlichan ...Leadtek Winfast Xp Deluxe je najbolja Tv karta ..nadam se da sam ti pojasnio,poz
 
Poslednja izmena:
a jel zna neko nesto o ovoj karti : Gigabyte Hybrid TV Tuner Card (GT-PTV-TAF-RH)
f02bdf83a65e2f7323405fed82e4731e500x500.jpg

Gigabyte HYBRID TV CARD
Philips 8275A TV Tuner, Philips SAA7131E Decoder, DVB-T Digital TV, NTSC/PAL/SECAM Analog TV, FM radio, S/AV Video in, Stereo Audio in, Remote control, Digital TV antenna, Power Cinema 4.0 / Make DVD, FM antennaAudio cable / TV...

kako je moguce da hybrid karta sa phillips tunerom kosta oko 40 evra??? jel bolja ova gigabyte od ove 2 sto sam naveo???
 
Za nashe uslove kao stho stalno napominjem u tom rangu bi isle Leadtek ,Gb pa Pinnacle.... Gb ti je zlatna sredina imash osrednji kvalitet i dobru pratecu opremu ...ako te zanima samo kvalitet slike ,a ne dzidza bidze koje idu uz karticu onda Leadtek
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da me uputi kako da resim problem sto nemam teletekst na LEADTEK TV kartici. Kartica kupljena nova, sa opcijama TV FM TXT i sve ostalo sto ide, originalni CD-ovi (2 kom.) sa drajverima i drugi sa programima (win fast PWR2...).
Na daljincu ima dugme za TXT ali ne reaguje a ne znam zasto?
Evo slike daljinca iz uputstva (tamniji deo se odnosi na dugme TXT).
 

Prilozi

  • Image-02.jpg
    Image-02.jpg
    32,5 KB · Pregleda: 9
Moze li neko da me uputi kako da resim problem sto nemam teletekst na LEADTEK TV kartici. Kartica kupljena nova, sa opcijama TV FM TXT i sve ostalo sto ide, originalni CD-ovi (2 kom.) sa drajverima i drugi sa programima (win fast PWR2...).
Na daljincu ima dugme za TXT ali ne reaguje a ne znam zasto?
Evo slike daljinca iz uputstva (tamniji deo se odnosi na dugme TXT).

Verovatno Winfast pwr2 ne podrzava teletext ...Skini neku drugu verziju ili neki drugi program tipa Cyber ili Power Cinema
 

Back
Top