Najbolje rešenje-novi izbori

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
sa jedne strane imamo potencijalnu koaliciju dss-ns-sps-pups-js i bošnjačka lista a sa druge potencijalnu koaliciju ds-sps-pups-js i takođe bošnjačka lista,pošto je protivprirodan blud a ne"pa to ti je politika"kako mi reče jedan prijatelj da u prvoj varijanti stranka koja je bila za sda u bih uđe u koaliciju sa radikalima v.šešelja a u drugoj varijanti je nenormalno da se pravi,posle ubistva đinđića i izručenja miloševića u hag,pored njega i drugih funkcionera sps i bivše vlasti do 5.10 koalicija između tih stranaka,smatram da je najbolje rešenje za sve novi izbori,na njima bi narod drugačije glasao jer su mnogi sada šokirani najavama mogućih koalicija i da su znali ne bi tako glasali.smatram da je ovaj moj stav krajnje objektivan i neutralan,mada će mnogi reći da ipak najviše prozivam ds i sps ali ajde da vidimo na novim izborima šta bi se desilo jer mnogi simpatizeri ds-a tvrde da će dss i velja nestati,kao i sps posle moguće vlade sa ds i da se konačno obračunaju srs i ds.
 
a tek ovo:
NE interesuje me više šta priča Velimir Ilić - rekao je za “Novosti” lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma. Marković nije želeo da komentariše Ilićevu ocenu da mu je Boris Tadić “platio” da prekine pregovore sa DSS-NS i okrene se DS i listi “Za evropsku Srbiju”.
2-Dragan-Markovic-Palma1.jpg

pa nije njegova mala malenkost,odnosno samo jedan običan seljak iz sela Končareva baš tako glup,pustite vi betovena,vidite vi ovaj ml
 
Nema više čvrste koalicije SPS-PUPS-JS, hvala bogu. Nije je trebalo ni biti. Čudi me Palmino ponašanje. Ako je Evropejac zašto nije išao u koaliciji sa DS? Rekoh ja da nema ništa od političkih pigmeja i vlade koja se uzda u njihovu podršku.
 
Nema više čvrste koalicije SPS-PUPS-JS, hvala bogu. Nije je trebalo ni biti. Čudi me Palmino ponašanje. Ako je Evropejac zašto nije išao u koaliciji sa DS? Rekoh ja da nema ništa od političkih pigmeja i vlade koja se uzda u njihovu podršku.
Pa Palma je ubacen od strane DS kao trojanski konj da bi pokupio glasove onih koji nikada ne bi glasali za DS, mislili ljudi da glasaju za Slobove naslednike.
 
ovi izbori su pokazali da na politickoj sceni ima mnogo politickih qrvi . glavna politicka ***** je dragan markovic palma koji je pre izbora imao stav necemo nikad sa DS-om a posle izbora ocemo jedino sa DS-om.

druga politicka qrva je boris tadic i DS jer su bazirali kampanju na sprecavanju povratka u 90te i odjednom posle izbora im je sps postao prihvatljiv partner i "ideoloski identicna stranka"

Najiskreniji i najcistiji su radikali i dss u celoj prici.
 

Back
Top