IZVINJENJE DRUGIH SRBIMA?!

anarog

Ističe se
Banovan
Poruka
2.877
Predsednik Srbije Boris Tadic je danas izjavio da ocekuje od
predstavnika susednih drzava i naroda da ucine isto sto je i on
kadase izvinio za ratne zlocine,jer se ne mogu negirati zlocini
nad Srbima.
.........................."U tom kontekstu ocekujem od svih susednih drzava,predsednika
i predstavnika svih susednih naroda,da ucine ono isto sto smo mi ucinili-
izvinjenje koje sam licno U IME GRADJANA SRBIJE uputio drugim narodima zbog zlocina
koje je neko u NASE NACIONALNO IME ucinio prema njima ocekujemo i sa druge strane,
jer su zlocini cinjeni i prema pripadnicima naseg naroda",rekao je Tadic.

Sta mislite ko ce prvi da se izvini i zasto?
 
Predsednik Srbije Boris Tadic je danas izjavio da ocekuje od
predstavnika susednih drzava i naroda da ucine isto sto je i on
kadase izvinio za ratne zlocine,jer se ne mogu negirati zlocini
nad Srbima.
.........................."U tom kontekstu ocekujem od svih susednih drzava,predsednika
i predstavnika svih susednih naroda,da ucine ono isto sto smo mi ucinili-
izvinjenje koje sam licno U IME GRADJANA SRBIJE uputio drugim narodima zbog zlocina
koje je neko u NASE NACIONALNO IME ucinio prema njima ocekujemo i sa druge strane,
jer su zlocini cinjeni i prema pripadnicima naseg naroda",rekao je Tadic.

Sta mislite ko ce prvi da se izvini i zasto?

ko je on da se izvinjava u ime građana Srbije?!??!!!
 
Izvinjenje nije na odmet ali jedino mi polažemo pravo na odštetu usled razdvajanja YU republika jer smo mi ostali pravni i svakakvi naslednici bivše YU.
Oni bi da prođu s izvinjenjem, vidi ti njih... U tome i jeste bila igra. Prvo kao Tadić se izvini njima pa mi popizdimo što im se izvinjava u naše ime. Posle pizdimo što nam se oni ne izvinjavaju a onda kad nam se oni posle dužeg vremena kao izvine mi treba da budemo srećni? E ne može, ima da plate!
 
Predsednik Srbije Boris Tadic je danas izjavio da ocekuje od
predstavnika susednih drzava i naroda da ucine isto sto je i on
kadase izvinio za ratne zlocine,jer se ne mogu negirati zlocini
nad Srbima.
.........................."U tom kontekstu ocekujem od svih susednih drzava,predsednika
i predstavnika svih susednih naroda,da ucine ono isto sto smo mi ucinili-
izvinjenje koje sam licno U IME GRADJANA SRBIJE uputio drugim narodima zbog zlocina
koje je neko u NASE NACIONALNO IME ucinio prema njima ocekujemo i sa druge strane,
jer su zlocini cinjeni i prema pripadnicima naseg naroda",rekao je Tadic.

Sta mislite ko ce prvi da se izvini i zasto?
niko nam se nece izvinjavati.
nas predsednik je priznao da su srbi pravili zlocine, i to bi bilo to.
ponasa se kao glupava biljana plavsic. priznala je sve, i za sta je bila kriva, i za sta nije, ocekivajuci nesto. naravno za*ebali su je. sad se zali da je druge zatvorenice maltretiraju.
i povlaci priznanja.
ko je sledeci srbin koji ce da prizna zlocine ili da se izvinjava u ime drugih srba?
 
niko nam se nece izvinjavati.
nas predsednik je priznao da su srbi pravili zlocine, i to bi bilo to.
ponasa se kao glupava biljana plavsic. priznala je sve, i za sta je bila kriva, i za sta nije, ocekivajuci nesto. naravno za*ebali su je. sad se zali da je druge zatvorenice maltretiraju.
i povlaci priznanja.
ko je sledeci srbin koji ce da prizna zlocine ili da se izvinjava u ime drugih srba?

Jedan od glavnih zahteva EU je da izgradimo dobrosusedske odnose sa svim susedima, sem Kosova valjda. No to nije tema. Nema dobrih odnosa sa Hrvatskom bez pomirenja. A do pomirenja doci nece ako budemo radili kako ti predlazes.
 

Back
Top