Moji prasici slave ramazan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
Ne znam sta da radim moji prasici odlucili da slave ramazan i ostale bakrace pa ako neko moze da me uputi u temu. A sve je pocelo tako sto su gledali RTS kad je bio ramazan i neki lik tu cestitao ramazan itd i one se primile. Koja je to fora da se cestita preko TV-a pa ja placam tu pretplatu i ne zelim da te pare idu u cestitanje ramazana nije ovo muslimanska drzava.
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta da radim moji prasici odlucili da slave ramazan i ostale bakrace pa ako neko moze da me uputi u temu. A sve je pocelo tako sto su gledali RTS kad je bio ramazan i neki lik tu cestitao ramazan itd i one se primile. Koja je to fora da se cestita preko TV-a pa ja placam tu pretplatu i ne zelim da te pare idu u cestitanje ramazana nije ovo muslimanska drzava.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

:vatromet:
 
Ne znam sta da radim moji prasici odlucili da slave ramazan i ostale bakrace pa ako neko moze da me uputi u temu. A sve je pocelo tako sto su gledali RTS kad je bio ramazan i neki lik tu cestitao ramazan itd i one se primile. Koja je to fora da se cestita preko TV-a pa ja placam tu pretplatu i ne zelim da te pare idu u cestitanje ramazana nije ovo muslimanska drzava.
верски празник и има држављана Србије који га славе


али пост ти је

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

:vatromet:
 
Ne znam sta da radim moji prasici odlucili da slave ramazan i ostale bakrace pa ako neko moze da me uputi u temu. A sve je pocelo tako sto su gledali RTS kad je bio ramazan i neki lik tu cestitao ramazan itd i one se primile. Koja je to fora da se cestita preko TV-a pa ja placam tu pretplatu i ne zelim da te pare idu u cestitanje ramazana nije ovo muslimanska drzava.



 
Па то. Можда почне да га прозива Наташа Кандић. Дедер ти брзо миши тог прасца са аватара. Слику Тадића не бих никад држао на аватару, а ти изгледа баш заљубљен у њега.
 
видим да тема још постоји и да су сада дошли до дела када је СПЦ спаљивала све оне који су тврдилида је земља округла..

није ми јасно где налазе ови из ЛДП и ДС-а ове монгриле да их овде представљају

ако им је ово подмладак.угасили су скроз
 
Нека нека, ја за прасе не би ништа дао. Прасе је прасе. Па сад, колико год се муслимани љутили, ја волим прасиће и вероватно ћу ићи у Босну овог лета, тачније у Српско Сарајево. Могао бих баш да одем и до њиховог дела, па да наручим неко прасенце за ручак. Шта мислите?
 
Пази, то не једем од свињетине. У обзир може доћи само свињски филе или моћда кобасице, шунка, џигерњача. Е то је клопа. А замислите сада лепо поседају гице око стола да славе рамазан.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top